60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

yaf öğle yemek vakti süt ve kellogys gevreğim var ama canım istemiyor çalışıyorum dışarıdan söylesem fazla kaçacak kararsızım :))
Kellogslarda glukoz var yedikten bi sure sonra seni aciktirmasi bu yüzden dikkat et yerken :)

Bu ara herkes bi sessiz bende fark ettim kosturmacalar cok diye ses etmiyorum bende sueno34 sueno34 yavas yavas hareketlenir diye düşünüyorum. Cuma yaklaştıkça:)

Kellogslarda glukoz var yedikten bi sure sonra seni aciktirmasi bu yüzden dikkat et yerken :)

Bu ara herkes bi sessiz bende fark ettim kosturmacalar cok diye ses etmiyorum bende sueno34 sueno34 yavas yavas hareketlenir diye düşünüyorum. Cuma yaklaştıkça:)
Yani çok sessiz gerçekten :işsiz: o yüzden spor ve menü puanlaması olayına hiç girmeye gerek yok gibi. ne yapalım artık sağlık olsun isteyen herkesin kiloları gitsin motivasyonumuz artsın :dua:ben kahvemi içeyim de spor yapayım :KK48:

Yani çok sessiz gerçekten :işsiz: o yüzden spor ve menü puanlaması olayına hiç girmeye gerek yok gibi. ne yapalım artık sağlık olsun isteyen herkesin kiloları gitsin motivasyonumuz artsın :dua:ben kahvemi içeyim de spor yapayım :KK48:
Spor işine daha sonra herkes aktif oldugu dönem girelim sende losteyi kaybetme :) cuma listesi yapmaya devam ederiz. Katilabilenlere motive olir. Menü de aman yazicam ona gore yiyeyim diyorum :) benim icin faydalı oldu.

Listeler falan diyince hos sohbetimizi kaybedip monotonlasmayalim hanımlar.

Spor işine daha sonra herkes aktif oldugu dönem girelim sende losteyi kaybetme :) cuma listesi yapmaya devam ederiz. Katilabilenlere motive olir. Menü de aman yazicam ona gore yiyeyim diyorum :) benim icin faydalı oldu.

Listeler falan diyince hos sohbetimizi kaybedip monotonlasmayalim hanımlar.
Aynen öyle yapalım canım şuan herkes gezmelerde tatillerde :KK48:
menü paylaşımı gerçekten çok faydalı oluyor hem senin dediğin açıdan hemde fikir olması açısından. o yüzden hanımlaaar geliiinn sohbete gelin paylaşıma gelin motivasyona gelinnn geeeel ablaaa geeel bedava hoş sohbete geeeel :rolleyes: :KK70: :KK70: :KK70:

Bugünku menü
Kahvalti kakaolu süt
Öğle yemeği yeşil mercimek makarna yoğurt
Arada büyük fincan az şekerli kahve. ( mutfaktaki abla şekersiz acı olur icemezsin diye kıyamıyor da bol sekerliden az sekerliye anca indirebildim :) )
Aksam yemegi yagsiz tavada mücver 2 kalem pirzola
Azıcık da cerez yesemmi diye dusunuyorum ama yememeli

Kızlar herkese selam,

Ay bir geldim sayfa coşmuş 20 sayfa okudum valla :)) benim internet sorunum olduğu için pek giremiyorum ama en son tartıldığımda 59,6 çıkmıştım, tartım da yok buralarda internetim de yok :KK43: ama yemek olayını elimden geldiğince dengeli götürüyorum, dışarıdan pek bir şey yemiyorum, abartmadım da sadece bir tatlı var çikolatalı ona baya sardım, her gün ondan yiyorum :KK43: ama pek kilo almışım gibi hissetmiyorum, oynuyordur 300-500 gibi.

Synonyms Synonyms ellerine sağlık liste için ama ben bir süre daha kilo rapor edemicem gibi, en son kilomu ve boyumu yazabilirsin istersen ki 1.70 ve 59,6 tartılabildiğim ilk fırsatta yazarım :KK43: yediklerimi paylaşmaya çalışıcam, spor olarak sadece yürüyüş yapabiliyorum.

Hepinize öpücükler kızlar!

Eveeeet ben bugün bir iştah sapıtması daha yaşadım ama, sanırım benim yine erken regl durumlarım var :işsiz::işsiz:
yine neyse ki çok abartmadım ama sürekli canım bişiler yemek istedi:confused:
bugünün menüsü;
gündüz karpuz yumurta lor peyniri
arada şeftali ,kahve
akşam taze fasulye, çorba , salatalık
sonrasında fıstık işte bu kısımda abartmış olabilirim :kızgın:
1 saat spor yaptım bugünde iyi oldu :KK66:

Bugünkü menüm

Kahvaltı
1 sb süt+ 4yk yulaf+ kuru kayısı+ kuru üzüm+ tarçın+ ceviz

Öğle
Mantarlı omlet+ 1 etimek

Ara
2 top dondurma

Ara 2 (tansiyonum düştü)
Tuzlu ayran
1 paket altınbaşak

Akşam
Mantar sote
1 dilim kepekli ekmek
Ayran
O iki top dondurmayı hep görcez galibaa :KK48: onun dışında menülerin gayet güzel görünüyor canım :KK66:

Kızlar herkese selam,

Ay bir geldim sayfa coşmuş 20 sayfa okudum valla :)) benim internet sorunum olduğu için pek giremiyorum ama en son tartıldığımda 59,6 çıkmıştım, tartım da yok buralarda internetim de yok :KK43: ama yemek olayını elimden geldiğince dengeli götürüyorum, dışarıdan pek bir şey yemiyorum, abartmadım da sadece bir tatlı var çikolatalı ona baya sardım, her gün ondan yiyorum :KK43: ama pek kilo almışım gibi hissetmiyorum, oynuyordur 300-500 gibi.

Synonyms Synonyms ellerine sağlık liste için ama ben bir süre daha kilo rapor edemicem gibi, en son kilomu ve boyumu yazabilirsin istersen ki 1.70 ve 59,6 tartılabildiğim ilk fırsatta yazarım :KK43: yediklerimi paylaşmaya çalışıcam, spor olarak sadece yürüyüş yapabiliyorum.

Hepinize öpücükler kızlar!
Amaan kuzum keyfine bak sen biz buralardayız zaten ama arada ses et iyi olduğunu bilelim :KK66: çok yememeye de dikkat et :KK15:

Benim durum iyi değil. Baya yiyorum inşallah cok fazla almam 2 kilo kndime veriyorum :)) dönünce sıkı bi spor dikkat etmeyi iple çekiyorum.
Herkese bol eksiler inşallah

X