60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ay sonu Allah izin ederse Insallah türkiyede olucam. Yemek konusunda cozutmam Insallah
Bugun tartildim 62.4 kg geldim acaba süt detoxundan mi yoksa adetli günlerimi degerlendirdim spor ve hafif yiyerek o yüzden mi ?? Artık neydense iyi oldu :))

014DBBCB-17A1-4E0A-B57C-D0280C6BC1FC.jpeg
Hu hu kızlar nerelerdesiniz, hiç ses çıkmamış dün :/
Benim dün iyi geçti, yemekler doyurmuyor sizi, porsiyonlar küçük, hani hafif aç kalkmak sofradan olayı ama açlıktan hareket edemiyorum gibi bir durum da yok.

Ve asıl sürpriz: regl oldum :KK43: :KK43: :KK43: sabah kalktım bir ağrı, telefonda takip ettiğim uygulamaya girdim bir baktım “reglinizin ilk günü” salak gibi haftaya sanıyordum :KK43:
Şansıma bakar mısınız ya o kadar paket aldım :KK43:
Tartıldım kahvaltıdan önce, hiç vermemişim görünüyor, bir önceki günle aynı 60.7 muhtemelen daha yüksek çıkardı ama dünkü diyetle korudu :KK43: ama karnım falan şiş, ödem vs belli. Gerçek sonucu göremiyorum yani sanırım..

Neyse artık yapacak bir şey yok, 2. Gün kahvaltımı paylaşıyorum :kk77:

Eki Görüntüle 2154766 Hu hu kızlar nerelerdesiniz, hiç ses çıkmamış dün :/
Benim dün iyi geçti, yemekler doyurmuyor sizi, porsiyonlar küçük, hani hafif aç kalkmak sofradan olayı ama açlıktan hareket edemiyorum gibi bir durum da yok.

Ve asıl sürpriz: regl oldum :KK43: :KK43: :KK43: sabah kalktım bir ağrı, telefonda takip ettiğim uygulamaya girdim bir baktım “reglinizin ilk günü” salak gibi haftaya sanıyordum :KK43:
Tartıldım kahvaltıdan önce, hiç vermemişim görünüyor, bir önceki günle aynı 60.7 muhtemelen daha yüksek çıkardı ama dünkü diyetle korudu :KK43: ama karnım falan şiş, ödem vs belli. Gerçek sonucu göremiyorum yani sanırım..

Afiyet olsun.
Canını sıkma aynı şekilde devam et. Adetin şişliği geçince eksi göreceğine inanıyorum ben.

Eki Görüntüle 2154766 Hu hu kızlar nerelerdesiniz, hiç ses çıkmamış dün :/

Ayyy bende regl oldum fenalardayım :KK43: reglin bitince güzel bii eksi görüceksin canım hatta iyi denk gelmiş bence. Çünkü regl döneminde metabolizma daha hızlı çalışıyormuş ve sen bu şekilde hafif beslenmeyle geçireceksin dönemi o yüzden bence avantaj olmuş senin için :KK66:

Oruç nedense zorlamaya başladı beni.. başım çok ağırmaya başladı adetten sonra :KK43: havalarda çok sıcak.. ev işi çocuklar derken..iftarda 10 na doğru olunca bütün enerji bitiyor..
Mecbur ara vermek zorunda kalınca heralde zorlamaya başladı canım Allah kolaylık versin . buralarda çok sıcak dün yürüyüşe çıkayım dedim 1 saati zor tamamladım sıcaktan :işsiz:

Afiyet olsun.
Canını sıkma aynı şekilde devam et. Adetin şişliği geçince eksi göreceğine inanıyorum ben.

Ayyy bende regl oldum fenalardayım :KK43: reglin bitince güzel bii eksi görüceksin canım hatta iyi denk gelmiş bence. Çünkü regl döneminde metabolizma daha hızlı çalışıyormuş ve sen bu şekilde hafif beslenmeyle geçireceksin dönemi o yüzden bence avantaj olmuş senin için :KK66:

Ay had inşallah kızlar ya mesela normalde 2 öğün yiyorum geç kalktığım için bunda 3 öğün yiyorum ama o kendi düzenimdeki doygunluk hissi yok yani normalde verilir diye düşünüyorum :bicak:

Reglken metobalizmanın daha çok çalıştığını bilmiyordum canım, şaşırdım, sanki tam tersine camış gibi yatmaya programlanıyor o dönemlerde gibi geliyor :KK70:

X