6 yıllık ilişkinin bitmesi. Görüşlerinize ihtiyacım var sevgili kadınlar...

Simdi taslanirim belki, ama hayatinda bir gün adam gibi calismayan bu kisi donsuz halinde bir sene icinde size dügünü nasil yapacakti? Daha evlenmeden, evlilik hayati yasatmissiniz, o da yayilmis iyice. Sizi her konuda sıkıyordu, cünkü maymun gözünü acsa donunun olmadigini anlamanizdan korkuyordu. Mesele sizi kontrol altinda tutmakti. O öküz tamam ama sizde de cok hata var. Simdi duygusal manipulasyon derdinde. Asla yemeyin. Yolunuza bakin.

Bir kurban kestir kurtuldum diye boşver bu adamla ömür mü geçer

34 yaşına kadar çalışmamışsanız ne yiyip ne içtiniz?? Aileler karşılıyor desem hiç mi bir şey demediler??

Saçma sapan bir iliskiymis, isabet olmus bittiği. "benim gibisini bulamazsin" diye afkurunca "zaten senin gibisini istemiyorum o yuzden ayrilmak en iyisi" de bence. bu asalaktan sonraki ilk duzgun iliskinde anlayacaksin su yasadigin şeyin saglikli bir iliski olmadığını

Ailenize üzüldüm. 6.5 yıl okuyorum doktora yapıyorum diye elin adamının gönlünü yapmışsınız. Bu saatten sonra ailenizi aptal yerine koymayın beş para etmez 34 yaşında bir baltaya sap olamamış adam için. Önünüze bakın çok daha iyileri çıkacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…