60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Çok trübülans oldu şansımıza ya ama sağ salim vardık çok şükür :)

Ben bol bol yürüyorum kızlar, koşturmadan yediklerime pek dikkat edemiyorum ama aşırı yemedim şimdiye kadar :)

Siz neler yapıyorsunuz, herkesler gitmiş, çok sessiz kalmış buralar :KK43:
Ne güzel en azından korumada kalırsın canım kilonun, ben çok yiyorum, hatta k8zim anne sen hamilemisin diye sordu bu sabah :KK70::KK70:

Kızlar bi suredir bende yoktum malum kisa seyahatler ailemi ziyarete geldim bugun geri donus yapıcam artık eylül hedefiyle kilo verme macerama hızla devam edicem bakalım sonuc ne olucak.

Aile ziyaretinde beni goren herkes kilo mu aldin sen diyince eh biraz aldım dedim şirin şirin ama içten içe bi hırs burumedi degil beni:)

Selam kızlar benimde kurtulmam gereken fazlalıklarım var.
• 6 ay önce fitness e yazıldım düzenli spor yapıyorum
• hamurişleri ve tatlıları 80% azalttım
• günlük 4 litreye yakın su içiyorum
• 2 litre suyun içerisine limon - salatalık koyuyorum
• 2-3 litre su ya elma, tarçın, karabiber, zencefil, limon, karanfil ve maydanoz sapı ekleyip kaynatıp soğuyunca içiyorum

Vee bunlara rağmen Ramazan’da verdiğim 3 kiloyu 4 yapıp geri almışım:KK43:
Artık yeter ama bende zayıflamak ve zayıf kalmak istiyorum.
Kilom 67,8kg

Gönüllü biri lazım sinemcim, aslında iyi olur ama bence biraz zor hazırlaması.. işi üstlenen biri olursa tek tek haftalık bildirim yazabiliriz bir gün belirleyip yarışma gruplarındaki gibi olur
ben elimden geldiğimce yardımcı olmaya çalışırım. nasıl bir şey yapalım? herkes fikrini söylesin ona göre düzenlemeye başlayabiliriz.

Selam kızlar benimde kurtulmam gereken fazlalıklarım var.
• 6 ay önce fitness e yazıldım düzenli spor yapıyorum
• hamurişleri ve tatlıları 80% azalttım
• günlük 4 litreye yakın su içiyorum
• 2 litre suyun içerisine limon - salatalık koyuyorum
• 2-3 litre su ya elma, tarçın, karabiber, zencefil, limon, karanfil ve maydanoz sapı ekleyip kaynatıp soğuyunca içiyorum

Vee bunlara rağmen Ramazan’da verdiğim 3 kiloyu 4 yapıp geri almışım:KK43:
Artık yeter ama bende zayıflamak ve zayıf kalmak istiyorum.
Kilom 67,8kg
günaydınn, aynı yolda ilerliyoruz. bende 3 kilo verdim 4 kilo aldım şimdi daha da azımle 5 kilo vereceğimi biliyorum başladım dünden itibaren. yarın sabah tartılıp ona göre farklı bi yol çizicez kendimize ne yapalım :)

FitFiliz FitFiliz nirra nirra Dream00 Dream00 can09e can09e sueno34 sueno34 kokunakokuna kokunakokuna C cerenkoc cinecin cinecin askiminaskiyim askiminaskiyim P Pixel A G giustizia kiskiskis kiskiskis G gemileriyakankiz hizuran hizuran in_ay in_ay N novelll E Esrayurt123 dtcf dtcf nil peri nil peri
Son 26 sayfadaki isimleri çıkartım:)
kızlar bayramdı tatildi derken çoğumuzun kilo ile ilgili gerileme oldu sanırım. bizi biraz hızlandıracak bir şeyler yapalım diyorum. tablo yapalım diye daha önce konuşulmuştu. onun dışında tavsiyelerinizi alalım hep birlikte karar verelim isterim.
evet ama vakti olmasa da yaratabilen biraz teknoloji bilen liste ile uğraşabilecek kişiler gerekiyor sanırım..
itici güç lazım elbette, yoksa saldık gitti bir de yaz geldi ya..tatil meseleleri..
ama ben sevinçliyim 63,20 gördüm dün tartıda, evde yok da tartı kv ye gidince çıkıyorum:)

evet ama vakti olmasa da yaratabilen biraz teknoloji bilen liste ile uğraşabilecek kişiler gerekiyor sanırım..
itici güç lazım elbette, yoksa saldık gitti bir de yaz geldi ya..tatil meseleleri..
ama ben sevinçliyim 63,20 gördüm dün tartıda, evde yok da tartı kv ye gidince çıkıyorum:)
benim vaktim var hafta içi bilgisayar başındayım teknoloji az biraz biliyorum sanırım yani excel falan yapılabilir. nasıl bir şey yapmalı konusuna yoğunlaşalım daha çok :)

benim vaktim var hafta içi bilgisayar başındayım teknoloji az biraz biliyorum sanırım yani excel falan yapılabilir. nasıl bir şey yapmalı konusuna yoğunlaşalım daha çok :)
diğer yarışma gruplarından kopya çekebiliriz, :KK53: özgün işe yarar fikirler varsa alabiliriz. :KK14:
insan tabiatı gereği, zorunlu olmadıkça bir şeyler için ayağa kalkmıyor maalesef.. Zorunluluk da sıkıyor da , ortasını bulmak lazım canım..:confused:
İyi ki işim var da gidip gelebiliyorum. Çok şükür..
64,3tüm en son, çok da dikkat etmeden, 63,20 olmuşum...
Öğrendiğim bir şey var su ve hareket ile de baya yol kat ediliyor:)
bir de buna boğazı eklersek, kim tutar bizi..:cool:

diğer yarışma gruplarından kopya çekebiliriz, :KK53: özgün işe yarar fikirler varsa alabiliriz. :KK14:
insan tabiatı gereği, zorunlu olmadıkça bir şeyler için ayağa kalkmıyor maalesef.. Zorunluluk da sıkıyor da , ortasını bulmak lazım canım..:confused:
İyi ki işim var da gidip gelebiliyorum. Çok şükür..
64,3tüm en son, çok da dikkat etmeden, 63,20 olmuşum...
Öğrendiğim bir şey var su ve hareket ile de baya yol kat ediliyor:)
bir de buna boğazı eklersek, kim tutar bizi..:cool:
cuma klasik hepimiz tartılıyoruz onları listeye ekleyebilirim. vücut kitle endeksi de ekliyeyim mi:)
aslında yaz dönemi kilo verme açısından avantaj. sebzeler çok tatlı olarak meyve. ki sıcaktan ağır bir şey yenmek istemiyor. suyu fazlalaştırır azıcık da dediğin gibi hareket eklersek kısa sürede iyi sonuç alabiliriz.

cuma klasik hepimiz tartılıyoruz onları listeye ekleyebilirim. vücut kitle endeksi de ekliyeyim mi:)
aslında yaz dönemi kilo verme açısından avantaj. sebzeler çok tatlı olarak meyve. ki sıcaktan ağır bir şey yenmek istemiyor. suyu fazlalaştırır azıcık da dediğin gibi hareket eklersek kısa sürede iyi sonuç alabiliriz.
Vücut kitle endeksi bir şey kazandırır mı bunu konuşmak gerek.. aramızda çok kilolu yok bildiğim kadarıyla 25in üstünde olan varsa kullanılabilir belki.. :)
diğer arkadaşlar da fikirlerini belirtsinler bize ne faydalı olur bi düşünelim. başlayalım inşallah.

Vücut kitle endeksi bir şey kazandırır mı bunu konuşmak gerek.. aramızda çok kilolu yok bildiğim kadarıyla 25in üstünde olan varsa kullanılabilir belki.. :)
diğer arkadaşlar da fikirlerini belirtsinler bize ne faydalı olur bi düşünelim. başlayalım inşallah.
kimine göre 60 kilo az kimine fazla geliyor boy ile ilgili bir durum olduğu için herkesin eşit değerlendirilmesi açısından iyi olabilir gibi düşünmüştüm. zaten başlık itibariyle de çok kilolu kişiler ekibimizde yok. ama siz gerek yok diyorsanız eklemem

Neler yaptığımızı yazmaliyiz. Neler yedik neler içtik ne yaptık. Ben meyve yemeye ara vereceğim biraz. Diyet yaparken kısıtlamıştım. Şişkinlik gitmişti şimdi oğlanla beraber yiyorum yine şişkinlik başladı. Demek ki meyve bana yaramıyor.

Neler yaptığımızı yazmaliyiz. Neler yedik neler içtik ne yaptık. Ben meyve yemeye ara vereceğim biraz. Diyet yaparken kısıtlamıştım. Şişkinlik gitmişti şimdi oğlanla beraber yiyorum yine şişkinlik başladı. Demek ki meyve bana yaramıyor.
bi ara çok güzel tarifler paylaşıyorduk. yine öyle şeyler de yapabiliriz.

X