5 haftalık hamilelikte kanama alanı ve kanama

Aminn inşallah Benim 100-166-256 şeklindeydi erken farkedildiği için yavaş yavaş yükseliyor olabilir benimde yavaş yükselmişti
Aslında benim tüp bebek 5. Gün embriyosu 10. Gün 44 çıktı geç tutundu galiba yavaş başladı sonra iki katına yakın artınca doktor olabiliyor böyle dedi kalp atışını duymamız önemliymiş inşallah duyarım

İnşallah duyarsınız rabbim size nasip etsin. Güzel haberinizi bekliyorum. İçinizi ferah tutun

Şükür gördüm, kalp atışını duydum 2 hafta önce
Oo şükür benim de değerlerim az artıyor da o yüzden sordum 2 gün önce 335 çıkmıştı bugün 511 bütün değerlerim az az yükseldi ondan korkuyorum pazartesi tekrar kan verilecek

Oo şükür benim de değerlerim az artıyor da o yüzden sordum 2 gün önce 335 çıkmıştı bugün 511 bütün değerlerim az az yükseldi ondan korkuyorum pazartesi tekrar kan verilecek
Korkmayın, belki geç döllenme olmuş olabilir benim öyleymiş çünkü. Az az yükselmişti. Doktorunuz ne dedi

Merhaba size bir şey sormak istiyorum 5+5 hamileyim sürekli kahverengi lekelenmem var 6 cmlik bir kistim var, kese göründü dün ve sağlam oldugunu yine de dinlenme yapacağımı ilişkiyi yasakladı progestan verdi 3 kez fitil şeklinde. Rutin ev işi yap ev işinde düşecek olan çocuk zaten düşer tutunamaz dedi çünkü lesem düzgün kanamalı falan değildi ama ben en ufak iş yapsam lekelenme oluyor yatınca sorun yok, bu lekelenmeler sizce tehlikeli mi yoksa ben sürekli yatmalı mıyım

Kese etrafında kanama alanı filan yoksa kist kaynaklı lekelenmeler gerci rahim eski kanı da atıyor bu şekilde bazen. kahverengi lekelenme tehlikeli degil ama dikkate alinmali kirmizi lekelenme ise tehlikelidir aktif kanama olduğunu gosterir demişti doktorum. İlk 3 ay genel olarak yattım bi odayı toplayıp gelip uzandım lekelenmem oldugu zamanlarda full yattim. mümkün olduğunca istirahat ve dua edin geçecek bu aylar

Bnmde aynı 5 hafta 4 gunluk pıhtı ve kanama var betam 5000 bınden 4000 ınmiş kese rahıme inmiş düşük oldu

Hasdane gıttınızmı ne dediler bnmde aynı bugun gıttım keser rahıme inmiş düşük ypıyorum

Bendede aynı durumlar var bazen saatlerce leke gelmiyor bazen çok geliyor allah bebeklerimizi bize bağislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…