60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Benimde yaşadığım bir sorun bu canım soktukça vücut kendini kilitliyo olmalı ki gram gitmiyor
Ama bu günleri birlikte atlatacağız unutma bu diyet kardeşliği sadece iyi günde kilo verirken değil kötü günde gram gitmezken de var ama değil mi :KK66: :KK66:
Çok güzel dedin canim zaten kolay kilo verebilsek birarada olmazdık sabrın sonu selamet biz yemedikce vücut illaki hazırda olan yağlardan yiyecek

Şimdi size dünyanın en komik tartışma konusunu aktarayim. 28 öğrenci ile bir ogretmen bir yere gidecek. Öğretmeler arasında gönüllü çıkmayınca bende kura çekme yoluna gittim normal olarak. Kurayı da olayın dışında bir arkadaşa çektirdim. Kuradan çıkan arkadaş (ki çok sevdiğim biri olur) kura çekimi sırasında orda olmadığı için kabul etmediğini, haksızlık yapıldığını, adaletsiz olduğu için bir daha yapılması gerektiğini söyleyip durdu. Kaderini bir başkasının ellerine teslim edemezmiş... Sanki sirat köprüsünden ilk geçeni seçiyoruz. Baya zorladı, üzdü beni. Kırmak da istemedim. Canim da sıkıldı...arada kaldim öyle.neyse ki vicdanım çok rahat.yanlis tek bir hareket yapmadım.
Özür dilerim konumuz dışında bir paylasim oldu...
Hiç kafana takma diyeceğim ama söylemesi kolay biliyorum. Senin vicdanın rahatsa gerisini boşver tatlim eden ettiğinden utansin

Merhaba kızlar. Nasılsınız neler yapıyorsunuz beni merak etmişiniz çok mutlu oldum. Bizim de babaannemiz rahatsızlandı. Dizlerinden ameliyat olmuştu kızıma bakamayacak artık. Babamız yıllık iznini alacak , idare etmeye çalışacak :anne::110::110:
Aa öncelikle geçmiş olsun tatlim. Allah kolaylık versin zor işler umarım gönül rahatlığıyla emanet edebilecegin birini bulursun en kısa zamanda

Tulaycim ıyiki geldin.sana soru soracaktim.ne yaptın bitirdin mi hurma yoğurt işini?
Hoş buldum pınarcım geçmiş mesajları okuyordum bisey kaçırmayayım diye :) evet canim bugün yemedim 200 gr eksik çıkıyorum tartıda. Bugün sarımsak çayına başladım. Sabah akşam içtim normal yemek yedim az olmak koşuluyla.

Hoş buldum pınarcım geçmiş mesajları okuyordum bisey kaçırmayayım diye :) evet canim bugün yemedim 200 gr eksik çıkıyorum tartıda. Bugün sarımsak çayına başladım. Sabah akşam içtim normal yemek yedim az olmak koşuluyla.
3 gunluk fark 200 gr mi oldu? Benim de öyle oldu aşağı yukarı. Yani o yorumlardaki mucizevi durum söz konusu değil sanki dimi?

Bu arada ben spora başladım :) yani bugün yaptım bakalım devamı gelecek mi. Spor derken oğlum kucağımda bacak egzersizleri yaptım çünkü benim kilolar alt kısımda verilmesi en zor yerde

Aman varsın olmasin. Ara ogunsuz olmaz ki. Sen benim bugunku listemi gordun mu? Hersey proteindi nerdeyse. Bence onlar ilk diyete bununla başladılar.o yuzden kafadan 2 kg gidiyor zaten. Bahsettim ya diyetisyen arkadaşım var diye.bu surecte o da çok destek veriyor sağ olsun. Cok sert yaptigin şey dedi. Senin buna ihtiyacın yok. Biraz daha sabırlı ol, uzun zamanda ver ama sağlıklı olsun dedi. Ama iste baskulde ne kadar hızlı eksiyi görürsek o kadar motive oluyoruz. Ben cumaya kadar böyle devam edeceğim bakalim sonuc ne olacak. Ama seni çok merak etmistim canim.

Aman varsın olmasin. Ara ogunsuz olmaz ki. Sen benim bugunku listemi gordun mu? Hersey proteindi nerdeyse. Bence onlar ilk diyete bununla başladılar.o yuzden kafadan 2 kg gidiyor zaten. Bahsettim ya diyetisyen arkadaşım var diye.bu surecte o da çok destek veriyor sağ olsun. Cok sert yaptigin şey dedi. Senin buna ihtiyacın yok. Biraz daha sabırlı ol, uzun zamanda ver ama sağlıklı olsun dedi. Ama iste baskulde ne kadar hızlı eksiyi görürsek o kadar motive oluyoruz. Ben cumaya kadar böyle devam edeceğim bakalim sonuc ne olacak. Ama seni çok merak etmistim canim.
Gördüm canim listeni. Aslında sağlıklı olanı yavaş vermek biz acele ediyoruz. Ya bende anlamıyorum ben bebek emziriyorum fazladan kalori harcıyorum daha hızlı vermem gerek ama nedense olmuyo bişeyleri yanlış yapıyorum ama ne

X