5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Tmm canım sölersiniz listeye eklerim.. kaydirigubbakcemile5

bence 5 kg verdikten sonra bir iki gün protein ağırlıklı beslenince verilen kilo daha kalıcı oluyor...

ArkadaŞlar ben bu hafta perŞembe ve cuma gÜnlerı ınternete gıremeyebılırım. Cumartesıne kadar herkese bol Şans.............

evet arkadaşlar yarın başlıyorum bende patatese.listeye ekleyin benide.73 kiloyum

pazartesi listesi ve bugün ve yarin baslayacaklarin listesi ayri olsun, pazartesiden önce bayslayanlarin basi kelmi akannehir :))

ekledm den_iss 10.sayfada liste kolay gelsin bool şans

sanada incilideniz bool şans iyi diyetler

canım bu hafta hepimiz yarıdan başladık.
pazartesi en baştan düzenli yaparız.
pazartesiye kadar da ne verirsek kardır.
kiloları pazar mı bildiriyoruz.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

şekerleme arkadaşım ben pazartesi başlayacağım önceden de söylediğim gibi kilom 70 boyum 170 ve istediğim kilo inşallah 58 yani ben 12 kilo vermek istiyorum yaza kadar ve bunun için bu diyetin peşini bırakmaya hiççç niyetim yok tabiki bu sizin desteğiniz +benim irademle olacak bir şey yaza hepimiz fit olacağız ben buna inanıyorumolumunekankayizsmile

merhabalar az önce bir komşumuz geldi ve yeni bir diyete başladığını bu diyetle 7 günde 7 kilo verilebileceğini söyledi. oğlu ve gelini 5 gün denemişler ve 5 kilo vermişler. kendisi dün başlamış ve 1,5 kilosu gitmiş bile. evet yazıyorum ayrıntılarını. öncelikle her gün çay kahve bitki çayı ve su sınırsız serbest. diğer günler de bütün gün aynı şeyi yiyeceksiniz. isterseniz hepsini sabah yiyin istediğiniz kadarı öğlene ayırın vs. orası size kalmış. üst limite uymak kaydı ile istediğinizi yapabilirsiniz.
1. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
3. gün 1 kg tavuk göğsü
4. gün 1 kg haşlanmış patates
5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
6. gün 1 kg haşlanmış kabak
7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.

ben yarın başlamayı düşünüyorum. yani yarın içim dışım yumurta olacak:))

yine kadınlar kulubunde bulduğum bir diyet bende bu gün buna başladım ve sabah 2 yumurta mı yedim :):):) bakalım ne olacak

tmm arkadaşlar dedikleriniz mantıklı başlayanlar devam etsin pazar akşamı verdikleri yani yeni kilolarını bildirsinler her pazar akşamı listeyi güncelleriz parça parça olmasın öpüyorum hepinizi kolay gelsin... kaydirigubbakcemile5

he bide bugn benim ilk günüm önümde kocaman bi patates salatası bool manyodnz ve limonlu çalışanlar böyle yapabilirler kolay oluyo.. =)

tmm tatlım ekliyoooruuum hemeenciiikk opuyorumnanaktan

ya kızlar bana da bi akıl verin ben de başlamak istiyorum pazartesi...pazartesi 2 haftadır karbonhidrat diyeti yapıyor olacağım..pazar son günüm bırakacam..şimdi pazartesi direk bu diyete başlarsam olur mu sizce? yoksa bi hafta dengeli beslenip bi sonraki hafta mı başlasam?? çok karışık kafam..kendime zarar vermek istemiyorum ama zayıflamayı da çooooooooooooooooooooook istiyorum..

aa patatese maydanoz baharatlar falan ekleyebiliyo muyuz? E süper o zaman :)

Bir de bi fikir isterim sizlerden. Ev ton balığı dolu ama yağlı tabi. Onun yağını süzdürüp suyla yıkayıp protein gününde öyle kullansam olur mu acep ??

kız o öle iğrenç olur bee benden tavsiye bool göbekli bi salatanın içine dök öle ye.. yağ oranı dağılır hemde o salatayı gün boyu yersin oda ziyan olmaaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…