60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

merhabalar , ben bir ara gayet iyi gidiyordum ama ne olduysa şu an duramıyorum :KK43:
canım yemek yemek istiyor
iş yerimde günde 1.5 lt kesin su içiyorum
sabah 2 yumurta yiyorum tek uyduğum şey bu ikisi
diğer türlü ne akşam yediğime dikkat ediyorum ne yürüyüş hiçbir şey yok :KK43:
bu ara yeme dönemi heralde hepimiz de var, bir de şu var aklımız yememeliyiz de ya canımız daha çok istiyor sanırım psikolojik..
'Yeterince yedim' kullanabiliriz galiba.. kandırmak lazım beyni :-)

bu ara yeme dönemi heralde hepimiz de var, bir de şu var aklımız yememeliyiz de ya canımız daha çok istiyor sanırım psikolojik..
'Yeterince yedim' kullanabiliriz galiba.. kandırmak lazım beyni :-)
şu an simit yiyorum iki aydır ağzıma sürmedim :KK43:
kilo aldığımın farkındayım

yahu gezegenler mi etkiliyor bizi ne olduk bilmiyorum böyle. bende akşam baya bi açlık hissettim zor sabrettim yememek için. acıktıkca su içmek lazım. biri de yemeğe başlamadan önce elinizi yumruk yapın ve bakın mideniz o kadar. onu büyütecek kadar yememeniz gerekiyor dedi. ne kadar doğru bilmiyorum. ama belki faydası olabilir.

yahu gezegenler mi etkiliyor bizi ne olduk bilmiyorum böyle. bende akşam baya bi açlık hissettim zor sabrettim yememek için. acıktıkca su içmek lazım. biri de yemeğe başlamadan önce elinizi yumruk yapın ve bakın mideniz o kadar. onu büyütecek kadar yememeniz gerekiyor dedi. ne kadar doğru bilmiyorum. ama belki faydası olabilir.
dünde bir arkadaş bu kadar suyla mideni genişletiyorsun dedi :)
içtiğimiz suyun içerisine nane yaprağı limon elma kabuk tarcın ananas dilimi 1.5 lt suya ekleyip içiyordum ben
şimdi yine başlasam
canım arkadaşım o an gözüm yumruk neyin görmüyor ki :KK43:
irade lazım bana ama içtiğim ilaçlarında etkisi var eminim

Bu aralar bize noluyor anlamadım. İyice silkelenip kendimize gelmemiz lazım. Cezalar mı uygulasak:)) yada ödül mü belirlesek haftanın bir günü :)) cezada ödülden faydalanmamak olur öyle belki daha istekli oluruz :KK43:
dün akşam aklımdan geçti bu söylediklerin hem sayfayı hareketlendirmek hemde motive olmak adına bencede bişiler düşünelim :KK66:

Çok haklısın ama içimdeki dürtüye engel olabilir miyim bilmiyorum, bu iğrenç heriflerin kendini nimetten saymasına ve yanlarına kalmasına kıl oluyorum :KK43:

Adın boyun neydi canım, yazdın mı hiç hatırlamıyorum, bir anda herkes geldi karıştırıyorum galiba :KK43:
24 temmuza 1 ay var, 1 ayda 11 kilo hedefliyorsun o zaman, acık çok sanki :eek:

Sen de haklısın ama yazdığım gibi bacım :KK43:

2 gönder, 2 gönderme oldu, ben oyumu yarın kullancam ama kız dayanışmasıydı aynen amacım :eğlence:

Aynen insan bir süre sonra bıkıyor, lezzetli gelmiyor
İyi tatillerin olsun kuzu

Kontrollü ye, her şeyden ye de (yeme desek ayıp olur) az az ye ve aynen 7den sonra yeme canım
En çok neyi özledin? Gerçi almanya türk yemeği cenneti ya, döneri burdan güzel yapıyorlar

Bence biz hani diyorlar ya sabah kral gibi ye akşam fakir gibi, onun tam tersini yapıyoruz ahdhj:KK70:
Evet döner bizim burda efsane soslarıyla salatasıyla :) Akçaabat köfte ve lahmacun en çok özlediklerim :KK15:

Ya sen ki ne güzel azmedim takılı kaldığın kilodan kurtulmuştun, günde 2 kez leslie yapıyordun emeklerine acı şekerim
O azim yine gelse keşke.. inş bu tatili az bi hasarla atlatabilirsem cok sıkı tekrardan başlicam inş :KK43:

Her zaman beklerim. Dürümsüz olmaz :)

Bu ara bayramda aldik nasilsa aman şundan da yiyeyim modundayiz herhalde hepimiz. Bizde diğer zayiflama gruplari gibi liste mi cikartsak hafta da 1 oyle olunca belki bizde de bi korku oluşabilir :)

Ben klasik perşembe açlığımı yaşadım. Sabah kahvalti yapmadım. Öğle yemeginde biberli kuru domatesli omlet aksam da et sote ve salata yedim. Ara öğünde az bi cerez (fındık ceviz kaju) 1 avuc yoktur. Su az tükettim bugün telafi etmeli artık.
Bencede bişey yapmamız lazım

merhabalar , ben bir ara gayet iyi gidiyordum ama ne olduysa şu an duramıyorum :KK43:
canım yemek yemek istiyor
iş yerimde günde 1.5 lt kesin su içiyorum
sabah 2 yumurta yiyorum tek uyduğum şey bu ikisi
diğer türlü ne akşam yediğime dikkat ediyorum ne yürüyüş hiçbir şey yok :KK43:
Bende öyleyim yemek istiyorum bişeyler ama frenliyorum akşamları. Havadan mıdır nedir bu isteğimiz anlamadım.

önerilerinizi alalım hanımlar :)
İlk etapta herkes
Sabah öğle akşam ne yiyip içiyorsak akşam yemeğinden sonra buraya yazabiliriz.
En az haftanın 4 günü zorunlu spor yapılabili.
Haftanın bir günü ödülümüz olabilir, ama 6 gün boyunca kaçamak yapmayanlar için.
Kaçamak yapıldıysa hem ödül yok hem ceza olarak spor yapılabilir
Aklıma gelen şimdilik bunlar. Diğer arkadaşlardanda öneriler gelsin inşallah :)) ortak bir kararda uygulamaya gecilebilir.

Neler yapabiliriz düşünelim pazartesi uygulamaya koyalım bence. ben başka bi gruptayım ama onun süresi bitti bitecek hatta başlık olarak aslında bitti ama biraz uzattık :KK48: orda her gün menü paylaşımı ve spor paylaşımı yapıyoruz ve ona göre puanlamalar yapıyoruz. birde kilo puanlaması var her pazartesi ve cuma tartı günümüz pazartesi baz alınarak puanlama yapıyoruz. buna göre bişiler düşünebiliriz bence :KK66:

Kızlar son birkaç gündür canım aşırı pizza çekiyordu, instada bir hesap buldum fit pizza tarifini yaptım, çok güzel oldu tavsiye ederim :hamarat:
Tavada yapıyorsunuz, çok pratik, 501CF45D-CA53-4E6B-930E-5D64032061CC.jpeg 33F37333-538A-4713-AE4A-B09AFD4F98EB.jpeg 1 su bardağı kadar un + 1/3 su + 1 kaşık zeytinyağı + 1 çay k kabartma tozu + sarımsak tozu + tuz + kekik yoğurup tabanı açıyorsunuz. Üstüne de 1 kaşık salça 1 -2 kaşık su, kekik, tuz ve ayrıca istediğiniz malzemeler. Bu tariften 2 tane çıkıyor, ufak boyları, proteini bol tutarsak sabah yenebilir gibi

Kızlar son birkaç gündür canım aşırı pizza çekiyordu, instada bir hesap buldum fit pizza tarifini yaptım, çok güzel oldu tavsiye ederim :hamarat:
Tavada yapıyorsunuz, çok pratik, Eki Görüntüle 2160088 Eki Görüntüle 2160089 1 su bardağı kadar un + 1/3 su + 1 kaşık zeytinyağı + 1 çay k kabartma tozu + sarımsak tozu + tuz + kekik yoğurup tabanı açıyorsunuz. Üstüne de 1 kaşık salça 1 -2 kaşık su, kekik, tuz ve ayrıca istediğiniz malzemeler. Bu tariften 2 tane çıkıyor, ufak boyları, proteini bol tutarsak sabah yenebilir gibi

Sabah yedim bu arada bunu, akşam yemeği olarak levrek pişiricem yağsız tavada, 1 tane de wasa

Tavada yapıyorsunuz, çok pratik, Eki Görüntüle 2160088 Eki Görüntüle 2160089 1 su bardağı kadar un + 1/3 su + 1 kaşık zeytinyağı + 1 çay k kabartma tozu + sarımsak tozu + tuz + kekik yoğurup tabanı açıyorsunuz. Üstüne de 1 kaşık salça 1 -2 kaşık su, kekik, tuz ve ayrıca istediğiniz malzemeler. Bu tariften 2 tane çıkıyor, ufak boyları, proteini bol tutarsak sabah yenebilir gibi
Ayyy onun ustundeki nee pastirma miii:kk77::KK76::halay:

X