60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar 1/ 4 simit ve de 2 tatlı kaşığı tahin pekmez yedim
250 ml de su içiyorum

kızlar paylaşmak istedim nette şimdi araştırdığım okuduğum yoğurt- kilo verme ilişkisiyle ilgili yazıyı

Yoğurt Yemek Zayıflatır Mı ?

Yoğurt yemek, süt içmek, bolca ayran içmek ve kalsiyum bakımından zengin beslenmek zayıflamaya yardımcı oluyor hanımlar. Bu ayrıca zayıflamadan daha ziyade sağlıklı bir hayat için de çok gerekli.

Sağlıklı bir hayat için bol bol süt ve süt ürünleri tüketmemiz gerekiyor.

Yoğurt en güzel kalsiyum değerlerini içersinde barındıran çoğu yaş gruplarının severek yediği özellikle çocuklarımıza yetişme dönemlerinde uzmanlar tarafından yedirilmesi tavsiye edilmiş olan bir besin değeridir.

Diş sağlığınızı güçlendirir. Aynı zamanda diş etlerinizinde sağlığına faydası vardır. Kemik erimesi gibi hastalıkları
önler. Mutlaka her yaş grubu sık sık tüketmelidir.

Ve özellikle kimler tüketmelidir?

Kilolular: Evet kilolu hanımlar beyler. Neden mi?
Çünkü yoğurt bünyenizdeki yağları çözer ve eritir.

Günde mutalaka 1 kase yağsız yoğurt yemelisiniz.

1 kase yoğurt size büyük şeyler kazandırıcak ve istemediğiniz kilolardan da kurtulmanızı sağlayacak. Eğer günde 1 kase yoğrt tüketmeyen birisiyseniz ve aynı zamanda kilolarınızdan yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız. Günde 1 kase yoğurt yemeye şimdi hemen başlayın!

farmasicim sağol canım
ben 1 gazetede yoğurdun özellikle bel çevresindeki yağları eritmede yardımcı olduğunu duymuştum
bundan sonra ben de günlük 1 kase yoğurdumu yiyeyim :)

merhaba arkadaslar lutfen benide araniza alin
umidimi kaybetmek istemiyorum zayiflariz degilmi?
hergun bir saat egzersiz yapiyorum ama yemeklerden kismiyorum sadece kalorisi yuksek seylerden hamur isi pasta borek sakiniyorum 5 aylik kizimi emziriyorum. ne dersiniz umitvar bir vakamiyim ben

hergun bir saat egzersiz yapiyorum ama yemeklerden kismiyorum sadece kalorisi yuksek seylerden hamur isi pasta borek sakiniyorum 5 aylik kizimi emziriyorum. ne dersiniz umitvar bir vakamiyim ben
hoşgeldin canım.
[emziren anne diyeti | Diyet, kilo verme, zayıflama, ahmet maranki, Şifalı Bitkiler buraya bak işine yarar. buna uygun beslen sağlıklı zayıflarsın canım/B]

merhaba kızlar akşam menüm
köfteli bezelyeli patatesli havuçlu kırmızı biberli yemeğimden sadece
2 köfte
2 yemek kaşığı bezelye yedim

3 yemek kaşığı pırasa yemeği
6 yemek kaşığı yoğurt
1 biber turşusu
300 ml su

yorumlarınızı bekliyorum canlar

Son düzenleme:
canım 6.5 -7 km çok değilmi.gün aşırı yapsan sporunu ve biraz daha az olsa yürümen.belki kendini zorlamıyorsundur ama yorgunluk olmuyormu canım senin için.

yok canım olmuyor..yasım 25.
aslında inatçı kg vermemek için direnen bir yapım var.sporumu sağlam yapmasam gram veremiyorum.

hoşgeldin kolaylıklar dilerim

catharsiscim sabah ve öğle menülerin gayet güzel ama akşam nesfit tavsiye etmem canım, sütün kabızlık yapma ihtimali var hem de akşam tv karşısında oturunca insanın canı bişiler çekiyo ve nesfit nedense akşam yemeği için pek doyurucu olmuyo, en azından benim için
sporun da gayet güzel, şu baş ağrılarımdan kurtulayım ben de başlıcam artık, pazar akşamdan beri akşam yemeği sonrası bir ağrı kesici içiyorum, millet yemek sonrası kahve içer bense ilaç içiyorum :KK43:
geçmiş olsun canım..
umarım geçer en kısa zamanda.. haklısın nesfit ideal değil aksam için ama yemek yapmaya üşenince bugunluk böyle oldu.
zaten beyaz leblebi koydum küçük bir avuç önüme.. onu tırtıklıyorum tv karşısında..
görsen bir leblebiyi 2-3kez ısırıyorum , bitmesin diye :KK53:

geçmiş olsun canım..
umarım geçer en kısa zamanda.. haklısın nesfit ideal değil aksam için ama yemek yapmaya üşenince bugunluk böyle oldu.
zaten beyaz leblebi koydum küçük bir avuç önüme.. onu tırtıklıyorum tv karşısında..
görsen bir leblebiyi 2-3kez ısırıyorum , bitmesin diye :KK53:

:KK60::KK60: canım sen bekar mısın ?

benim menüde

pırasa yemeği
bezelyeli patetsli havuçlu kırmızı biberli köfteli bir yemek yaptım çok seviyorum uyduruk yemekleri sebzeli köfte diyelim adına bari:KK52:
mercimek çorbası
yoğurt
domates salatalık
su olur
menün zenginmiş canım afiyet olsun.

X