5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

cumartesi başlayanlar yarın bilgi verirler değil mi? berrudemir ve pasaklıminiktanrıça:))) bekliyoruz merakla

chatlaxx ellerine sağlık valla iyiki varsın liste süper olmuş..... ama hep 70 gitmek zor bunu daha kolaylaştıramaz mıyız tatlım ya....

zaten yoğğurt diyeti diye bir diyet var günde 5 -6 bardak yoğurt yiyebiliyorsun ve ertesi gün 1 kg vermiş olarak uyanıyorsun:))) ben yaptım ordan biliyorum ara ara yaparak bayağı kilo verdim ama sonunda yoğurt yiyemez hale geldim hala çok sevmem ığğğğğğğ.... yani abartmamak gerek bence:)))

chatlaxx ellerine sağlık valla iyiki varsın liste süper olmuş..... ama hep 70 gitmek zor bunu daha kolaylaştıramaz mıyız tatlım ya....

begenmene sevindim cnmm opuyorumnanaktan
cnm ilk sayfaya incilideniz abla link ekledi
ona tiklayinca 70.sayfaya gitmek icin ugrasmiyosun opuyorumnanaktan

sirf yogurtmu bütün gün ?

canım 4 ay önce doğum yaptım ve emziriyorum oyüzden ne yapcağımı şaşırdım yazda geliyo

kestane bende doğumdan hemen sonra başladım diyete ama çok dikkatli davrandım.
sulu gıdları bol tükettim..
ekmek,abur cubur,tatlı vs kestim
öğle akşam ya salata yada yoğurt yedim.protein bakımından zengin beslendim bide bol bol rezene ve ısırgan çayı içtim süt yapıyor diye
yemeklerden 15-20 dk önce bir tutam dereotu yedim hem süt yapıyor hem zayıflatıyor diye...

sen şimdi tek tip beslenme sakın..ben bile zorlanıyorum..hep bişeyler eksik geliyor.
çeşitli yemelisin sen en azından 9 aya kadar..benimki 13 aylık oldu hala emziriyorum ama asıl yemek yiyor.hatta emmek yüzünden yemiyordu azalttım bende emzirmeyi o yüzden sorun etmiyorum..

bugün et günümdü eti çok severima ama keşke yanına salatada olsaydı..çok zor oldu sadece et yemekkafamçokkarıştı

ben yarın yoğurt günü yapcam kızlar bi yerde okumuştum yoğurdun içine pul biber atınca yağ yakıyormuş diye ben de yarın öyle yapmayı düşünüyorum..sabah bir yumurta haşlayacam 1 kaç çatal yoğurt bi bardak süt..sabah hepsinden yiycem ki akşama kadar yiyebileyim..
buarada bugün markete gittim meyve günü için muz ,çilek , kivi aldım evde deelma ve mandalina var hepsini karıştırsam çok olmaz demi ya...muzu ve elmayı okulda yemesi kolay olur ve ayrıca doyurucu olur diye düşünüyorum..siz neler yiyeceniz yarın

şimdi bişey dicem ama yeri değil ki burası emek olmadan yemek olmazmış bizde zorlanmadan zayıflayamıyacağızlmaz:

ay bide pasaklım ve berrucum nolur sabah erkenden yazın sonucunuzu çatlayacam...

benim göbek bugün çıktı biraz gerçi reglimin ilk günü normaldir diye düşünüyorum..

ben meyve günümde çilek, elma ve çağla yemeyi düşünüyorum ... çıtır çıtır yerim umarım karnım ağrımaz birde aç aç....

ya ben bu diyette et,sebze ve de yumurta günlerini sevmedim haşlanmış patates ve de meyve günlerini sevdim keşke hergün bunlar yense tüm gün((((((((
neyse çıktık bi yola finishi görmeden bırakmak yokkkkkkkk
(e tabi inşallah)

bende yarın için patates aldım 750bin liraymış 1tllik aldım hepsini yiyemem herhalde çok olur ama siz ne kadar yediniz 1 kilo falan gidiyormu

kızlar bu diyet çok katı bir diyet ve harfiyen uygulanırsa kilo verilmesi kaçınılmaz ... ilk gün çok bir şey hissetmedim ama böyle giderse yiyemezsem ötü olur allahım hepimize yardım et.....

gerçekten patates gününü sevdin mi ... ben patatesi çok sevmeme rağmen bu günü zor atlattım ya((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…