5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben de çok çabuk kilo veririm kolay kilo almam ..ama doğum kontrol hapından dolayı 10 kilo aldım şişirdi beni ...sebze gününde mesela yağsz zeytinyağlı fasulye yemeği ya da ıspanak yemeği filan yenemiyormu ..illa haşlanmış sebze mi olacak yani ...

ne güzel çabuk kilo verip kolay almamak ben tam tersiyim işte

sebzelerin haşlanmış ve yağsız olması gerekiyor canım istersen çiğde yiyebilirsin

sebze günüm gerçekten zor geçti yaa,sırf salata yedim sonra bi ara kusacak gibi oldum,sakız çğineyerek rahatladım biraz..

verilen kilolar süper arkadaslar tebrik ederim :nazar:
bu yaptiginiz ilk diyetmi yani cok uzun zamandan sonrada olabilir ?

Ben dehergün tartiliyorum bugünkü sonuc pek ic acici olmasada umutluyum, bugün sebze günüm bunu atlatirsam gerisi kolay :kahve:

Incilideniz ödem icin pirinclapasi tavsiye etmistin ya patates gününde onu yapsam olurmu sence hem ödem atmaya ihtiyacim var. 1 gün yapmistim onu 800gr birden gitmisti.

sebze günüm gerçekten zor geçti yaa,sırf salata yedim sonra bi ara kusacak gibi oldum,sakız çğineyerek rahatladım biraz..

BENMDE COK KÖTÜ GECTİ SEBZE GÜNÜM SÜREKLİ AC GEZDİM BU GÜN İİMM YARINDA AC GEZECEĞİM GİBİ GELİO :bbo: AMA DURMAK DEVAM :teytey:

ben de çok çabuk kilo veririm kolay kilo almam ..ama doğum kontrol hapından dolayı 10 kilo aldım şişirdi beni ...sebze gününde mesela yağsz zeytinyağlı fasulye yemeği ya da ıspanak yemeği filan yenemiyormu ..illa haşlanmış sebze mi olacak yani ...

canim seninle ayni durumdayiz bende d.kontrole aldim 10 kilo normalde kilo almam kolay kolay ve cabuk verirdim.
Yagsiz yemekten kastin salcali soganlimi ? Salcada yasak benim bildigim...

BENMDE COK KÖTÜ GECTİ SEBZE GÜNÜM SÜREKLİ AC GEZDİM BU GÜN İİMM YARINDA AC GEZECEĞİM GİBİ GELİO :bbo: AMA DURMAK DEVAM :teytey:

evet en zoru sebzeeeee, havuc ve salatalikla basladim bende evde yesillik yokmus salata yapamadim gidip alsam cokmu gecolur acaba bilmiyorumkismile

kesinlikle haklısın durmiicaz buraya kadar geldik,yarın da bol bol meyve yeriz artık,yumurtayı nasıl yemeyi düşünüyorsun?acaba bugün kaç kg yim merak ediyorum yaa,yani gr da olsa vermiş miyizdir acabaa.s.

canim seninle ayni durumdayiz bende d.kontrole aldim 10 kilo normalde kilo almam kolay kolay ve cabuk verirdim.
Yagsiz yemekten kastin salcali soganlimi ? Salcada yasak benim bildigim...

evet salça yağ katmadan soğanlı ıspanağı haşlasam üzerine karabiber çok az tuz katıp yesem olmazmı ..ya da üzerine azıcık yoğurt döksem filan ...

kızlar günaydın yarım saat kadar önce kalktım (bugün boş günüm evdeyim ) Allah ım elim ayağım boşaldı sanki canım çekilmiş ruhumdan çuval gibiydim öyle korktum ki anlatamam gerçi mideme yaklaşık 15 saattir bi şey girmemişti ondan olabilir...bıraksam mı dedim ya tuvalete gittim oturamıyorum ellerim bacaklarım zangır zangır titriyor...neyse dedim bi gayret ben önceki akşamdan biraz tavuklu patates yemeği vardı (tavuklar göğüs etinden )salça vkoymamıştım zaten , bide ben tuzu azkoyuyorum normalden de..artık ordan seçtim göğüsleri tavada ısıttımyedim şimdi kendime geldim baya ..tavuk butlarını indirdim çözülsün diye ikindi de onları fırın poşetinde pişirip yerim artık...

kızlar ben de deli gibi tartılmak istiyorum ama eşim saklamış baskülü , yerini söylemiyor cumartesi sabah veririm diyor..ben ona bahsetmiştim de hergün tartılınmamalıymış aslında diye o da biliyo tartı olursa başında tüneyeceğimi akşama kadar 10 kez tartılacağımı...neyse ya iyi oldu ben de kurala uymuş oluyorum böylece.....

yaa ben de bugün yarın regl olacağım tabi onun suyu var şişkinliği var napcam ya ben moralim bozulur şimdi benim...çünkü kızlar ben herşeye harfi harfine uyup 5 kilo hedefliyorum...benim vermem gereken çok kilo var daha..3 de versem olur demiyorum...sizde kendinizi böyle şartlandırmayın bence...nerdeyiz 5 günde 5 kilo diyetinde demi ama..olumlu düşünün..opuyorumnanaktan

verilen kilolar süper arkadaslar tebrik ederim :nazar:
bu yaptiginiz ilk diyetmi yani cok uzun zamandan sonrada olabilir ?

Ben dehergün tartiliyorum bugünkü sonuc pek ic acici olmasada umutluyum, bugün sebze günüm bunu atlatirsam gerisi kolay :kahve:

Incilideniz ödem icin pirinclapasi tavsiye etmistin ya patates gününde onu yapsam olurmu sence hem ödem atmaya ihtiyacim var. 1 gün yapmistim onu 800gr birden gitmisti.

evet ben hep başlamışımdır diyete ama hiç ikinci günü tamamlayamamıştım.. en son diyet girişimlerimde 8 ay fln önceydi yanlış hatırlamıyosam..

pirinç lapasını bende yapmak istiyorum.. ama sevdiğim için uzun zamandır yemiyorum zaten pilav.. o yüzden güzel olur. biraz lapa yapıp yoğurtlayıp yiyoruz dimi?? pazar günü yaparım..

patates gününde kepekli makarna düşünüyorum.. çünkü patates çok zorladı bu hafta beni

regli olursak tam cumartesi günü ben ondaan korkuyorum ve benim çok yakın o zaman ne kadar verdiğimi anlayamayacağım çünkü benim regl olduğumda o kadar çok şişiyor ki her yerim hele karnım patlıycak gibi oluyor ne yapsam ki bu cumartesi değil de diğer cumartesi mi tartılsam ne kadar verdiğimi bilemiycem tartılırsam ve psikolojisi çok hassas bi insanım Allah korusun motivasyonum düşmesin kaydirigubbakcemile2

sudecim bence herşey sende bitiyor
motivasyonunun düşmemesi için şişkinliğini bilerek tartıya çıkmalısınız
çıkan rakam senin moralini bozmasın regl döneminden sonra tekrar tartılırsın olmaz mı :1hug:

yeşil çay içmiştim bi saat önce falan şimdide beş bir yerde çayımı demledim onu içiyorum zemuszemus

bende bugün kiç diyetin dışına çıkmadım şükür ama birkaç kaşık yoğurt yedim bişey olmaz sanırım bende hergün biberiye içiyorum demliyorum bir lt gelip gidip bitiriyorum içine yeşil çayda katıyorum inş. faydasını görürüz ay 3 kilo versemde bana yeter çünki bu sıralar çok diyet deneyimim oldu daha fazla gitmez metabolizma yavaşladı yani iyice

bende bugün kiç diyetin dışına çıkmadım şükür ama birkaç kaşık yoğurt yedim bişey olmaz sanırım bende hergün biberiye içiyorum demliyorum bir lt gelip gidip bitiriyorum içine yeşil çayda katıyorum inş. faydasını görürüz ay 3 kilo versemde bana yeter çünki bu sıralar çok diyet deneyimim oldu daha fazla gitmez metabolizma yavaşladı yani iyice

Ben bu tür bir diyeti ilk defa deniyorum ama benim metabolizmamda yavaş çalışıyor, sanırım bu yüzden çok zor kilo veriyorum :gitme:

kesinlikle haklısın durmiicaz buraya kadar geldik,yarın da bol bol meyve yeriz artık,yumurtayı nasıl yemeyi düşünüyorsun?acaba bugün kaç kg yim merak ediyorum yaa,yani gr da olsa vermiş miyizdir acabaa.s.

HASLAMA YAPCAM YADA YAĞSIZ OMLET GİBİ BİŞEYLER AMA SADECE YUMURTA BENM MİDEMİ KAYNATIYO O GÜN MAHVOLUCKMISIM GİBİ GELİO ZATEN ÖĞLENDE COK GELDİ TAVUK AKSAM UZUN Bİ YÜRÜYÜŞ PLANLIYORUM BU YÜZDEN..PZT İPLE ÇEKİYORUMM KAÇ KİLO VERMİŞ OLCAZ ACABA:sm_cool:

evet en zoru sebzeeeee, havuc ve salatalikla basladim bende evde yesillik yokmus salata yapamadim gidip alsam cokmu gecolur acaba bilmiyorumkismile

CANIM SABAH NE İLE BASLADIYSAN AKSAMA KADAR ONUNLA DEVAM EDİYORSUN BENCE HAVUCU AZ SALAALIĞI FAZLA TÜKERETER BU GÜNÜ TAMAMLA. KESKE BENDE SALATALIK YİYEBİLSEYDİM KALORİSİ COK DÜŞÜK MİDEN BULANA KADAR BİLE YESEN ZARARI YOK BEN YİYEMİYORUM AMA:sinifsinif:

Bende birazdan yeşilçay içicem,akşam da yine 1 saatlik bi yürüyüş planlıyorum...

X