5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

hemmen yardımcı oluyorum.. düzenli olarak kullanmadıgım haldeee..
bir şurupla mayıs ayından bu yana taaamm 9 kilo aldım kızlar

hemmen yardımcı oluyorum.. düzenli olarak kullanmadıgım haldeee..
bir şurupla mayıs ayından bu yana taaamm 9 kilo aldım kızlar

mrb kızlarr :) öncelikle, 1.50 boyunda ve 38-4o kiloları arasında giden 22 yaşında yeni arkadaşınızım :) bende başlamak istiyoruumm dediğiniz gibi çocuk reyonu muhabbeti canımı sıkıyo fakat millete pek takmam. kendim kendimi begenmek istiyorum seneye evlenicem kısmetsee <3

dediğiniz herr şeyi tek tek okudum başlıkları. diyetleri aldım başlıyorum inşallah yarın! ama birlikte başlayalımm yaa :\ bi de toz almak istiyorum puf et olur yaşlanınca diyolar :\ kasların mahvolur filan gecen sene alcaktım vazgecirdiler!
ne güzel simdi fıstık gibi olcaktım :)
bi arkadas da fortimenenerji yi söyledi de. napsakk?
ne önerirsiniz hangi tozu alayım söyleyin alcam valla artık ya!

Yaa ilacla degilde yiyerek almali kiloyu.burda bi arkadas sagolsun diyetisyenden aldigi listeyi paylasti ama ben sadece ogle yemegine kadar uyabildim.bize kalomrileri yuksek yemekler lazim surekli onlari tuketmeli sanirim nasil yapilicakta kilo alcaz bilmiyorum valla cikmazdayim

nasıııll canım bişiler yemek istedi burayı okudukça :) ama yeni farklı bi yurda gectim yicek hic bi sey yok yurt hayatını biliyosan :\ bu saatte tabi ne olabilir. hadi yarından itibaren başlıyoruz iştah açıcı videolar filan izle tatlım bnmde pek yok ama mesela erkek arkadasımı yerken görünce acaip istahım acılır hep onu izlerim yerken :) onun gibi. kelin ilacı olsa .d ama zorlıcaz napalım baska caresi yok mideler kücülmüs iyce :\ hadi, ben inanıyorum bi gayret et sende :):):)

Aynen hadi bakalimm bi gayretle yarin hemen baslayalim.siki bi kahvaltiyla sonra burda bulusalim birbirimize biseyler yemek icin destek olalimm devamli belki aliriz bu sekilde:)

Kızlar ben de 1.63'üm kilom 44-45-46 arasında değişiyor aslında belimden göbeğimden memnunum ama benim sorunum bacaklar...Kot pantolon giyemiyorum çok inceleşti son zamanlarda bacaklarım.Kalınlaşması için ne yapmam lazım?

bende hep 46-47 kilodaydım ne yesem ne içsem de 1 kilo dahi alamıyodum
adet sancılarım için doktorum doğum kontrol hapı önerdi
6 aydır kullanıyorum şu an 50ye çıktım
yemem içmem aynı ama ne yesem yarıyo artık:)
hem adetim düzene girdi hem ağrım kalmadı hem de istediğim kiloya kavuştum sayılır 2-3 kaldı onu da nutellayla alıcam gibi:)

Hadi canimmm ne surubu o vitaminmi??doktormu verdi??

şimdi asıl amacı çocuklarda alerji önlemek olan bu mucizevi surup iştah açıyor açtığı gibi de açlık hissi yaratıyor..
dolayısıyla farkında olmadan yiyorsunuz baya..

kızlarr başta çok zorlanıyosunuz o diyeti yapmakta ama snradan az bile geliyo emin olun sadece zorlamak gerekiyo ve düzen önemli gerçekten hiç bişeyy yapamıyosanız mutlaka 3 ana 3 ara öğün tüketin
bide benm gbi iştahsızsanız sipraktin şurubu tavsye edıyorumm

geceleri oturup gündüzleri uyumam lazım 5'e kadar dana gibi . Bir de 3 öğün makarna yesem kilo alabilirim anca .(

kızlar benim yarın 14. günüm ama 2 kilo almışım şimdiden yani şoktayım desem yeridir çünkü ben haytta alamayan biriydim ya şuan görünürde bişey yok yani çok belli olmuyo ama popom büyüdü sanki biraz tartıldım az önce bi baktım bi kilo daha almışım ilk haftada 1 kilo almıştm 2. hafta olcak yarın bi kilo daha almışım umarım böyle devam eder yaa ama tatrtıda almış oldğm kilodan çok görünürde belli olsun artık istiyorm

ne yaptın peki

canım eczaneden işte o bahsettiğim protein+karbonhidrat tozunu kullanıyorum 15 gündür.pek ümidim yktu açıkcası ama adam kesin aldırır falan dedi inşallah bu şekilde devam eder.5-6 kilo daha almam gerekiyo başka bişeyde ypmıorm aslında öyle arada bi çklota çerez yiyorm onu ztn eskidende yerdim ama bence etkili olan o toz çnkü 14 günde 2 kilo almışım.ilk hata bu tozu aldğma pşman olmştm çnkü bi arkadaşım GNC diye bi yern tozlarını önerdi hem kampanyası flnda oluo dedi ama şuanda hiç üzgn değilm kutu bittiğinde hala almaya devam ediyorsam buna devam etcem alamıyorsam GNC nin ürününü denerm blki

ah kızlar ah bende 5 kılo alsam tam olacak dıyenlerdenım. 1 ay once ozel bı dıyetısyene gıttım tam 8 kılo eksıgım oldugunu soyledı nerdeyse kaslarımı yakacakmısım yag kalmadıgından. dıyet lıstesı verdı yapmaya basladım etkılıde oluor gıbıydı ama moralımı bozan olaylar yasıyorum bu aralar oyuzden bıraktım. bırde bı ılac tavsıye ettı tekı 6 tl gunde ıkı tane almam lazımmıs yanı 12 tl aylık sız dusunun tabıkı alamadım

Son düzenleme:

canım o tozun adı ne? bana ozelden yazarmısın hemen cevap verırsen çok sevınırım ayrıca bu tozu bıraktıktan sonra kıloları gerı vermıyoruz dımı

canım o tozun adı ne? bana ozelden yazarmısın hemen cevap verırsen çok sevınırım ayrıca bu tozu bıraktıktan sonra kıloları gerı vermıyoruz dımı

canım ben özelden yazamıyorum 100 tane yorum yapmam gerekiyor sanırım burdan yazsam olmuyomuki ya ben çok mutluyum ya bi iki arkkdşı gördm değişmişsin dediler ne olmuş diyorum yüzün dolmuş kilo almşssn fln dediler hatta dün bi bktım göbek çkcak gibi mekik çekmeye başladım bide göbek yapmim aman :) ya ben daha öncee ilacın adını yazdım burdan power system 2 kiloluk 95 liraya aldım işte cuma günü 3.haftaya gircem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…