5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bende pazartesi başlıorum regl oldum bugun biraz karnım agrıo herkese kolay gelsin pazatresi görüşürüzopuyorumnanaktan

bende pazar günü kilomu yazıcam. pazartesi başlıycam.benide listeye ekleyn kzlarr.. pazar gbü yazcam kilomu.eyvahedigeldismile

kıslar hayırıdr bi kaö gün önce baktımda baslanıordu smd son sayfaya baktım herkes pazar pztsi dio:)aslında ben basladım dün patatesle hatta öğlen büroya patateste götürdüm- ki cantamda unutmusum bozulmus ıykk -daha sonra arkadaslarm aklımı celdi bi güzel pizza tavuk ve patates kızartması yedim bozmus sayılmamsaka bi yana bende yrn baslıcam bgn misafir vardı onca sey bosa gitmesn dedm:)bitmek üzere olan yok mu aramızda gercekten verilio mu

bende bende pazartesi başlıycam benide ekleyin lütfen kilom 78 di en son ama pazar tekrar tartılıcam haber veririm

ArkadaŞkar bır fıkır: Pazartesı deĞılse cumartesı baŞlayalım ÇÜnkÜ bu ayın son 5 gÜnÜ oluyor yanı nısan baŞında kaÇ kılo olduĞumu belırlerız tabıkı sızler bılırsınız benımkı sadece bı fıkır????

yrn ne cuma di mi olur bana uyar bi gün gec başlarım hiç olmassa bi kaç kişi aynı anda baslar birlkte tespit ederis kilo kayıplarmızı bi de güç katarız birbirimize:)

ben cumartesi kesin başlıyorum arkadaslar bu gün gün vardı bizde mümkün değidi diyet:) cumartesi başlamak isteyenler benimle başlayabilirr... bende herkes pazartesi değil cumartesi başlasın düz hesap olsun türk mantığı:))

değerli diyet arkadaşlarım ben pazartesi başlamak durumundayım hayatımın düzeni açısından size bir sorum olacak bu diyet öncesi başlamadan önce yani 2gün cumartesi-pazar nasıl beslenmeliyim diyete hazırlık açısından ya da normal yememe devam edip bi anda mı başlasam kafam karışık ya kafamçokkarıştı

sude naz sanırım normal yiosun ya ztn 5gün sonunda da iki gün tatil istediğini yiosun ama abartırsan geri 2 kilo fln alıosun ya o yüzden önceden yemeni deiştirmene gerek yok necizane fikrimdir

kısmetse p.tesi başlicam:)) arkadaşla birlikte başlicaz hem de..a.s.

hadı hayrlısı bakalım canım
bende yarın okula salata yapıp gotrcem kaydirigubbakcemile2 tartılmıcam salıya kadar salı sabahı tartılcam ayyy cok heyecanlııııııııııııııı kaydirigubbakcemile3

selam kızlar. bu diyet çok hoşuma gitti tek zorlayan sebze bölümü olur galiba. çiğ çiğ nasıl olcak ki ekmeksiz domates patlıcan felan :) neyse kısmetse pazartesi başlıyorum.
şu an 57-57buçuk falan kilom. hedefiiiiimmmm 54. hadi bakalım başlayalım pazartesi. beni de ekleyin listeye. görüşmek üzere bybya.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…