60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Size 1 soru bayrama kadar kaç kg verebilirim, kaçamaklarım olmadan karatay uyguluyorum. Yarım saatte yürüyüş yapıyorum. Sizce kaç kg gider
hosgeldin, haftasonlari sakin oluyor haliyle herkes biryerde, eger yeni basliyorsan ilk etapta hizli gidecegi icin 5 kilo verebilirsin 3 haftada ilk haftamda iki kilo vermistim ben.

naber kizlar? nasil geciyor haftasonunuz? hatta gecti diye sorsam daha iyi
pazartesileri de tartilalim mi? bu daha önceden de önerildi ama uygulamadik, ne dersiniz?
Hava yağmurlu çocukla şöyle bir parka gidip geliyoruz sadece. Yememe dikkat ediyorum hala. Ama bugün minik bir kaçamak yapacağım çayı bekliyorum. Sonra sporla dengelerim.

bugün biraz kiyafet denedim. gecen gecenlarda da cikmistim alisverise birseyi yakisriramamistim kendime, almadan donmustum. bugün mutlu oldum cunku kiyafetlerin bazilari guzel durdu. Mutlu oldum (mutluluktan pasta yedim ama orasini karistirmayalim tabi )
bir elbise aldim mesela, yagmursuz bi gün bulup giymek icin sabirsizlaniyorumm

Hava yağmurlu çocukla şöyle bir parka gidip geliyoruz sadece. Yememe dikkat ediyorum hala. Ama bugün minik bir kaçamak yapacağım çayı bekliyorum. Sonra sporla dengelerim.
bence de arada iyi geliyor kacamak yapmak, yoksa her zaman dedgim gibi esir kampindaymis gibi hissediyor insan

naber kizlar? nasil geciyor haftasonunuz? hatta gecti diye sorsam daha iyi
pazartesileri de tartilalim mi? bu daha önceden de önerildi ama uygulamadik, ne dersiniz?
Ben tartılıyorum zaten canım pazartesileri o yüzden bana uyar yani. bu hafta çok yorucu sıkıntılı stresli geçti valla benim için düzenim bozuldu yanii ne yedim ne içtim naptım hiç dikkat edemedim. yarından itibaren sıfırdan yeniden başlıyormuş gibi düşünücem daha düzenli daha dikkatli olucam bakalım artık inşallaah hepimiz için iyi bi hafta olur

sueno34 burcucum arkadasinin basi sagolsun, sen de dert etme duzeninden sapmayi; en azindan yaninda olmussun acisini paylasmissin.. yine devam ederiz beraberce diyet faslina. ben bugün yeniden basliyormusum gibi hissediorum. oglene kadar olan surecte biraz kalorili yakıldim ama aksam yine salata yogurt yapmayi planliyorum. sagnak olmazsa yuruyus yapicam biraz

63e eusmek benim ilk hedefimdi umarim basaririz
senin tutulman nasil oldu sinemcim sırtın gecti mi biraz? spor yapabiliyor musun?
saol canım daha iyiyim çok az bi yerde kaldı ağrı ama o da zamanla geçer. spor yapamadım bu süreçte ama yürüyüş yaptım bu hafta yürüyüşlerle evde hafif sporla devam edeyim diyorum. 63 kiloyu başarırız tabiki neden olmasın. bu hafta yapabileceğimize ben inanıyorum. cuma gününe kadar büyük bir adım atarız diye düşünüyorum.

Sağolasın kuzumm aynen bende bugün yeniden başlıyorum gibi hatta bi detoks vardı onu yapacaktım ama yine sabahtan işlerim vardı yapamadım yarın yapıcam inşallaah bu arada neyseki kilo almamışım bu süreçte 65,6 çıktım bu sabah . bu hafta daha bi dikkatli olalım hep birliktee güzel sonuçlar alalımm

benimde eşim seyahate çıktı bende akşam yemeklerini sadece salata ile atlatabileceğimi düşünüyorum bu 5 gün. tabii kayınvalideme yakalanmazsam :)

bu arada ramazandan sanırım eski coşkusu yok buranın niye böyle olduk hanımlar iyi mi herkes?

gün içinde fazlaca degisiyor kizlar benim modum. şu an icimden bosver diyeti filan diyor bir ses, allahtan okuldayim da yiyecek birsey yok. evde olsa bugün gitmişti bile
bu sabah epey kararliydim oysa ki.. size de oluyor mu bu durum? bu sıra çok geliyorum bu hale

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…