60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bugün tartı bildirim günü galiba, süper denk gelmişim :)
Yediklerimizi de yazıyoruz galiba düzenli olarak.

Bu sabah 07.30’da ; 1 muz ve 1 kase yoğurt yedim.
Meyveli kahvaltı kolayıma geliyor :))
Ama haftada iki yada üç normal kahvaltı yapsam, diğer günler meyveli kahvaltı yapsam daha güzel olur aslında.

Ara 10.20; 2 hurma, 1 ceviz içi.

Zümreyiz o zaman :)

Bende seni gordugume sevindim. Senin boyuna gore kilon iyiymis bence

Çok geçmiş olsun canim. Böyle düşünmen bile ne kadar istekli olduğunu gösterir ve bu kadar istekliyken düşmez o motivasyon bence
Teşekküüür ederiiimm canımm yaa inşallaah bakalımm oturduğum yerden bişiler yapcam artık en azından kol falan çalışabilirim

bende dün tartılmıştım neysekii ayağımı sakatlamadan önce 67.3 çıkmıştımmm misss gibii -700 harikaaa bu yüzden kaybetmicem motivasyonuu kararlıyımm :) sandalye üstünde de simit bölgesi ve kol çalışıcam bugün inşallah ayağımı zorlamadan . gece uyuyamadım pek o yüzden geç kalktım limonlu suyumu içtim canım pek bişi yemek istemedi o yüzden yoğurt çilek yulafla smoothie gibi bişi yaptımm herkese bol eksillllleeer

Öğle yemeği;
2 dilim tam buğday ekmek arasına bir dilim kaşar ve iki dilim sucukla tost yaptım.
Tulum peynir
Biber
5 zeytin

İş yerinde ikramlar üstüne ikramlar var şuan :)
Buraya yazmasaydım çoktan yemiş olurdum :)))
Ama yemiyorum

Herkese merhaba,
Bir yilda aldigim 10 kg yi vermek icin ugrasiyorum ben de.ama bir turlu basaramiyorum.bu yuzden size katilmak istiyorum.
Bugun tartilmadim.
Boyum 1.60cm
Hedefim,
55 kg.
İnsallah hepimiz saglikla istedigimiz kg lere geliriz

Herkese merhaba,
Bir yilda aldigim 10 kg yi vermek icin ugrasiyorum ben de.ama bir turlu basaramiyorum.bu yuzden size katilmak istiyorum.
Bugun tartilmadim.
Boyum 1.60cm
Hedefim,
55 kg.
İnsallah hepimiz saglikla istedigimiz kg lere geliriz
Hoşgeldin tatlim bizde birlikten kuvvet doğar ilkesiyle biraradayiz umarım hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız

Aynı der bende de var belim ince ama kalça ve basen kalın çok kötü oluyo kıyafet bile yakışmıyo

burdayim canim bugün aşırı aşırı yoğundu ve hala hastalığı atlatabilmiş degilim. üstüne birde regl oldum 3 hafta gecikmeli.bugun bi ara bayılacağım sandim resmen. şimdi okuldan çıkabildim. sabah ölçüm sonucunu bile giremedim ki ilk ben yazardım biliyorsun. bu sabah 69u gördüm yani -500 gr. regl olmama ve hasta olmamama rağmen iyi sonuç bence.

bu arada tulaycigim ben sinifciyim.bunun için ayrı bir mesaj yazacağım canim

ayrıca aramıza yeni gelen arkadaşlar göstermişler sefa getirmişler. git gide kocaman bir aile olduk. ne güzel oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…