5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ya anlamadım arkadaşın biri yağ-tuz-şeker yok diyo diğeri kızarttım da yedim tavuğu diyo anlamadım yani nasıl olması gerekiyor

kızlar bu diyete istediğiniz kiloya ulaşıncaya kadar mı devam ediyorsunuz yoksa bir haftalık bir diyetmi

ozlemilker cnm inan bana et günün cok rahat gecicektir
bak patates, sebze günleri zor gerci sebze gününde ne yicene bagli
bugün sabah soganli, tavuk kizartmis annem aksamda haslanmis tavuk yedim
sabah hic zorlanmadim valla ama haslanmisini bilemicem:/

bende akşam yemeği için fırınlamayı düşünüyorum değişik olsun azcık bari ya yoksa kusacam valla....

bizim öğretmnler odasında sürekli diet,spor muhabbeti,burdaki öğretmen yoğunluğuna da bakınca bizim meslekte bir kilo sorunu ya da takıntısı var gibi:))

okul kalabalıksa ve bayan sayısı fazlaysa kesin:))) biraz dış görünüşe önem verme mecburiyeti diyelim:)))

bende chatlaxx a katılıyorum vardır bir nedeni yoksa neden böyle sıralansın dengeleme kesin var diye düşünüyorum

bende sadece 3 yıl önce 55 kilocuk fıstık gibi bir öğretmendim ama aldığım hormon ilaçları yüzünden şiştim ve hala bebişim olmadı:KK43:(( doğal yoldan olan bebişim 3 aylıkken karnımda öldü :KK43:(( şimdide uğraşıyorum hala bebiş için dua edinde olsun kızlar ya.....

şimdi 5günde5kiloyu verdik diyelim yaptıkta sonrası için aynenmi devam edicez hayat böyle gitmez tek bu gıdalarla yapanlar kaçıncı gündeler nekadar verdiler memnunlarmı

bence haşlamak en iyisi yok olmadı yağsız şekilde fırına verin eti..... baharatla destekleyin belki birşeye benzer en azından ben öyle yapacağım:)))

arkadaşlar bişey sorucam.ben de çalışıyorum.vardiyalı olarak.sabah kahvaltı yapma alışkanlığım yok yapamıyorum.11de uyanıyorum 12 de iş başı 3gibi yemeğe çıkıyorum.saat 22,00 iş çıkışı eve geldiğimde çok acıkıyorum.geldiğim saatte yersem bişey olur mu? bi saati var mı mesela saat 7den sora yememek gerekiyor falan gibi...aydınlatır mısınız benii

şimdi 5günde5kiloyu verdik diyelim yaptıkta sonrası için aynenmi devam edicez hayat böyle gitmez tek bu gıdalarla yapanlar kaçıncı gündeler nekadar verdiler memnunlarmı

bence bu detoks diyetler gibi her zaman yapmak olmaz kilo vermen durduğunda yada acil anlarda yapılması gerek ben yaptıktan sonra tekrar yapmayı düşünmüyorum... herşeyden yoksun kalarak sağlıklı olamayız bence:)))

bende sadece 3 yıl önce 55 kilocuk fıstık gibi bir öğretmendim ama aldığım hormon ilaçları yüzünden şiştim ve hala bebişim olmadı:KK43:(( doğal yoldan olan bebişim 3 aylıkken karnımda öldü :KK43:(( şimdide uğraşıyorum hala bebiş için dua edinde olsun kızlar ya.....

cnmmm cok gecmis olsun:KK43::KK43::KK43: ins olur üzülme tatlim kaydirigubbakcemile5
sonrada dogum sonrasi kilolarini verirken görürüz seni ins opuyorumnanaktan

yatmadan en az 2 saat önce yemek yemey bitirmiş olman gerek demişti diyetisyenim... bu kurala uyup abartmazsan sorun olmaz ama vücudundaki her organın çalışacağı ve dinleneceği zamanlar var dinlenmesi gereken saatte yorarsan sağlıklı olmaz ama hafif şeyler süt meyve gibi tüketirsen sorun olmaz...

arkadaşlar bişey sorucam.ben de çalışıyorum.vardiyalı olarak.sabah kahvaltı yapma alışkanlığım yok yapamıyorum.11de uyanıyorum 12 de iş başı 3gibi yemeğe çıkıyorum.saat 22,00 iş çıkışı eve geldiğimde çok acıkıyorum.geldiğim saatte yersem bişey olur mu? bi saati var mı mesela saat 7den sora yememek gerekiyor falan gibi...aydınlatır mısınız benii

cnm bende mesela 5den sonra yememeye özen gösteriyorum bazen bu sinirim 8e kadar uzuyo normal hayatta
bu diyette konu sahibesi öyle bi sinir koymamis ama genel olarak aksam yemek pekte saglikli degil vede kilo yapiyo

X