5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bence bu detoks diyetler gibi her zaman yapmak olmaz kilo vermen durduğunda yada acil anlarda yapılması gerek ben yaptıktan sonra tekrar yapmayı düşünmüyorum... herşeyden yoksun kalarak sağlıklı olamayız bence:)))

anladım cnm pazarteis bende başlıyım ozaman emziriyom ama bişi olmaz heralde vermem gerkende 6kilo zaten

cnmmm cok gecmis olsun:KK43::KK43::KK43: ins olur üzülme tatlim kaydirigubbakcemile5
sonrada dogum sonrasi kilolarini verirken görürüz seni ins opuyorumnanaktan

teşekkür ederim bitanem ama olmuyor işte istenilen bir bebek olunca atamadım psikolojim atlüst ololdu:KK43:(( inşallah canım olsunda razıyım ben:CüvCüv:

anladım cnm pazarteis bende başlıyım ozaman emziriyom ama bişi olmaz heralde vermem gerkende 6kilo zaten

ama emzirenler için uygun olmaz canım bence sonuçta bebiş gıdasız kalır... bu diyet aklındın bir köşesinde kalsın bebişin sana olan ihtiyacı azalınca yaparın:)))

ama emzirenler için uygun olmaz canım bence sonuçta bebiş gıdasız kalır... bu diyet aklındın bir köşesinde kalsın bebişin sana olan ihtiyacı azalınca yaparın:)))

taam cnm öyle yaspıyım bende asena ritim soloya devam ediyim yarım kilo gitti iki günde oynayarakk hehe buda teselli olsun bana

musyas resimdeki şirin bebiş senin kızın mı yoksa? maşallah çok tatlı allah bağışlasın....

maşallah genç kız olmuş annesi rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallahhhhhhhh:Saruboceq:

ben de bu diyeti uygulamak istiyorum ama, o verilen 5 kilo kaslardan mı yağlardan mı gidiyor?

hareket sonucu verilmediği için, kaslardan gidiyor gibi görünüyor... tehlikeli olabilir mi acaba?

gitsin de nerden giderse gitsin diyorum artık ama ben hep boza boza gidiyorum pek bişey gitmicek gibi benden:)

ben de bu diyeti uygulamak istiyorum ama, o verilen 5 kilo kaslardan mı yağlardan mı gidiyor?

hareket sonucu verilmediği için, kaslardan gidiyor gibi görünüyor... tehlikeli olabilir mi acaba?

cnm diyetin adi 5 günde 5 kilo ama bu demek degildirki 5 günde gercekten 5 kilo gidicek
2 kiloda gitse ben cok sevinirim, 5 kilo verebilcemide düsünmüyorum acikcasi kaydirigubbakcemile3
valla bu konuda hicbi bilgim yok:/

zaten çok sağlıklı zayıflamak isteyenler için yol belli,sağlıklı gıda ve bol spor.Bu tip dietler bizim gibi sabırsız,çabuk sonuç almak isteyenlere:)

zaten çok sağlıklı zayıflamak isteyenler için yol belli,sağlıklı gıda ve bol spor.Bu tip dietler bizim gibi sabırsız,çabuk sonuç almak isteyenlere:)

eveet canım meslektaşızzz
okulda çok zor oluyor dimiiiiiikaydirigubbakcemile5

ben de öğretmenim canım ya özellikle nöbet günlerinde in çık derste hep ayaktayım mahvoluyorum ha bir de diğer öğretmen arkadaşlarım abur cuburu çok severler ve her teneffüs tüketirler bu da benim irademi bayağı bi zorluyor
inşallah çektiğimiz sıkıntılara değer kaydirigubbakcemile5

bugünüde atlattık bakalım
en korktuğum gün geldi meyve
sadece meyveyle durabilirmiyim bilmiyorum bakalım
pes etmek yok devam:)

X