60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

A Adilemsi01 bir de düşünürsen bir takıma gir derim ben şu an 2. Haftadayım(deneme haftası oluyor)
6. Takıma yazıyorum
Baya motive ediyorlar sağolsunlar ama düzenli uğraman gerekiyor :) zaten kuralları okursun

Menü
Kahvaltı:
Menemen(ya 3 4 yemek kaşığı yedim rahat)
1,25 çavdar ekmeği
Peynir yarım kk

Ara: sade Türk kahvesi

İkindi(5,30) :
2 tabak şehriye çorbası
4 yk semizotu salatası

Ara: sade Türk kahvesi (buzlu yaptım - bardak kenarına az çikolata sosu ama çok azdı 1 çay kaşığı var yok)

9 gibi acıktım
2 dolu yk yoğurt pul biber zencefil zerdeçal tarçın karıştırdım yedim
Spor:
90 dk Leslie
150 sn plank
550 adım
45 dk ev işi ütü vs

Kızlar tebrik ederim hepinizi:KK49:
ben tatildeydim ve henüz tartılamadım ama çok kilo aldığımı düşünmüyorum
iyi yüzdüm, çok da abartmadım ama tatlı yemediğimi kimse iddia edemeezz:KK48:
Sıvı tüketimi de had safhada regle 6 gün var ödemim var gibi..
en kısa zamanda tartılıp söyleyeceğim. Synonyms Synonyms

vee kızlar 2. hafta listemizi yayınlıyorum.
bu haftanın en çok kilo vereni vienna vienna oldu. tebrik ediyorum. darısı başımıza diyorum.
@sueno34 Dream00 Dream00 can09e can09e @hizuran @nirra @nil peri @in_ay @askiminaskiyim @cinecin FitFiliz FitFiliz @novelll vienna vienna teletubbies teletubbies @lindalinda

Ellerine sağlık :)
Ben ancak haftaya tartılabilcem Allah’ın izniyle haftaya çarşamba evimizdeyiz. Burda tartım yok maalesef. Kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum. Eminim ki ben artı görücem :))

A Adilemsi01 bir de düşünürsen bir takıma gir derim ben şu an 2. Haftadayım(deneme haftası oluyor)
6. Takıma yazıyorum
Baya motive ediyorlar sağolsunlar ama düzenli uğraman gerekiyor :) zaten kuralları okursun
6. Takıma yazıyorum
Şöyle k
Canım beslenmen nasıl ve emziriyorsun değil mi?
Hareket durumun nasıl
Bir gününü yazar mısın saatli bi şekilde hatta en son ve ilk kaçta yiyorsun
şuan bulunduğum yerde beslenme düzensizliği var. Eşim gececi o gelene kadar uyumuyoruz. Sabah saat 3 te geliyor öğlen 13.30 gibi uyanıyoruz. Kahvlatı yapana kadar saat 3 oluyor. Sürekli hareket halindeyim çünkü 14 aylık bir oğlum var ve çok hareketli. Spor yapmak istiyorum ama bu düzensiz beslenme yüzünden basen ve göbeğim bayağı aldı başını gitti. boyum zaten 1.60 hemen gösteriyor kiloyu. Ve evet hala emziriyorum. E kahvaltı geç olunca akşam yemeği nin saati de belli olmuyor bazen 9 bazen de gece yarılarını buluyor. Zaten kiloyu burada aldım. Ve şuan psikolojim bu halimi kaldırmıyor

Şöyle k

şuan bulunduğum yerde beslenme düzensizliği var. Eşim gececi o gelene kadar uyumuyoruz. Sabah saat 3 te geliyor öğlen 13.30 gibi uyanıyoruz. Kahvlatı yapana kadar saat 3 oluyor. Sürekli hareket halindeyim çünkü 14 aylık bir oğlum var ve çok hareketli. Spor yapmak istiyorum ama bu düzensiz beslenme yüzünden basen ve göbeğim bayağı aldı başını gitti. boyum zaten 1.60 hemen gösteriyor kiloyu. Ve evet hala emziriyorum. E kahvaltı geç olunca akşam yemeği nin saati de belli olmuyor bazen 9 bazen de gece yarılarını buluyor. Zaten kiloyu burada aldım. Ve şuan psikolojim bu halimi kaldırmıyor
Canım kendine bir anda yüklenme
Önce yeme düzenini oturtmaya çalış
Belirli saatlerde bitir artık çok geçe kalma kalırsan da yoğurt vs yap
Ki zaten emziriyorsun sağlıklı beslenmen lazım

Kendini sev
Sen 60 da olsan 100 de olsan o beden senin
Kendini sev ve kendine iyi davran canım

Önce yemeni içmeni düzelt iyi şeyler düşün :)
Yavaş yavaş da hareket katarsın Yürüyüş bile olur çocuğunu arabaya koyup

Ki seni zaten peşinden koşturuyor ve çok hareket ediyorsundur:)
Allah bağışlasın :)

X