60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Şuan 56 değilim işte 60 ın üzerine en son hamileyken çıkmıştım birde şuan
Canım yine de aşırı fazla değil
Çok moralini bozma lütfen
Sağlıklı beslenmeye çalış
Paketli gıdaları çıkart
Bir de geç saatte yiyeceksen yoğurt ye sadece
Saatleri ayarlamaya çalış

Takıma da girmek istersen cuma zayıflama grupları var
Bi bak onlar daha tecrübeliler :) ve çok iyi motivasyon oluyor

Aynen yaa niye kimse aktif değil :KK43:
kızlar kızlar,

20lık dişimden dün kurtuldum bi süredir onun ağrısı ile uğraşıyordum 2 gündür diş için pek yemiyorum çorba vs. idare ediyorum. biraz kilo vermemede katkısı olacak gibi bu işin :) her işte bi hayır var diyelim.
kaçamaklar var mı bakalım nasıl gidiyor yeni haftanız kızlar?

Kimseler yok ama ben menümü paylaşayım

Sabah
4 yk yulaf 1 sb süt 2 kayısı 2 ceviz tarçın

Öğle
Hellim peynirli salata

Ara
Sütlü kahve + yarım paket diyet büskivi

Akşam
6yk taze fasulye
Ayran
1 dilim ekmek
günaydınlarr kızlarrr..
Menün çok iyi arkadaşım bu gidişle daha da verirsin 1.liği de kimselere kaptırmazsın gibi..:KK8:

kızlar kızlar,

20lık dişimden dün kurtuldum bi süredir onun ağrısı ile uğraşıyordum 2 gündür diş için pek yemiyorum çorba vs. idare ediyorum. biraz kilo vermemede katkısı olacak gibi bu işin :) her işte bi hayır var diyelim.
Adaşım geçmiş olsun ben de 25 26 yaşlarımda 4ünden de kurtulmuştum.. yeri de 1 ayda falan dolar, dişleri fırçalamayı ihmal etme, oraya epey bişey kaçar..:KK28:

kızlar kızlar,

tartılamadım henüz, şişliğim var regl olcam dedim, bugün göbek kısmım çok şiş değil gerçi sabah ya ondandır galiba,
ellerimde az şiş gibi hissediyorum.. sanıyorum 62,9 falanım:) bir de çıkıyormuş 64,9:KK70:

Adaşım geçmiş olsun ben de 25 26 yaşlarımda 4ünden de kurtulmuştum.. yeri de 1 ayda falan dolar, dişleri fırçalamayı ihmal etme, oraya epey bişey kaçar..:KK28:
2 ay sonra 30 olucam hala 20lık dişlerle uğraşıyorum çektirmediğim 1 tane 1 tane de hala çıkmayan var sanırım biyolojik yaşım 20lerde kalıcak:) neyse bende bu ara kilo verdiğimi düşünüyorum 2 gün yemeye azıcık dikkat edince kendimi hafif hissettim. birde regl döneminde çıkıyorum bende onun şişliği de inmiş olabilir.

sabah
1 bardak kakaolu süt

öğle
sulu patates yemeği

akşam
1 tabak mercimek çorbası
2lt den fazla su
bu menüyle de verilmezse artık:)

kızlar kızlar,

ben kendimi tutmaya çalışıyorum canım arada ufak şeyler oluyor ama spor vs
çok geçmiş olsun
inşallah verirsin canım :) diş büyük nimet

2 ay sonra 30 olucam hala 20lık dişlerle uğraşıyorum çektirmediğim 1 tane 1 tane de hala çıkmayan var sanırım biyolojik yaşım 20lerde kalıcak:) neyse bende bu ara kilo verdiğimi düşünüyorum 2 gün yemeye azıcık dikkat edince kendimi hafif hissettim. birde regl döneminde çıkıyorum bende onun şişliği de inmiş olabilir.

sabah
1 bardak kakaolu süt

öğle
sulu patates yemeği

akşam
1 tabak mercimek çorbası
2lt den fazla su
bu menüyle de verilmezse artık:)
canım gayet güzel maşallah inşallah verirsin :)

kızlar merhaba kaç gündür giremedim sayfaya.. Benim dikkat ettiğim akşam yemek yememek bugün iki bardak su anca içebildim
ve ctesi tatile gidiyorum
canım sen bilirsin ama mesela en geç 6 gibi yesen ya da 8 gibi yoğurt gibi çok az da olsa ye bence bir şeyer bünyen zayıf düşmesin
ye ama az ye

Kimseler yok ama ben menümü paylaşayım

Sabah
4 yk yulaf 1 sb süt 2 kayısı 2 ceviz tarçın

Öğle
Hellim peynirli salata

Ara
Sütlü kahve + yarım paket diyet büskivi

Akşam
6yk taze fasulye
Ayran
1 dilim ekmek