5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben 2 günde 1,5 kilo vermişim.ama hiç birşey yiyemeyerek verdim kendimi çok halsiz hissediyordum bugünde devam etsem sanırım bayılırdım.onun için bugün bıraktım maaalesef aslında yine tavuk balık yedim ama yanında çok az ekmek ve salatada yedim.çünkü sade yiyemiyorum ya midem bulanıyor.ee diyetide bozmamak için hiçbirşey yemiyorum o zamanda halsizleşiyorum maalesef.

aaa cnm devam etmiyo musun

demekki tek tip beslenme bana göre değilmiş arkadaşlar.ama siz yapabiliyorsanız gerçekten iyi kilo verdiriyor galiba.umarım istediğiniz kiloya düşersiniz.

yarın meyveyi yapıcam canım çünkü çok severim meyveyi ama son gün yumurta dada aynı bulantıyı yaşıcağımı sanıyorum maalesef

tam 1 buçuk saattir dışarda spor yapıyorduk kocişimlen...yürüdük koştuk aletlerle çalıştık markete gittik geldik...her yerim ağrıyo

bu arada geçen hafta başlayan arkadaşlar vardı onlar bitirmedimi kilolar ne alemde gerçekten 5 kilo verebilen oldumu arkadaşlar?

geçmiş olsun canım sağlık daha önemli değilmi senin zaten çok kilon yokki neden bu kadar kendini hırpalıyorsun biraz dikkat vede düzenli yürüyüşle çokda güzel verirsin yaza kadar bence bu diyet benim gibi çok kilosu olanlar için bende zorlanıyorum ama devaaaaaaaaaam

asl35 haklısın canım bende öyle düşünüyorum meyve gününüde yapıp bırakacam.az az sık sık yiyerek zayıflamaya çalışacam.zaten 56.5 olmuşum bu 2 günde.5-6 kilo versemde yeter canım

kestane emziren annelere uygun bir diyet değil bu.sen protein ağırlıklı beslenmelisin karbonhidratıda azaltmalısın.yani sütüm olsun hemde zayıflayım diyosan daha çok baklagiller tüket ekmeğide çok çok azalt.birde sütünün kaliteside önemli biliyosun bebek için

zalimi ekledim cnm opuyorumnanaktan
nbusra ve UyuyanGuzelide ekledim girince kilolarini yazarlar düzenlerim

tatlım kilom 58.4 boy 1.61 artık full time forumda olcam burda moral olmayınca olmuyor hadi kızlar yaz yaklaşırken verelim kiloları. ben her akşam 1buçuk saat yürüyorum mekik de çekiyorum bide yeşil çay günde en az 3 bardak... bakalım işe yarıcak mı hihoyyyt

evet hep aynı tartıda tartılıyorum ama ne bileyim almışım demek anne yemekleri yaramış:)))

kızlar yumurta gününde yoğurt yiceklere bi önemrim olcak: yoğurdun yanında kepekli bisküvilerden 4-5 tane yiyebilirsiniz doyurmasada mideyi bastırıyo.

kestane cnm emziriyosan bosver diyeti miyeti
kiz nbusra neyin varda zayiflican kizzz kaydirigubbakcemile3 ekledim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…