60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bende 70 kiloyla geldim hatta 71 gördüm bugün ( boy 1.64 yaklaşık 3-4 ayda 10 kilo aldım. Hedefim 20 ağustosa kadar 18 kilo vermek buraya yazmak beni motive ediyor takip etmek daha kolay oluyor
Hoşgeldinnn canımmm inşallaah hepimiiz buranın motivasyonuyla daha kolay vercez kilolarımızıı Bu arada neden 20 Ağustos özel bi nedeni var mı ?

Aynen canım katılıyorum düşününce watsapp a takılıp burayı unutabiliriz yeni gelen kişileride goremeyebiliriz

Ayy hadii inşallaah canımmm . o 57 ne güzel bir rakam ahhh ahh çok özledimm o günlerimiii
o zamanlar 54 kilo olmak istiyordum 3 kilo veremedim diye canım sıkılmıştı beterin beteri varmış bugün 71i gördüm bu saatten sonra üstü olmamalı ne olursa olsun zayıflayacağım gerekirse aç gezeceğim(

Bende 60 ı gördüğümde o tepkiyi vermiştim onun altına düşmeye çalıştım sonrası malumm aldı başını gitti 68 i görünce aynen şöyle oldum sağlıklı beslenmeye alışmak lazım daha çok aç gezmektense . senin şuan beslenme düzenin nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…