60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Çok geçmis olsun kuzum. Insan evde durunca biseyler yiyesi geliyor hava almak lazım arada ondan olmus olabilir canim. Hos disari cikinca ozellikle avm de o aclikla bi iskender yiyip geleside geliyo ama

Çok geçmis olsun kuzum. Insan evde durunca biseyler yiyesi geliyor hava almak lazım arada ondan olmus olabilir canim. Hos disari cikinca ozellikle avm de o aclikla bi iskender yiyip geleside geliyo ama
Biz ufaklikla her gün çıkıp parka gideriz ondan dedim. Ama adetliyim de o da yapmıştır belki. Şimdi basım agriyor hala çocukla kuru üzüm ceviz yedim belki toparlar diye şekerim düştü galiba. Ama dün basım agrirken egzersiz yapışımı çok takdir ettim laf aramızda

belki havadandir hecmis olsun,dun dun ben de iyi hissetmiyordum. (gerci bugun de ayniyim). bazi günler insan daha cok sey yemek istiyor gecici bir durumdur takmamak lazim

dün yürüyüşe çiktim ama 2 -3 tur sonra yagmur basladi geri döndüm. spor spor modundayken jillian yaptim ilk kezz
o jumping jack nasil birsey öyle, sarstı beni derinden
jillian i ilk kez az önce izledim. azıcık göz gezdirdim gibi. ekşide de yapanlar çok zorlanmışlar. eşime hemen linki gönderdim. artık evde tv karşında uzanmak yok diye:) siz ağırlık kullanıyor musunuz ilk etapta?

dambıl var evde ama kullanmadım, yani arayıp bulmakla ugrasamadim o an, agirliksiz oldu benimki.
bir de dizlerim icin pek iyi degil gibi. bu hafta jilliana baslarim diyordum ama sanirim biraz daha kilo verdikten sonraya ertelemem ertelemem lazım

bende ilk çalışmaları ağırlık olmadan yapma yanlısıyım. hem yapılan hareketleri keşfetmek açısından, ters bir harekt yapıp sakatlanmamak için hemde uzun zamandır hantal olan vücudu bir anda sersemletmemek için. bakalım bu gün yapabilir miyim bilmiyorum ama yapınca size haber veririm sonucu :)

Ben bezelyeli pilav köfte ve salata yapacağım. Köfteden iki tane pilavdan da iki kaşık yerim ancak ama. Köfte ızgara olacak yağsız pisirecegim.

patates diyor, krema diyor, üstüne de kaşar diyorr
Hem de kim diyor ama ben daha hafiflestiriyorum. Krema yerine yarım yağlı süt az patates az kaşar. Bulunursa diyet kaşar da varmış. Ben daha bulamadım. Zaten diyete başladığımdan beri yapmiyorum. Bir de patates o kadar da zararlı bir şey değil kizarmiyorsa.

evet ilk etapta vücut alisana kadar dikkat etmek lazim bence de. bir de inhale exhale yerlerini iyi tespit etmek lazim. oksijen önemli

Geçmişşş olsun canımm yahuu nolduki öylee acabaa şimdi daha iyi misin bariii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…