60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

:KK200::KK200::KK200:Gunaydin kızlar.umarım herkes için mutlu ve bol eksili bir gün olur:KK25::KK25::KK25:
şimdi ben diyorum ki vücut kitle endeksini de göz önüne alalım. sonuçta o da önemli. ve bundan sonraki haftalarda hem kilodaki kaybımızı hem de vücut kitle endeksimizdeki normallesmeyi görmüş oluruz. o sebeple sadece bu haftalik herkes boyunu da paylaşmış olsun. ne dersiniz? ben hesaplar listeyi o şekilde oluştururum. birde soyle dusundum. aramizda cok onceden de diyete başlayan var yemi başlayan da.o sebeple başlangıç kilomuzu geçen.hafta ve bu haftayi ele alalim. bundan sonra da buna ekleyerek gidelim. gelelim benim ölçüm sonucuna:21: vallahi umduğumdan iyi cıktı. bu haftaki yemek patlamasına ragmenEn Büyük TÜRKİYE
boy:170
baslangic: 72
geçen hafta: 70
bu hafta:69.5

Günaydın kızlar :KK68:
Herkese bol boooooll eksiler
Malum haftasonu yaptığım kaçamaklar sonrası Pazartesi’den beri toparlamaya çalışıyordum
Sonuç fena değil bence daha iyisi haftaya inşaallah :dua:
Boy: 162
Başlangıç :65.5 kg
Geçen hafta : 62.5kg
Bugün: 62 kg. ( giden -500 gr )

:KK200::KK200::KK200:Gunaydin kızlar.umarım herkes için mutlu ve bol eksili bir gün olur:KK25::KK25::KK25:
şimdi ben diyorum ki vücut kitle endeksini de göz önüne alalım. sonuçta o da önemli. ve bundan sonraki haftalarda hem kilodaki kaybımızı hem de vücut kitle endeksimizdeki normallesmeyi görmüş oluruz. o sebeple sadece bu haftalik herkes boyunu da paylaşmış olsun. ne dersiniz? ben hesaplar listeyi o şekilde oluştururum. birde soyle dusundum. aramizda cok onceden de diyete başlayan var yemi başlayan da.o sebeple başlangıç kilomuzu geçen.hafta ve bu haftayi ele alalim. bundan sonra da buna ekleyerek gidelim. gelelim benim ölçüm sonucuna:21: vallahi umduğumdan iyi cıktı. bu haftaki yemek patlamasına ragmenEn Büyük TÜRKİYE
boy:170
baslangic: 72
geçen hafta: 70
bu hafta:69.5
Çok sevindim senin adına tatlim moralim düzelmiştir

Günaydın kızlar :KK68:
Herkese bol boooooll eksiler
Malum haftasonu yaptığım kaçamaklar sonrası Pazartesi’den beri toparlamaya çalışıyordum
Sonuç fena değil bence daha iyisi haftaya inşaallah :dua:
Boy: 162
Başlangıç :65.5 kg
Geçen hafta : 62.5kg
Bugün: 62 kg. ( giden -500 gr )
Kacamakla bile eksiye düşmeyi başarmışsın tatlim daha ne olsun

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:1400 gr mi ooooooo:rolleyes::rolleyes:
harikasın süpersin tulaycim:KK9::KK9:
hemen şimdi buraya bu hafta ne yaptığını ayrıntıları ile yaziyorsun canim. sabırsızlıkla bekliyorum. acayip gaza geldim şuan....:confused::confused:
Canim bu hafta aslında herşeyden yedim ama az az. Kahvaltı dışında ekmek yemedim. Sabah ve akşam yemeklerinden önce sarımsak çayı içtim bi de akşam yemeklerinden sonra greyfurt suyu içtim. Bi de gün içinde fırsat buldukça bacak hareketleri yaptım squart falan

Canim bu hafta aslında herşeyden yedim ama az az. Kahvaltı dışında ekmek yemedim. Sabah ve akşam yemeklerinden önce sarımsak çayı içtim bi de akşam yemeklerinden sonra greyfurt suyu içtim. Bi de gün içinde fırsat buldukça bacak hareketleri yaptım squart falan
şu sarımsak çayını nasıl yaotin anlatır misin. ben sabah içemem de akşam ve öğleden sonraları içebilirim. birde koku oluyor mu.ayrica greyfurt suyu acı değil mi. nasıl ictin onu

Canim 2 fındık kadar taze zencefili küçük küçük doğrayıp bir bardak su ile kaynatıyorum 6 dk kaynadıktan sonra altını kapatıyorum ve büyükse 1 diş küçükse 2 diş sarımsağı bıçağın düz kısmıyla ezip içine atıyorum ve 10 dk sonra süzüyorum. Soğuyunca içine limon sıkıp içiyorum. Tadı keskin ve icmesi zor ama kokusu ilk 5 dk içinde kayboluyo zencefil bastiriyo sanirim

Valla aldığım greyfurt hiç acı değildi eksiydi biraz hatta benim kız bile severek içti denemeni tavsiye ederim. Tabi herhangi bir ilaç kullanmıyorsan. Çünkü ılacla greyfurt suyu icilmiyo

X