5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yogurtlu ıspanak yiyebilirsin domates salatalık yiyebilirsin canım ee başkaaa kıvırcık maydonozlu salata yapabilirsin biber közleyebilirsin kırmızı biberde olabilir

hiçbir diyeti sonuna kadar götürememiş olan ben 58 oluncaya kadar pes etmem inşallah ya bir de ben nasıl olsa pazartesi başlayacağım diye çok fazla yiyorum mafoldumben ya şu günleri en az zararla nasıl atlatsam ki iştahım çok açık ve misafirlikte dikkat edemiyorum kendimi çok kötü hissediyorumsenağlama

bende zayıflamak istıyorumm bu diyet işe yarar mı acaba..

evet kızlar umutsuzluk yook deneyin en fazla ne kaybedebilcez bende sürekli burdayım motivasyon oluyo banada cayma şansın yok sorumluluk gibi bişey helede haftalık oranlar açıklandıkça dahada heveslenicezz hade bakiyiim kızlar isterseniz ben buraya örneğin sebze gününde neler yapabiliriz diye yemek çeşitleri falan ekliyim bilgi olur..

of tatlım kafaya taktığına bakarmısın lütfeeen ben o kadar olayım yeterki 10 Kilo ON o yüzden o kadar olmayı başaran daha fazlasını neden yapmasın sen şimdiden su koy veriyosun çook ayıp çoookk lmaz:

yaa evet buraya yemek tarifleri ekleyeliimmmzemuszemus

mesela ben her yediğime kırmızı biber, karabiber ekmeyi düşünüyorum..

böyle bir sey yaparsan süper olur , normal günde ne yapacagimi bilemeyen benim gibileri icin fikir olur a.s.

sen basladinmi diyetine pazartesimi baslicaksin ?

bugün benim pattes günüm ben mesala bi kilo patatesi haşladım ve patates salatası yaptım bol limonlu bol maydonzlu ofiste tabak tabak götrdüm valla sevdim ben bu sınırsız işleriniiii =)

1. gün Patteees günümüz Ne Yapabiliriz

Benim bugün yaptığım gibi patates salatası olabilir

Patetesi haşlıyıp daha sonra ezip üstüne yoğurlu sos yapabiliriz

Patetesi közleyebiliriz

Sade az yağlı(zeytn yağı daha makbul) otutturma yapabiliriz

Kumpir yapabiliriz tabi abartmadaaan =) sebze ekleriz içine havuç bezelye tat versin

Merçimek köftesi oluyorda patates köftesi olmaz mı bnce olur hemde çok güzel azıcık salça kıvırcık limon ve yeşil soğanla

patates dolması yaparız biber dolması gibi ama içine pirinç yerine bulgur daha iyi olur prinç çok kalorili bildiğim kadarıyla maydonzlu felan

Şimdilik aklıma bunlar geldi...cokacimcoook

2.Gün Sebze Aslında Daha Avantajlı Birgün

Közlenebilen sebzelerle közleyip güzel bir kahvaltı yapabilirz

Ara öğünlerde salata yapabiliriz

Tüm sebzeleri haşlayıp yoğurtlayabilir

Sıcak ve soğuk yemekler yapabiliriz

Çorba yapabiliriz

ve bu liste uzar gider... =)

3 Gün Meyve Artık Bunu Siz Bulun arkideşler çiğ yicez belki komposto yapabiliriz yada az şekerle tatlı falan hayal gücünüze bırakıyoruz

Yumurta Günümüzde size bir tavsiyeyle başlayayım hanımlar bu tarif çok basit sanırım bi çoğunuzda biliyosunuz
Suya yumurta kırmaaaa! hem yağsız hemde tadı kötüde değil
tavaya tencereye fark etmez su koyuyoruz ve kaynatıyoruz
Kaynayan suya yumurtayı yağa kırar gibi kırıyoruz ve renklerden piştiğini anlayınca dikkatlice parçalamadan alıyoruuz.. işte bu kadar

Yumurta salatası yapabiliriz

Krep yapabiliriz(kepekli unla az un kullanarak güzel olur ve yağsız)

melemen yapabiliriz domatesli biberli ve bool yumurtalı

soslu yumurta yapabiliriz baharatlarlaa

haşlanan sebzeleri yumurtaya batırarak kızartalabiliriz (Kabak gibi karnıbahar gibi)

Krepleri sebzeli yaparsak daha sağlıklı olabilir patates ıspanak gibiii

Şincilik bukadaarrrr opuyorumnanaktan

bnde bnde varımm
bnı de yazın lısteye 55 kıloyum 50 olmak ıstıyorum pztden ıtıbarnn başlıyormm buna

Kızlar büyük ihtimal bende başlicam p.tesi günü 1,60 boyum ve 57 kiloyum,normalde 53 ten şaşmazdım ama oturarak çalıştığım için bende 4 -5 kilo atayım diyorum malum yaz geliyo bikinileri giyincez:)fazlalıklarla giyinmek istemiyorum....peki 3-4 kg için 1-2 ay mı yapmak lazım,yoksa 1 haftada tamam mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…