60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

iyiyim kuzum sen nasilsin. var mi yeni diyet onerin bu hafta. deneyelim birlikte yeniden.bugün biraz migren agrım var gibi ilaç almadan olmayacak sanirim
Geçmiş olsun kuzum daha baslangictayken al ilacını sonra fayda etmiyo. Canim ben bi kaç gündür sarımsak çayı içiyorum sabah akşam ac karnına akşam yemeklerinden sonra da greyfurt suyu içiyorum bu hafta ona devam edicem. Istersen sarımsak çayını dene koku yapmiyo zencefil bastiriyo kokuyu

slm arkadaşlar nasılsınız
Ben hurma diyetine başladım ama kendime uyarladım şimdilik fena değil gibi bakalım birkaç gün geçince göreceğiz inşaallah

naptın kuzum. nasıl kendine uyarladın?

Örnek şu şekilde
Sabah diz kahvaltım
Haşlanmış 2 yumurta peynir ceviz çeri domates
Ara sade Türk kahvesi
Öğle yulaf kepekli bir kase yoğurt 3 hurma
Ara 1 yeşil elma
Ara light sütlü neskafe + 3 hurma
Akşam bir kase yulaflı yoğurt + 3 hurma
Şuana kadar 2 lt su içtim
1 yeşil çay
Yatana kadar bir tane daha içerim azıcık daha su içerim öyle

regl oncesi yemek yeme ve tatlı krizlerinin önüne nasıl geçiyorsunuz arkadaşlar...nolur bilen biri soylesin

Tatlım benim gibi çok tarçın taraftarı değilse tatlı krizini light sütlü neskafe yap bir kupa yanına da 3 tane. Hurma tatlı isteği falan kalmıyor garanti veriyorum bende çok etkili ( buarada hurma adeti tek sayı olmalı mesela 1-3-5 gibi ) metebolizma hızlandırıcı etkisi oluyormuş tek sayılar da

iyiyim kuzum sen nasilsin. var mi yeni diyet onerin bu hafta. deneyelim birlikte yeniden.bugün biraz migren agrım var gibi ilaç almadan olmayacak sanirim
gecenlerde izledim, migren agrisi olan biri ayaklarini sicak suya sokup ensesine de buz torbasi koyuyordu ve bekliyordu. kani kani beyinden alip ayaklara dogru goturunce agri hafifliyormus

ben de yedim azicik haftasonu, pazartesiye 400 gr. artida artida basladim. ama aslinda cok da kacirmamistim, dikkat ettim yani. Üzüldüm o yüzden bi gıdım fazla yesem hemen mi tartiya yansir?!

ben de yedim azicik haftasonu, pazartesiye 400 gr. artida artida basladim. ama aslinda cok da kacirmamistim, dikkat ettim yani. Üzüldüm o yüzden bi gıdım fazla yesem hemen mi tartiya yansir?!

Ben tartılacak cesareti bulamadım başladığım diyet azıcık ilerlesin bakacağım inşaallah bende kaçamak yaptığım için mecbur dikkat etmem gerekiyor yoksa ipin ucu iyice kaçacak

Noldu canım hayırdır inşaallah
sussam olmazcığım bende durum aldi basini gitti. 2 haftada yemediklerimi bugün yedim hepsini AMA AMAA AMAAAAA ZERRE KADAR PISMANLIK DUYMUYORUM. YETTI YAAAA...BENDE INSANIM BENIM DE NEFSIM VAR BENİM DE CANIM VARRRgündüz kuru incir fındık ve kurabiye yedim... şimdi arkadaşımdan geldim..manti, kısır, börek, sarma ve kurabiye yedim... ölürsem gözüm açık gitmeyecekama artık bu hafta yoğurt hurma diyetinde bende aranizdayim mecburen

gecenlerde izledim, migren agrisi olan biri ayaklarini sicak suya sokup ensesine de buz torbasi koyuyordu ve bekliyordu. kani kani beyinden alip ayaklara dogru goturunce agri hafifliyormus
okuldaydım canim ne yazık ki. mecburen ağrı kesici almak durumunda kaldim. ama aklımda olsun.evde olduğumda mutlaka yaparım.yeni başladı bende migren agrisi

Afiyet bal olsun canım benim
Geriye dönüp pişman olmak mantıksıZ asla pişman olma keyfini sür yedin içtin sadece fiziken değil ruhen de doymuşsundur malum çoğu zaman ondan yiyoruz başlamak için asla geç değil geriye değil ileriye bakacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…