5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ozlemilker cnm inan bana et günün cok rahat gecicektir
bak patates, sebze günleri zor gerci sebze gününde ne yicene bagli
bugün sabah soganli, tavuk kizartmis annem aksamda haslanmis tavuk yedim
sabah hic zorlanmadim valla ama haslanmisini bilemicem:/

off cumay et günü yapmayı düşünüyordum cünki söyemesi aıp arkadaşlarla mangal yapacaktık
yumurta ie değiştirsem hani o da pratein et de
off bozmakta istemiyorummmmmmmm

cnm sebze gününde patatesmi yiceksin :uhm:
sebze gününde patates tercih etme bence cünkü patates günü ayri
iki gün üst üste patates yenmesinde sakinca varmidir bilemicem ama ben olsam yemezdim

Protein ve vitaminleri arka arkaya koymayın bence. Yani et ile yumurta değişebilir ama et ile meyve olmaz. Benim mantığıma göre tabii. :)

off cumay et günü yapmayı düşünüyordum cünki söyemesi aıp arkadaşlarla mangal yapacaktık
yumurta ie değiştirsem hani o da pratein et de
off bozmakta istemiyorummmmmmmm

cnm bikac arkadas yerlerini degistirdi
sende deneyebilirsin
ama et gününde yiyebiliyosun, birazda olsa verdigin kilodan aliyosundur
dikkat ettiysen et günü tam ortada, dengeli olsun diye galiba

cnm sebze gününde patatesmi yiceksin :uhm:
sebze gününde patates tercih etme bence cünkü patates günü ayri
iki gün üst üste patates yenmesinde sakinca varmidir bilemicem ama ben olsam yemezdim

delikafadulden yedim bile valla. delikafadulden Aslında ben patates gününü kolay geçiridim , patatesin üzerine bol pulbiber , kekik ve karaca ekledim hem tadı güzel oldu hemde metabozlimayı hızlandırıyor bu baharatlar . Ama zaten ana malzemem kerevizdi sebze gününde , havuç ve patates süsü gibi idi.

Protein ve vitaminleri arka arkaya koymayın bence. Yani et ile yumurta değişebilir ama et ile meyve olmaz. Benim mantığıma göre tabii. :)

evet bide et yumurtadan daha agir oldugu icin 5 günün tam ortasinda
vardir bi mantik degistirmeyin bence
ama bikeredende bisey olmaz bu seferlik degistirirsin diger haftalar bu siraya uygun yaparsin nurcum

bugün sebze gününde misin??

et günüm benimde rahat geçti sabah gerçi öğlen kalktım ama :)) bi kaç parça gögüs yedim akşam üstüde 4 bageti altına yağlı kağıt serip fırına verdim mis gibi olmuştu ama ben sadece 2 sini yiyebildim spora gidecem diye sonrada canım istemedi duruyo öyle...

bizim öğretmnler odasında sürekli diet,spor muhabbeti,burdaki öğretmen yoğunluğuna da bakınca bizim meslekte bir kilo sorunu ya da takıntısı var gibi:))

öff bizde de öle yeni bi öğretmen geldi akapuntur yptırıyomuş
demedim kadına bırakınca alırsın tekrar diyee

benimde yarın et günüm bakalım nasıl geçecek.meyve gününü düşünemiyorum kesin baş arısından duramam.çünkü tuz almadımmı başım ağrıyoraman ya kilo vereyimde

okulda gerçekten zor oluyor hele ben okulumda yeniyim çekiniyorum biraz ve kızlar okuldaki öğretmenlerin hepsi fıstık gibi incecikler sadece benim kilo problemim var..hem de hepsinin çocuğu var yav millet nasıl beceriyor hiç anlamıyorum...ben bi de bu kiloyla doğurcak olsam 100ü geçerim heralde ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…