60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Aslında korkuyorum koruyamaz gerı alırım dıye ama korktugum olmaz ıns
Yokk yokk korkma hiç baksana ne güzel vermişsin doğum kilolarını.. hem istediğin kiloya indikten sonra daha kontrollü olursun kilo almaya başladığını fark ettiğin anda önlemini alırsın canım.

Kızlar ben sabahları yesılıcecek ıcıyorum kahvaltı nıyetıne ınstada healtybreak hesabı var ordan ogrendım cok faydalı ordakı sayfada guzel saglıklı tarıflerde var takıp edılmeye deger bır sayfa
Aaa nee ola ki o yeşil içecek ? hemen bakıyorum söylediğin sayfaaya aynı şeyleri yiyip durmaktan gına geldi :KK48:

Ya kızlar size konuyla ilgisiz bir şey danışcam hata yapıyorsam affedin; tinder’da bir çocukla konuşuyordum, çocuk baya karaktersiz bir tip, bir de üstüne sevgilisi varmış instada gördüm, sizce sevgilisine sahte bir hesap açıp ekran görüntülerini göndereyim mi konuşmalarının? Normalde hiç böyle bir şey yapmazdım ama aşırı uyuz, yazık kız da bunu bir şey sanıyordur

Bence hiç bulaşma her doğru her yerde söylenmez . ben daha önce yaptım pişman oldum .. Boşverrrrrrrr..

Ya kızlar size konuyla ilgisiz bir şey danışcam hata yapıyorsam affedin; tinder’da bir çocukla konuşuyordum, çocuk baya karaktersiz bir tip, bir de üstüne sevgilisi varmış instada gördüm, sizce sevgilisine sahte bir hesap açıp ekran görüntülerini göndereyim mi konuşmalarının? Normalde hiç böyle bir şey yapmazdım ama aşırı uyuz, yazık kız da bunu bir şey sanıyordur
ben olsam uğraşmam banane, ama konuşmayı da keserdim..
sevgilisi demeye bin şahit ister her neyse adı :)) bir gün yakalar görür vs..:KK8:

Bence gönder gizemcim kız dayanışması olsun :KK66: En Büyük KK

yemee anneeem yemee kuzummm büyütme o mideyii :KK48:
Canımm haklısın ama bu sıralar yaşadığım tamamen ruh halimle alakalı, 2 hafta sonra yine kaldığım yerden devam edicem söz
Bende de var bu ya; sağlıklı beslenmeye alışınca sağlıksız ve büyük porsiyon aşırı rahatsız ediyor, kaya yutmuşsun gibi hareket edemiyor insan :KK43:
Tatilde de yeme bacım yani ye de hobi olarak ye :KK70:
Bence tatili tam tersi motivasyon olarak kullanabilirsin, tatilde yicem nasılsa şimdi dikkat edeyim gibi gibi..
Ne zaman çıkıyorsun, istikamet nere?

Hoş geldin aramıza yeni arkadaşımız, kendini tanıt azcık istersen, yaş kaç kilo boy vs, hepimize fikir olur:KK22:

Yalnız bayram dönemi nüfusumuzda bir artış mı oldu bana mı öyle geliyor, bir de haziranın başında olmuştu bu galiba :KK28:
Güzelim hiç sorma hani çatlicam der ya insan çok yediğinde sanırım ben gerçek anlamda catlayabilirim :KK70:
Resmen cozuttum, ama tek iyi noktasi sanırım bu gidişle yemekten soguyacagim:oha: Side tarafına gidiyorum, daha önce gitmedigim bir yer. Tatili bi atlatayim sonra sporu arttirasim var:21:

arkadaş boylara bakk maşalllahhh:KK66: hayır kilonuzla ne zorunuz var anlamadımm:)) ya hepiniz mi öylesiniz bi bodur ben miyimm:))
ben de sinem memnun oldumm :KK66:
Sinem aynı boydayiz seninle, aslında gruptakiler in çogu boy kilo olarak baktığında bana kıyasla fitler, ama herkesin kendine göre bir ideali var iste

kızlaarrr valla yazmaya yüzüm yoktu ama sizden ayrı kalmaya gönlüm el vermedi. bayram tatilini bugün bitirdim işe döndüm (zor bi süreç) herşey dahil otel programları insanlığı bitirmek üzere programlanmış olabilir diye düşünüyorum. ay azıcık yüzdük diye bendeki iştahta bi patlama :) genelde dengeli beslenmeye çalıştım ama tabi kilocuklar alındı. bugün tartılmaya korktum. artık yarın sabah bir şok yaşar kendime gelirim.

aramıza yeni katılan arkadaşlara topluca hoşgeldiniz diyorum. benim gibi haşımato hastalığı olan arkadaşım @Esrayurt123 senin derdinden ben anlarım :) Allah şifa versin.

bayram sonra adanaya gelecekler ne yaptınız gelecek misiniz :) bir organizasyon da sizinle yapıcak mıyız?
Sinemcim bayramda geldiler bize,gorusmus olduk, o yüzden adanaya gelme işi biraz geç vakte atar herhalde,:KK76: planlarsak söylerim önceden, beni elimdeki dürümden tanırsınız buluşma yerine gelince :KK70:

Sinem aynı boydayiz seninle, aslında gruptakiler in çogu boy kilo olarak baktığında bana kıyasla fitler, ama herkesin kendine göre bir ideali var iste
Dogru diyorsun canim herkesin ideali var
hedefi var hedefe ulastiktan sonra devam ettirmesi var..
Senin kilo kacti Derya 61.3 muydu?
Sen de onlarin yaninda bodur hissetmedin mi kendini:KK48::KK200:

Ben ne yedim bugunn hmm sabah biraz peynir ekmek oglen sebze corbasi dolma biber biraz da firinda makarna, aksam kahvalti yaptik domates salatalik peynir, kiymali yunurtadan biraz aldim bir dilim de ekmek dun yemedigim dondurmayi yeedim ama kucuk kase ama yerken de hep siz aklimdaydiniz. :KK8:
Birazdan da bisiklete bincem.. sizler naptiniz?:confused:

Bir kaç gündür ekmeksiz tekrardan devam ediyorum.kahvaltı abartmadan yaptım ekmeksız şekersiz.
Karnabaharları yoğurt yedim tavsiye ederim sanki mantı yemiş gibi oldum :))
Yarını merakla bekliyorum artı çıkmimda ekside olmasın :KK43:

X