60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben de yarin hurma diyetine baslamayi dusunuyorum.. Arkadasim 5 gunde 1.300 kilo verdi.. Kabak diyetinde ise 10 gunde 5 kilo verdi.. Sporla beraber..
Ben de 5 gun yapmayi planliyorum..

canım bende hurma diyetini denemek istiyorum haftasonu biraz kaçamaklı oldu:KK12:bunu telafi etmek için dayanabileceğim yere kadar yapmak istiyorum (3-5 gün neyse artık ) yarın bende başlamak niyetindeyim istersen eşlik edebilirim sana

canım bende hurma diyetini denemek istiyorum haftasonu biraz kaçamaklı oldu:KK12:bunu telafi etmek için dayanabileceğim yere kadar yapmak istiyorum (3-5 gün neyse artık ) yarın bende başlamak niyetindeyim istersen eşlik edebilirim sana
canim geçen hafta tülay ile ben yapmıştım.o iyi sonuç aldı benim ki o kadar parlak değildi. ama ben degistirdim biraz ve 1 ogun yemek ekledim. birde regl öncesi olduğu için pek faydası olması sanki. ama sevdim aslında o lezzeti. bir daha yapabilirim regl sonrası. akşam değil de sabah halsizlik yaptı özellikle. açlıktan midenin bulandığını hissettim.o sebeple ara ogun yemek zorunda kaldim. istersen birde tulaya sor o nasil yapmis, ne yapmış ne yapmamış?

canim geçen hafta tülay ile ben yapmıştım.o iyi sonuç aldı benim ki o kadar parlak değildi. ama ben degistirdim biraz ve 1 ogun yemek ekledim. birde regl öncesi olduğu için pek faydası olması sanki. ama sevdim aslında o lezzeti. bir daha yapabilirim regl sonrası. akşam değil de sabah halsizlik yaptı özellikle. açlıktan midenin bulandığını hissettim.o sebeple ara ogun yemek zorunda kaldim. istersen birde tulaya sor o nasil yapmis, ne yapmış ne yapmamış?

Bende kendime uyduracağım canım aynı senin gibi
Bilemiyorum denemeden birşey söylemek zor canım

Iyi geceler kızlar bana noldu anlamadim iştahım açık ama bu kadar hızlı kilo almazdım günden güne sisiyorm sanki varisler icin ilaç basladim ondan olabilirmi ki yarından itibaren düzene giricem bakalim nola cuma günü tarti

Iyi geceler kızlar bana noldu anlamadim iştahım açık ama bu kadar hızlı kilo almazdım günden güne sisiyorm sanki varisler icin ilaç basladim ondan olabilirmi ki yarından itibaren düzene giricem bakalim nola cuma günü tarti
Canim dönem dönem oluyo ya biz bayanlarda hormonlar dengesiz ilacın prospektusune bak öyle bi etkisi varsa yazıyordur ya da doktoruna sorabilirsin

Bilemedim canım zor görünüyor belli
denemek istiyorum bi şansımı
Halsizlik vs olursa kendimi aşırı zorlayamam zaten
Ya canim aslında yoğurt ve hurma tok tutar besin değerleri yüksek ve çok besleyici dolayısıyla herhangi bir sıkıntı yapmaz ama biz yemeğe alışkınız ve psikolojik olarak ac hissederiz

Hurma diyeti zor gorunuyor ama cok denemek istiyoeum.. 2 /3 gun de olsa yapmak istiyoeum..Yalniz bugun oruc tutacagim icin hurma diyetine bir iki gun sonra baslamayi dusunuyorum..

X