60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Spor yapamiyorum malesef.
Sekiz beş çalışıyorum eve gel yemek hazırla ye derken satt 7buçuğu buluyor. Ondan onrada dinlenmek istiyorum ama hafta iki kez yarim saat muzik acip kendimce zumba yapmaya çalışıyorum iste oglen arasi hafta 2 kez yurumek icin kendime bahaneler buluyorum diyelim bunun disinda pek bir hareketli yasamim yok...:KK43:
Canım Leslie falan da yapabilirsin evde
15 dakikadan sonra yağ yakımı için uğraşıyor metabolizma
En azından haftada 3-4 gün yapmaya çalış yarım saat de olsa
Kilo vermene de çok yardımcı olur

kızlar az kişi katılımı olsa da başarılı bir liste olduğunu düşünüyorum. ne kadar yavaşladık desenizde gayet güzel kilo veriyorsunuz. hepinizi tebrik ediyorum.

Bu haftanın birincisi teletubbies teletubbies i ayrıca tebrik ediyorum.

sueno34 sueno34 Dream00 Dream00 can09e can09e hizuran hizuran nirra nirra nil peri nil peri in_ay in_ay cinecin cinecin @Derya_the_queen N novelll vienna vienna teletubbies teletubbies lindalinda lindalinda A Adilemsi01 askiminaskiyim askiminaskiyim E ela40 F Fikrus mminis mminis
Ellerine emeğine sağlık. :) senide tebrik ederim 1 kg gitmiş maşallah.
Kendime yeni hedef belirledim normalde 60 istiyordum 58 kg hedefim artık hayırlısıyla.

Ellerine emeğine sağlık. :) senide tebrik ederim 1 kg gitmiş maşallah.
Kendime yeni hedef belirledim normalde 60 istiyordum 58 kg hedefim artık hayırlısıyla.
Teşekkür ederim. Bu hafta iyi kilo verdim ve pilatese başladım:) kilomu sabit tutma çabasına geçicem artık gerçi bayram ve sonrasında tatile gideceğim düşünülürse işim zor :)

Teşekkür ederim. Bu hafta iyi kilo verdim ve pilatese başladım:) kilomu sabit tutma çabasına geçicem artık gerçi bayram ve sonrasında tatile gideceğim düşünülürse işim zor :)
Sen korursun kilonu inanıyorum. Pilates çok iyi deniyor keşke bende yapabilsem. Şuan yaptıgım sadece akşamları yürüyüş. Acaba yürüyüş vucudu sıkılaştırırmı?

Kızlar selam.. bende zayiflamak istiyorum. 170cm/68 kiloyum 1 yilda 12 kilo aldim hipotiroit yuzunden. Veremiyorum bir turlu cok mutsuzum :KK43:

Merhaba canim bende hipotroid hastasiyim kolay kilo alip zor veririm ama bunun için ilac kullaniyorum sabah ac karnına doktora gittiysen sanada vermistir tsh dusuuruyor...
Biraz dikkat edip hayatina hareket katarsan zorlanmadan haftada en az 600 gr verirsin... Geçmiş olsun bu arada aramiza hoşgeldin :KK66:

Merhaba canim bende hipotroid hastasiyim kolay kilo alip zor veririm ama bunun için ilac kullaniyorum sabah ac karnına doktora gittiysen sanada vermistir tsh dusuuruyor...
Biraz dikkat edip hayatina hareket katarsan zorlanmadan haftada en az 600 gr verirsin... Geçmiş olsun bu arada aramiza hoşgeldin :KK66:
Canim umut oldun bana şu an .Ben de ilac kullaniyorum ama ise yarayip yaramadigina pek emin olamiyorum cunku gercekten bu kadar kilo almak beni zihnen cok yordu.. diliyorum zorlanmadan veririz.Bilgi ve destegin icin tesekkur ediyorum..

Tesekkur ediyorum canim diliyorum hepimiz veririz kilolarimizi saglikli bir sekilde..
İnşallah canım ♥️
Canim umut oldun bana şu an .Ben de ilac kullaniyorum ama ise yarayip yaramadigina pek emin olamiyorum cunku gercekten bu kadar kilo almak beni zihnen cok yordu.. diliyorum zorlanmadan veririz.Bilgi ve destegin icin tesekkur ediyorum..
Harika oldu aynı durumdan birinin denk gelmesi :)
Canım yarıyordur inşallah yaramadığını düşünme
Sen ilacını düzgün ve hep aynı saatte iç yemene içmene dikkat ve az da hareket ile verirsin inşallah

Bayram’da baya yedim çok şükür ona rağmen 59.7 kg gördüm. 600 gr gitmiş hedef 60 tamamlandı hedef 58 kg inşallah.
Şimdiden kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum.
Hayırlı cumalar

X