60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

merhaba arkadaslar,daha once cuma zayiflama yarismalarindan bir gruptaydim ama yarisma işi beni geriyor, kilo veremedigim hafta olunca fazladan bir caresizlige kapiliyordum. bu kez sizle beraber deyebilir miyim eger grup aktifse?

merhaba arkadaslar,daha once cuma zayiflama yarismalarindan bir gruptaydim ama yarisma işi beni geriyor, kilo veremedigim hafta olunca fazladan bir caresizlige kapiliyordum. bu kez sizle beraber deyebilir miyim eger grup aktifse?
Tabiki canim biz aktif şekilde devam ediyoruz yarışma tarzı değil herkes kendince biseyler deniyor ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz cuma günleri de tartılıyoruz. Aramıza hoşgeldin bol eksiler

Hoşgeldin canim. Bizde yarışma ya da kural falan yok. Kendimizce birşeyler yapmaya çalışıyoruz.birbirimize destek olarak.motivastinumuzu yüksek tutmaya çalışarak. Amacımız sadece birbirimizi zayıflama konusunda motive etmek. Tekrardan hoşgeldin

Canim ya böyle vermem lazım deyip strese girince ben hiç veremiyorum üstüne alıyorum hatta. Stres yapma gidecek o kilolar
Annem mart sonunda 68i anca gururusun dedi. Bu cuma 69.5 tumm hatirlarsan. Sen ne yaptın bugün ne yedin? Ben sabah uyandığımda 1 hurma kahvaltıya 3 hurma yoğurt yulaf tarçın keten tohumu arada 1 elma öğlen de bezelye yemeği ve ayran ictim. Akşam da yoğurtlu karışımı yiyecegim yine. Gun içinde bi ara baş dönmesi yasadim elma yiyince geçti sonra.

Annem mart sonunda 68i anca gururusun dedi. Bu cuma 69.5 tumm hatirlarsan. Sen ne yaptın bugün ne yedin? Ben sabah uyandığımda 1 hurma kahvaltıya 3 hurma yoğurt yulaf tarçın keten tohumu arada 1 elma öğlen de bezelye yemeği ve ayran ictim. Akşam da yoğurtlu karışımı yiyecegim yine. Gun içinde bi ara baş dönmesi yasadim elma yiyince geçti sonra.
Ben yine 7 hurma ve yoğurt + keten tohumu yedim. Sabah aç karnına lahana suyu içtim arada da kahve içiyorum malesef o vazgeçilmezim greyfurt bugün içmedim 1 gün aralıklarla ıcecegim bebek emziriyorum ya fazlası dokunmasın diye

Bi yerde okudum metabolizmanız yavaşlayınca merdaneyi ayağınızın altında çevirin diyor suna dumankaya. Refleksoloji miydi ayak tabanındaki sinirleri inceleyen bilim sanırım onunla alakalı bisey. Metabolizmayı hızlandırma konusunda etkiliymis bi araştır istersen gltsrygrl cüğüm

Cevap

Eğer metabolizmanız yavaş çalışıyorsa, yağ yakmakta zorlanırsınız. Bu durumun önüne geçmek için evde bir hamur merdaneniz varsa, bu merdaneyi ayaklarınızın altına koyun ve her gün 5 dakika sol, 5 dakika sağ ayağınızla olmak üzere, toplam 10 dakika merdane çevirin. Çok yararını göreceksiniz

buydu okudugum

Bi yerde okudum metabolizmanız yavaşlayınca merdaneyi ayağınızın altında çevirin diyor suna dumankaya. Refleksoloji miydi ayak tabanındaki sinirleri inceleyen bilim sanırım onunla alakalı bisey. Metabolizmayı hızlandırma konusunda etkiliymis bi araştır istersen gltsrygrl cüğüm
Hemen bakıyorum:KK45::KK45: bu arada nickimi yazmak zor geldiğini fark ettim :KK48:pinar ismim canim.istediğini kullanabilirsin.:KK52:

Kızlar yeni bisey buldum angelina jolie diyeti diye geciyo sarımsak çayı. Angelina jolie bu çay sayesinde 3 haftada 11 kilo vermiş. Şu an uyguladigim yoğurt hurma diyeti bitince bunu da yapmayı düşünüyorum. İçindekiler sağlık içinde faydalı bi inceleyin isterseniz belki yararı olur

Tabiki canim biz aktif şekilde devam ediyoruz yarışma tarzı değil herkes kendince biseyler deniyor ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz cuma günleri de tartılıyoruz. Aramıza hoşgeldin bol eksiler

Hoşgeldin canim. Bizde yarışma ya da kural falan yok. Kendimizce birşeyler yapmaya çalışıyoruz.birbirimize destek olarak.motivastinumuzu yüksek tutmaya çalışarak. Amacımız sadece birbirimizi zayıflama konusunda motive etmek. Tekrardan hoşgeldin
tesekkurler arkadaslar, hosbuldum gercekten de :KK24:
ben de aynen böyle birbirimize destek olarak kilo vermeyi hedefliyordum. adim derya filiz hangi ismi begenirseniz artik :}

Canım senin bebeğin küçük değil mi , sadece emziriyorsan bu kadar ciddi diyet yapma bence. Bebeğinin kilo alımını da engeller
Haklısın canim oğlum 4 aylık ama hurma süt yapiyo ve emen bebeğe kilo aldiriyo o yüzden zararı olmaz diye düşündüm. Zaten 3 gün yapacağım

X