60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

merhaba kızlar

akşam yemeğim aynen şöyle:
2 adet köfte
3 çatal kepekli makarna
1.5 dilim kızarmış kepekli ekmek (hugocuk tavsiyesi:))
1 çatal acılı antep ezmesi
1 çatal yoğurtlu dereotlu meze
1 adet zeytinyağlı bulgur köftesi
1 yudum fanta
300ml su

kızlar akşam menüm

4 yemek kaşığı bulgurlu ıspanak
3 köfte
5 yemek kaşığı yoğurt
3 küçük parça biber turşusu
250 ml su

kızlar akşam menüm

4 yemek kaşığı bulgurlu ıspanak
3 köfte
5 yemek kaşığı yoğurt
3 küçük parça biber turşusu
250 ml su
afiyet olsun farmasicim ıspanakla yoğurdu aynı öğünde yemiycekmişsin canım ıspanağın demirini bağlıyomuş... bugün yediklerim8.50 1 bardak ılık limonlu su 9:00domat salatalık peynir zeytin 2 kaşık kavurmalı yumurta 2 şekersiz çay 2 dilim çavdar ekmeği 11:15 1 fincan nane limon 12.30 4 kaşık sebzeli pilav 2 kaşık yoğurt 16.00 1 dilim ıspanaklı börek 6 tane mercimek köftesi 2 tane az şekerli çay 17.00 1 fincan yeşil çay ve mate karışımı 18.30 1 fincan yeşil çay 21:30 5 tane kestane 1 tane mandalin:KK56:

afiyet olsun farmasicim ıspanakla yoğurdu aynı öğünde yemiycekmişsin canım ıspanağın demirini bağlıyomuş... bugün yediklerim8.50 1 bardak ılık limonlu su 9:00domat salatalık peynir zeytin 2 kaşık kavurmalı yumurta 2 şekersiz çay 2 dilim çavdar ekmeği 11:15 1 fincan nane limon 12.30 4 kaşık sebzeli pilav 2 kaşık yoğurt 16.00 1 dilim ıspanaklı börek 6 tane mercimek köftesi 2 tane az şekerli çay 17.00 1 fincan yeşil çay ve mate karışımı 18.30 1 fincan yeşil çay 21:30 5 tane kestane 1 tane mandalin:KK56:

canım hoşgeldin menün gayet güzel
ayrıca verdiğin bilgi için teşekkür ederim bilmiyordum canım :13:

canım hoşgeldin menün gayet güzel
ayrıca verdiğin bilgi için teşekkür ederim bilmiyordum canım :13:
güzelmi sağol arkadaşım:KK70: kansızlıktan muzdarip biri olarak böyle şeylere dikkat ediyorum bayanlarda genelde ortak bir sorun benim sürekli düşer ilaç içmenin nerdeyse hiç faydası olmuyor damardan ilaç verirlerse faydası oluyor oyüzdende yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum(neyazıkki kan yapan önemli şeyleri sevmem ciğer ağzıma sürmem pekmez aklıma bile gelmez) çayımı çok açık içerim kuru kayısı vew kan üzümü yiyorum ıspanağa yoğurt katmam bol yeşillik yerim bugün ahmet maranki mürdüm eriğini tavsiye ediyodu tv de hem bağırsakları süper çalıştırıyomuş hemde kan yapıyomuş onuda alıcam

güzelmi sağol arkadaşım:KK70: kansızlıktan muzdarip biri olarak böyle şeylere dikkat ediyorum bayanlarda genelde ortak bir sorun benim sürekli düşer ilaç içmenin nerdeyse hiç faydası olmuyor damardan ilaç verirlerse faydası oluyor oyüzdende yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum(neyazıkki kan yapan önemli şeyleri sevmem ciğer ağzıma sürmem pekmez aklıma bile gelmez) çayımı çok açık içerim kuru kayısı vew kan üzümü yiyorum ıspanağa yoğurt katmam bol yeşillik yerim bugün ahmet maranki mürdüm eriğini tavsiye ediyodu tv de hem bağırsakları süper çalıştırıyomuş hemde kan yapıyomuş onuda alıcam

canım ben herşeyi yerim ciğeri de pekmezi de balı da
ve yediğim kuru erik mürdüm eriği kurusu

şimdi 1 portakal yiyiyorum

eşimle yarım saat kadar yürüdük geldik:KK1:

canım ben herşeyi yerim ciğeri de pekmezi de balı da
ve yediğim kuru erik mürdüm eriği kurusu
evet canım bende sani takip ederken fakettim tahin pekmez karışımını çok yiyosun mesela kuru eriğide arada komposto yapıyosun kendi usulün:KK60:

şimdi 1 portakal yiyiyorum

eşimle yarım saat kadar yürüdük geldik:KK1:

afiyet olsun canım bende kurstan yürüyerek döndüm şimdi netten film izliycem sonrada lesliyi yaparım

belim zaten ince göbek de gitti lakin kaslarımı da sıkılaştırır
eeee süper olursun ozaman iki çocuk annesi demeye binşahit ararlar artık:KK60: ben çıkıyorum arkadaşım film izliycemde iyi geceler şimdiden yarın görüşlürüz Allaha emanet ol:KK16:

eeee süper olursun ozaman iki çocuk annesi demeye binşahit ararlar artık:KK60: ben çıkıyorum arkadaşım film izliycemde iyi geceler şimdiden yarın görüşlürüz Allaha emanet ol:KK16:

sağol canım sen de Allah'a emanet ol canım
kilo vermemiş halimde bilmeyenler bekar sanıyordu dünürlüğe niyetlenenler bile oluyordu 10 kilo gidince bilmem ne olur :KK52::KK52:

mavlicim baksana ıspanakla yoğurt hakkında ne yazıyor

Ispanağın yoğurtla birlikte tüketilmesinin, içeriğindeki demirin vücutta emilimini artırdığı belirtiliyor. Son yapılan çalışmalar, bitkisel besinlerdeki demirin, hayvansal besinlere göre vücutta daha zor emildiğini ortaya koydu.

Demirin vücutta emilimini artırmak için diğer besinlerle birlikte tüketilmesinin faydalı olacağını kaydeden uzmanlar şu açıklamayı yapıyorlar:
“Ispanakla birlikte yoğurt tüketilmesi, yemeği lezzetlendirmesinin yanı sıra demirin emilimini artırması açısından da faydalıdır. Bu nedenle ıspanakla yapılan yemeklerin yoğurtla birlikte tüketilmesi daha yararlıdır.”

bilgiyi kopyaladığım site adresi şu canım

http://www.sagliksiteniz.com/ispanak-yogurtla-daha-yararli.html

Son düzenleme:
herkese merhabalar
akşam net gitti ama sonra da yemeğe gittik
1 kase mercimek çorbası içtim, arkasından 2 kepçeye yakın mantı yedim, ekmeksiz
hemen hemen 1 saat önce de 1 armut yedim
kızlar benim boyum uzun ama kendimi kilolu görüyorum, bide geçen yaz 55kiloydum ben, 1 yılda bu kadar kilo alınca zoruma gitti açıkçası
hugocum sporla toparlıyorum ama bırakınca geri geliyo, yediklerime de dikkat etmem lazım, diyetisyene gidicem inşallah, bu kadar emek veriyorum bari yağlarım erisin dimi :)
bu arada geçmişi okuyamadım, neler neler yazılmış ben gittikten sonra :)

X