60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Hayırlı olsun tatlim zor olan ilk gün atlattin sayılır. Bundan sonrası daha kolay destekcinim
teşekkur ederim :KK52: ilk gün zordu gercekten. detoks iceceklere dilan baktim az önce ama ilk etapta icmesem daha iyi di mi? belki biraz yavaslayinca kilo vermem, o zamana saklayayim.
4 aylik bebegin var demek, ne güzel:anne: zor ama en tatli zamanlar ilk bebeklik

teşekkur ederim :KK52: ilk gün zordu gercekten. detoks iceceklere dilan baktim az önce ama ilk etapta icmesem daha iyi di mi? belki biraz yavaslayinca kilo vermem, o zamana saklayayim.
4 aylik bebegin var demek, ne güzel:anne: zor ama en tatli zamanlar ilk bebeklik
Bence de canim zor zamanlara sakla o içecekleri. Hadi bakalim hayırlı olsun...

Kızlar ben bugünkü menümü yazayim artik bununla da artıya çıkarsam moralim sıfırın altına inecek.
Sabah sirkeli ilik su 1 hurma
Kahvaltı 3 kasik yoğurt 3 hurma 2 kasik yulaf keten tohumu tarçın
Ara yeşil çay elma
Öğlen 1 tabak bezelye yemeği 1 ayran
Ara 1 form çayı 1 sade türk kahvesi 1 sade soda yarim armut
Akşam 1 kase yoğurt 7 küçük hurma keten tohumu tarçın
Ara yeşil çay
Ama itiraf etmeliyim aç gezdim ve halsizim:KK34::KK34:

Kızlar ben bugünkü menümü yazayim artik bununla da artıya çıkarsam moralim sıfırın altına inecek.
Ara yeşil çay elma
Ara yeşil çay

Kolay değil canım yediklerin az ama iradene hayran kaldım :KK9::KK9:

Canım haftasonu dinlenemedim bugün de koşturmayın zirvesini yaşadım nedir bu benim yorgunluğum :KK55:
Siz napıyorsunuz canım nasıl geçti gününüz
Diyet nasıl gidiyor
Canım haftasonu dinlenemedim bugün de koşturmayın zirvesini yaşadım nedir bu benim yorgunluğum :KK55:
Diyet nasıl gidiyor
Geçmiş olsun kuzum. Yatıp dinlenseydin. Ben bazen pestilim çıkmış gibi hissediyorum.

Ilk günden çok zorlarsan halsiz kalırsın metabolizma bi süre sonra yavasliyo o zaman detoksla desteklersin. Evet canim 3 yaşında bi kızım var bu ikinci. Oğlum daha rahat beni kız zorluyor kardeş gelmesine tepkili :KK43:

Ara yeşil çay elma
Ara yeşil çay
Yediklerin kesinlikle zayıflatacak şeyler. Hadi bakalım bende merakla bekliyorum yarın yaz olurmu

Diyet nasıl gidiyor
Diyet ara ara zorlasa da direniyorum kararliyim fit bir bedene sahip olacağım. Çalışınca zor oluyordur tatlim hem ev hem iş Allah yardımcın olsun

Sen onun inadını kırarsın aramızda en azimli olan sensin canim. Bence o inadın kırılmasına az kaldi. Bi de ac kalacam diyetteyim diye düşününce beyin otomatik olarak vücutta biriktirmeye başlıyormuş kendini korumak adına. Böyle bir düşünceye kapıldıysan onu hemen çıkar aklından tatlim

Pınarcım ayıp olmazsa sindirimin nasıl rahat tuvalete çıkabiliyor musun
keten tohumu ise yarıyor canim. Onun yetmediği yerde çok zorlanirsam yani form cayi içiyorum. Genel anlamıyla cok sorun yasamiyorum.
Sen onun inadını kırarsın aramızda en azimli olan sensin canim. Bence o inadın kırılmasına az kaldi. Bi de ac kalacam diyetteyim diye düşününce beyin otomatik olarak vücutta biriktirmeye başlıyormuş kendini korumak adına. Böyle bir düşünceye kapıldıysan onu hemen çıkar aklından tatlim
Kirdim sanki tatlım.bu sabah baskulde fazladan gördüklerim yoktu mesela. Yine her gün tartılma büyüka döndüm.bir an önce vazgeçmem lazim bundan. Sen neler yaptın canim nasıl giduyor

X