5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Çok fazlası olan 5 kilodan yani.. direk uyguluyoruz sen istersen haftanın 3 günü iki günü uygula pek bilgim yok o konuda ama.. böyle olabilir tatil günlerin fazla diyet günlerin az.

kızlar benide yazın pazartesi başlıcam sizinle birlikte o zaman.58 kilo ile başlıyorum en azından 50 olmak istiyorum.

yalnız arkadaşlar ben birşeyi çok anlamadım.mesela yumurta gününde menemen yapılabilir denmiş ama ona domate biber soğan falanda giriyor.ee hani sadece yumurtaydı nasıl oluyor o zaman?

sekerleme ellerine saglik tariflerin den yemek kitabi olur :) ama benim anlamadigim mesela yumurta günü o gün sebze vs yasak degilmi ? mesela ben patatesi bütün gün yogurtlayip yedim salata falan katmadim bu diyetin sadece günündeki seyler serbest sinira cikinca olmuyor diye söylemisti incilideniz. Vücut tek tip besine karsilik yaglari yakmaya basliyormus.

şekerleme teşekkür ederim canım listeye beni de eklediğin için bende pazartesi başlıyacağım şimdilik 70 kg um bir değişme olursa pazar günü yazarım
hepimize bol şans

arkadaşlar öyleyse gına gelir insana sadce sade yumurta yenir mi arkadaş yanına çay vs yagsız yoğrt abartmadan yağsız yenebilir demiş ben ordan yola çıktım inş yanlış değildir

Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... Sabahtan itibaren.

SEBZE YEMEKLERİ TÜRLÜLER DEDİĞİNE GÖRE.. BURDAN YOLA ÇIKTIM... YEMEĞİ SALÇASIZ YAĞSIZ YAPILMAZ..

Yumurtadan yapılan herşeyi yiyebilirsiniz. Yada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin.....

YUMURTADAN YAPILAN HERŞEY DİYO ARKADAŞ BURDA SADECE YUMURTA DEMİYO

Neyse canım benim gelince onada bi sorarız ona göre karar veririrz bak benimde içime kurt düştüüü şimdiii bilmiyorumkismile

Benim fikrim arkadaşlar,yaptığınız değişiklikler diyetin kimyasını bozar ,
Tek tip beslenmeyle vucudu yağ yakma moduna sokuyoruz ama siz bunun dışına her çıkışınızda yağ yakma programını sekteye uğratmış olursunuz bence.
Mümkün mertebe uyalım ama sıkışırsak yağsız yoğurt filan ekleriz.

kızlar bencede ole ya cok sey eklersek olmazkı bu normal dıyetler gıbı degıl tek tıp beslenmeye dayalı
ben sabahtan berı patatesı sadece karabıberle yıyorum valla

ya patatesi ve yumurtayı tuzlayamaz mıyız?

tuz bütün diyetlerde yasak olan bişeydir.vücutta su tutumunu sağladığı için kilon gitmez.baharat eklesen daha iyi hiç değilse bazıları metabolizmanın hızlanmasına yardım ediyo

amannn tatlım ne tuzu???
karabıber ekle ben oyle yapıyorum zaten cok tuzlu yemem baharat koy bolca mavis81 arkadasında dedıgı gıbı

Ben meyva günü hariç herşeyi baharatlarla tatlandırmayı düşünüyorum. Et günüde de haşlama et, ızgara tavuk ve ton balığı yerim. Sebze günüde 1 gün önce sebzeleri buharda pişirip yine baharatlarla tatlandırırım. Bu arada havuç kullanmayayım diyorum çünkü şeker ihtiyacını ortaya çıkarıyor diye duymuştum. Meyva günü bana göre zaten, muz, kivi, elma ne varsa işyerine doldurucam.yumurtayı da her seferinde değişik bir baharat ekleyerek katı halde yerim..

Bakalım ne olacak..

bencede oyle salata falan olmaz kızlar tek olacakkı kılo verıcek
sızın dedıgınız gıbı olursa ooooo çok kolay olur tek bı sorum var
yagsız yogurt serbestmı?

ben ilk mesajda incilidenniz arkadaşımızın dediğine birebir uymak istiyorum çünkü iyice şiştim ancak birebir uyarsam rahatlıycam

ya arkadaşlar ben haşlanmış patataesden nefret ettiğim için yapamıyorum bu diyeti hiç bi şekilde ama yapabilince kilo veriliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…