5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

sude_naz20 tebrikler ya valla bnde okadar dkkat ettm harfi harfine ama 3.5 gtti yawww bilmiyorumkismile

tatlım kac kilo ile baslamıstın ve ne kadar fazlan vardıeyvahedigeldismile bi de günü gününe uyup, hic kacamak yapmadın mıbilmiyorumkismile co soru sordum ama diyete devam edecegim ve kilo vermem durmasın istiyorum.bilmiyorumkismile acaba diyette neye dikkat etmezsek co gitmiyobilmiyorumkismile merak tan soruyorumeyvahedigeldismile lütfen bana kızmaopuyorumnanaktan

tamam incili ablacım süt yumurta ve yoğurdu çok seviyorum et gününde de onları yiyeyim yeterki bana tatsız tussuz et ye demeyin bayılırım akannehir
tamam bakliyattan vazgeçtim gitti :1rolleyes:

a.s.sudenazım eger eti tatsız tuzsuz yiyemiyorsan baharat ve biraz tuz ekleyerek yemeye calıssanbilmiyorumkismile hani coook guzel verdin:hooray: bozmamak icin..bilmiyorumkismile benim yedigim hindi fümelerde baya tuzluydu belkide tuzsuz olsalar onu da yiyemezdim:kedi:

sude naz bende tebrik ediyorum bende 3,5 verdim ama bugün biraz abarttım herhalde artık bişey yemeyim bu saatten sonra 1 saatte yürüyüş yapıyım inş. almamışımdır

sude naz bende tebrik ediyorum bende 3,5 verdim ama bugün biraz abarttım herhalde artık bişey yemeyim bu saatten sonra 1 saatte yürüyüş yapıyım inş. almamışımdır

teşekürler canım ben de bu sabah iyi başlamıştım ama pudig ve makarna yedim hiç te pişman değilim ödül günüm bu gün benim :sm_cool: ama akşam sadece portakal yiyip günü kapatacağım
arkadaşlar ben bir de pazartesi tartılmayacağım cumartesiden cumartesiye tartılacağım çünkü beni aldığım değil verdiğim kilolar motive ediyor anlayışınızı beklerim bi daha ki cumartesi bakalım sonuç ne olacak bu gün çok mutluyum inş haftaya cumartesi de böyle mutlu olurum hihoyyyt

Açııımm 3üncü günüm nasıl dayanıyosunuz kızlarrr:sinifsinif:

valla cnm ben ilk 2 gün ac gezdim et gününde biraz karnim doydu ama aksam yine actim meyve günündede dayanamayip yedim :kedi: ama bugün tartildim yinede kilo gitmis
diyete 52.4 ile basladim carsamba diyeti bozdugum halde persembe 51.2ydim
dün ekmek yedigim halde bugün 51 olmusum :hooray: 1.4 vermisim buda bisey yinede mutluyum :dance:

ya kizlar bu arada diyete kac kisi basladik hickimse gelip kilosunu bildirmemis
sadece bikac kisi yazdi acaba digerleri biraktimi ne :uhm:

a.s.evet yaa. ben encok senayı merak ediyorum. onun da benim gibi fazlası cokeyvahedigeldismile umarım bana kızmazopuyorumnanaktan merak ediyorum acaba fazlası cok olanlar daha mı iyi sonuc alıyor diyebilmiyorumkismile pasaklı kafamı karıstırdı dakafamçokkarıştı

a.s.ac kalmana gerek yok ki tatlımlmaz: istedigin kadar et yiyebilirsin...opuyorumnanaktan

Canım tatlı istiyo amaboshayallersmile et gününde yoğurt falanda yiyebilirmiyim yada diğer günlerde? sabahtan akşama kadar et eyvahedigeldismile

Son düzenleme:

Evet bende akşam acıkıyorum tatlım yaatartılmaya korkuyorum ya hiç vermediysemsenağlama

Canım tatlı istiyo amaboshayallersmile et gününde yoğurt falanda yiyebilirmiyim yada diğer günlerde sabahtan akşama kadar et eyvahedigeldismile

a.s.üzgünüm ama et gününde yalnızca et yiyebiliyoruzlmaz: salam sosis jambon türü seviyorsan eger hindi fümeyi dene ve istediğin kadar ye bide canın tatlı ıstediğinde boool su ve bitki cayları ıcmeni önerirrim. ben canım tatlı ıstediği zaman hemen suyun basına kosuyorum hemen bir bitki catı iciyorum:içelim: böylece tatlı ıstegimi erteleyebiliyorumopuyorumnanaktan

Peki tatlım a.s.bende iki bardak yeşil çay içtim ızgara yedim akşamada tavuk yerim böyle geçer bugünde .buyrunnnnnnnnn yarın için bi önerin varmıbilmiyorumkismile meyveyle ne derece bastırabilirim midemi endişeliyim ama pes etmicemcokacimcoook

kızlar tebrikler ya ne güzel kilo vermişiniz :) devamı gelir inşallah
bende pazartesini iple çekiyorummmmm guclubacismile listeyi kim hazırlaycak 5 gün içinde 5 kilo veren arkadaşımmız varsa o yazsın neyi ne kadar ne sıklıkla yediğini bizde ona göre yapalım zemuszemus

evet bende senayi cokk merak ediyorum
banada öyle geliyo ne kadar kilo azsa vermekte o kadar zorlasiyomu acaba
1 ay ac gezdigim halde 5 kilo vermistim acaba bünyedenmi yoksa cok fazla kilo olmadigindanmi anlamadimki bilmiyorumkismile
Kelebk .!.:
Canım 50.3le başladım 3ncü günüm :uhm: tartılma diyosun ama hem merak ediyorum hem korkuyorum hiç veremediysem diye :çok üzgünüm:
cnm bende tartildim ve diyeti bozdum
valla sen bilirsin tartilmak istiyosan tartil ama bence tartilma iki gün sonra ögrenceksin zaten
ayyy bayilazaaaaammm akannehir
listeye ekliyorumya gülüm ben verilen kilolari kaydirigubbakcemile3
incili abla ilk mesajina listenin linkini ekledi
liste 70.sayfada, isteyenler ordan kilo durumuna bakabilirler olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…