60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

çok çaktırıyorum dimi ?

ne de olsa yanlız yemek yiyorum :KK52:

canım şunun için sordum genelde evli olan arkadaşlar daha düzenli yemek yapıyorlar ve daha dengeli besleniyorlar
ama bekar ya da evli hiç farketmiyor sağlıklı beslenmek hepimiz için çok önemli. mutlaka yemek ye canımcım:KK16:

menün zenginmiş canım afiyet olsun.

akşam menüm

köfteli bezelyeli patatesli havuçlu kırmızı biberli yemeğimden sadece
2 köfte
2 yemek kaşığı bezelye yedim

3 yemek kaşığı pırasa yemeği
6 yemek kaşığı yoğurt
1 biber turşusu
300 ml su

yorumunu bekliyorum canımcım

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım..
umarım geçer en kısa zamanda.. haklısın nesfit ideal değil aksam için ama yemek yapmaya üşenince bugunluk böyle oldu.
zaten beyaz leblebi koydum küçük bir avuç önüme.. onu tırtıklıyorum tv karşısında..
görsen bir leblebiyi 2-3kez ısırıyorum , bitmesin diye :KK53:

sağol canım teşekkür ederim
evet evlenmeden önce ben de senin gibi geçiştiriyodum akşam öğünlerimi ama sonra acıkıp bişiler yiyodum
evlendikten sonra hiç bişi olmasa bile bi çorba salata oluyor artık akşam yemeklerinde :))

az önce yarım su bardağı suya 3 çay kaşığı elma sirkesi koyup içtim ve arkasından 1 çay kaşığı bal yedim
şimdi de 5i1yerde içiyorum

akşam menüm

köfteli bezelyeli patatesli havuçlu kırmızı biberli yemeğimden sadece
2 köfte
2 yemek kaşığı bezelye yedim

3 yemek kaşığı pırasa yemeği
6 yemek kaşığı yoğurt
1 biber turşusu
300 ml su

yorumunu bekliyorum canımcım

:KK74:o kadar yemekten sadece tadımlık yiyebilmen çok güzel bence...Sen çözmüşsün canım bu işi:nazar:

akşam menüm

kahvaltı edelim bu akşam dedik

2 çatal b.peynir
4 çatal tavada az yağlı yumurta
2 dilim ekmek
2 zeytin
2 bardak açık çay
2 ceri domates
1 çk:KK60: nutella

:KK74:o kadar yemekten sadece tadımlık yiyebilmen çok güzel bence...Sen çözmüşsün canım bu işi:nazar:
çok teşekkür ederim canım mercimek çorbasına dokunmadım bile :KK9:
akşam menüm

kahvaltı edelim bu akşam dedik

2 çatal b.peynir
4 çatal tavada az yağlı yumurta
2 dilim ekmek
2 zeytin
2 bardak açık çay
2 ceri domates
1 çk:KK60: nutella

iyi yapmışsınız bence çok güzel ve de çok hafif bir öğün olmuş gerçekten süper:nazar:

farmasicim çorbaya dokunmadan doyman bile süper...Beynin az yiyerek bile doyabileceğini öğrenmiş...Gözünün aç olmaması da önemli tabi...

selmacım teşekkür ederim canım

ayrıca senin yediklerin de çok değil, akşamları bazen kahvaltı yapmayı ben de seviyorum allahtan eşim de seviyo, canımız yemek çekmediğinde evde yemek yoksa bile kahvaltı yapıyoruz :)

eşim de şehir dışında, özledim yaa :97:

250 ml su içiyorum

yeşil çayımı içtim tarçınlı
15 adet sarı beyaz karışık leblebi ve 1 mandalina yedim

ayrıca senin yediklerin de çok değil, akşamları bazen kahvaltı yapmayı ben de seviyorum allahtan eşim de seviyo, canımız yemek çekmediğinde evde yemek yoksa bile kahvaltı yapıyoruz :)

evet değişiklik oluyor... Alllah kavuştursun canım...
regliyim ya canım tatlı çekiyorddu nutella yiyince kendimi kötü hissettim.

sağol canım
dün benim de canım tatlı çekmişti, burda kızların verdiği bi tarif vardı, sütle türk kavesi pişirince tatlı isteğini kestiğini söylemişlerdi, onu yapmıştım gerçekten de iştahım kapandı, tavsiye ederim sana da

farmasicim çorbaya dokunmadan doyman bile süper...Beynin az yiyerek bile doyabileceğini öğrenmiş...Gözünün aç olmaması da önemli tabi...
sağol canım

biz de seviyoruz arada kahvaltı şeklinde akşam öğünü geçirmeyi ama çok nadir oluyor aslında Alman tarzı beslensek akşam öğünlerimiz daha hafif geçer sağlık için çok olumlu olur uzuzn vadede.
Allah kavuştursun canım eşine
250 ml su içiyorum

yeşil çayımı içtim tarçınlı
15 adet sarı beyaz karışık leblebi ve 1 mandalina yedim
afiyet olsun çok güzel
evet değişiklik oluyor... Alllah kavuştursun canım...
regliyim ya canım tatlı çekiyorddu nutella yiyince kendimi kötü hissettim.

hiç kötü hissetme canım çok yememişsin 1 çay kaşığı sadece.

sağol canım
dün benim de canım tatlı çekmişti, burda kızların verdiği bi tarif vardı, sütle türk kavesi pişirince tatlı isteğini kestiğini söylemişlerdi, onu yapmıştım gerçekten de iştahım kapandı, tavsiye ederim sana da

mesela bana kahvenin her türlüsü dokunur kalbimi çok hızlı çarptırır ölecek gibi olurum o yüzden hiç kahve içmiyorum.

canınız tatlı çektiğinde 1 bardak sütün içerisine çubuk tarçından kırıp atmanızı tavsiye ederim tadı salep gibi oluyor nefis birşey

farmasicim sağol canım
ya ben birden fazla mesajdan alıntı yaparak cevap yazamıyorum ya
alıntı ile cevaplanın yanındaki + işaretli yere tıklıyorum, tik oluyor üstünde ama sonra ne yapacağımı bilmiyorum :KK43:

X