5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

herkese günaydın minevra süper yaa..çok sevindim..
bende 1 kilo vermişim..bu benim için büyük bişey ama.
gr gr gider bende..2 günde 1 kilo iyi yani..diyet bitiminde 2.5-3 versem başka bişey istemem..

selam herkese ....sayfalar uzun okuyamadım ..sebze gününde neler yediniz acaba ..ben de haftaya başlayacağım inş. bu diyete de bilgi topluyorum :))

ohcanıma degsın benım bunyem aynen senınkı gıbı
ama sen yınede toplamda cok verımıssın benım gıbı vermıyom deyıp salmamıssın tebrıkle:KK70:

herkese günaydın minevra süper yaa..çok sevindim..
bende 1 kilo vermişim..bu benim için büyük bişey ama.
gr gr gider bende..2 günde 1 kilo iyi yani..diyet bitiminde 2.5-3 versem başka bişey istemem..

tebrikler cnm..
hepimiz vermeye başladık kilolarımızı zemuszemus artık daha dikkatli olalım diyetin dışına hiç çıkmayalım.. şunu yiyim 5 veremesem 3 veririm demek yokkkkkk:enbuyukkk:

Günaydın hihoyyyt
Kızlar süpersiniz valla kilolar gidiyor demek
Ben çok merak ediyorum toplamda kaç kilo vereceğimi
Sebze ve et günü dışında diyete harfiyen uydum
Sebze ve et gününde de tek hatam sabah yediğimle tüm gün devam etmemek oldu
Yine yağ tuz şeker yoktu listemde, inşallah kilo vermemi çok fazla etkilemez bu durum
Bugün benim son günüm yumurtalarımı haşladım yoğurtla birlikte yiyeceğim zemuszemus
Öğlende aynı şekilde akşamda aynı şekilde yapacağım :lepi:
Yeşil çayım her daim yanımda günde en az 3 bardak içmeye özen gösteriyorum
Akşam sporumu, yürüyüşümü, ip atlamamı da yapacağım yarın sabahı iple çekiyorum çok heyecanlıyım kilo verdim mi acaba hihoyyyt

Günaydın hihoyyyt
Yine yağ tuz şeker yoktu listemde, inşallah kilo vermemi çok fazla etkilemez bu durum
Bugün benim son günüm yumurtalarımı haşladım yoğurtla birlikte yiyeceğim zemuszemus
Akşam sporumu, yürüyüşümü, ip atlamamı da yapacağım yarın sabahı iple çekiyorum çok heyecanlıyım kilo verdim mi acaba hihoyyyt

günaydın hemşo ..sebze gününde ne yedin peki ... bir de ben bu ara sporu bıraktım..2-3 gündür yapmıyorum ...ama bundan sonra tam gaz akşamları oryantalekaydirigubbakcemile3 bence sen en az 2 kilo verirsin bu tempoyla ..çünkü spor çok fazla kilo vermeyi destekleyen bir şey ..ben 3 gün bıraktım kilo vermem durdu ...

Günaydın hihoyyyt

yarın sabah erkenden yaz olurmu sonucunu.. çok merak ediyorumalkisalkisalkis
bi de kaç yumurta yemeyi düşünüyosun bugün

günaydın hemşo ..sebze gününde ne yedin peki ... bir de ben bu ara sporu bıraktım..2-3 gündür yapmıyorum ...ama bundan sonra tam gaz akşamları oryantalekaydirigubbakcemile3 bence sen en az 2 kilo verirsin bu tempoyla ..çünkü spor çok fazla kilo vermeyi destekleyen bir şey ..ben 3 gün bıraktım kilo vermem durdu ...

günaydın yerimseniben ben çok kolay kilo alıyorum ama çok zor kilo veriyorum hemşom :kedi:
2 kg versem var ya öpüp başıma koyarım yani öyle düşünüyorum
sebze gününde sabah salatalık domates yedim öğlende aynı şekilde akşamda domates salatalık yedim ama akşam ayrıca haşlanmış kabah, brokoli ve bezelye de yedim
bir de 2 tanecik havuç yedim öğün arasında

ohcanıma degsın benım bunyem aynen senınkı gıbı
ama sen yınede toplamda cok verımıssın benım gıbı vermıyom deyıp salmamıssın tebrıkle:KK70:
zaten bu kilo verdikçe azim geliyor öyle bişey..ben normalde çok çabuk bırakırdım baktım herhafta en az 1 kilo veriyorum gaza geldim devam ettim..sende yaparsın inşallah..benim bu son rötuşlar inşallah
tebrikler cnm..
hepimiz vermeye başladık kilolarımızı zemuszemus artık daha dikkatli olalım diyetin dışına hiç çıkmayalım.. şunu yiyim 5 veremesem 3 veririm demek yokkkkkk:enbuyukkk:

dün bir ara offf dedim ya başım ağrıdı bide tv de hep çikolatalar pastalar fenalık geldi..o sinirle gittim tartıldım 1 kilo verdiğimi görünce sevindim ve devam dedim..inşallah veriririm ya

yarın sabah olsada kilo bildirimi yapsam bide ben öğrensemm su kilomu inceldiğimi hissediyorum ama bi yandan da sıkıntılıyım hala regl olmadım onun şişliği de vucudumda yani çıkandan 2 kilo eksik diye düşüneceğim kendimi r

yarın sabah olsada kilo bildirimi yapsam bide ben öğrensemm su kilomu inceldiğimi hissediyorum ama bi yandan da sıkıntılıyım hala regl olmadım onun şişliği de vucudumda yani çıkandan 2 kilo eksik diye düşüneceğim kendimi r

berrucum madem regl olmadın şişkinliğini dert etme
bol bol rahatlatacak bitki çayları iç, yeşil çayı eksik etme
spor yapıyor musun bilmiyorum ama ben akşamları yürüyüş yapınca bile kendimi çok iyi hissediyorum opuyorumnanaktan

Günaydın şekerler nasılsınız,dün akşam annemlerdeydim ya ayy kadıncağız sulu köfte yapmış en sevdiğim yemeklerden biridir,yiyemediiiiiiiimm mafoldumbenannem zorluyo yok asla almadım,ama domates,havuç,kıvırcık ve roka salatası yaptım koca bi kase bol limonlu onu yedim,ama sonra bir çorba kasesi kadar yağsız ve tuzsuz(annem elekte patlatır) mısır atıştırdım,yani 2 avuç ancak,bozmamışımdır umarım,sonra gerçi eve yürüdük yarım saat kadar,sabah kalktığımda gayet fit hissettim kendimi titreşim kemerini de çalıştırdım,2 bardak suyumu içtim,birazdan ton balığımı yiiicem:)))

Günaydın herkese,
Bende günlük tartılmanın cazibesine dayanamayanlardanım.aklinialirimsmile
Benim için en zorlusu sebze günüydü.
1.gün sabah 64,4 kg
2.gün sabah 63,4 kg
3.gün sabah 63 kg

Toplamda 1,4 kg (geçen haftasonu 1 kg almıştım,aldığımı verdim gibi bişey....)
Yinede çok memnunum ne kadar versem kar, çünkü kilo vermem çok yavaşladı
3 aydır diyetteyim :nazar:

Son düzenleme:
ÖZLEMıŞıM PROTEıN ALMAYI BU ÜN KENDıMı COK ıı HıSSEDıYORUM HıÇ ACLIK DUYMUYORUM SABAH 150 GR TAVUK YEDıM (IZGARA) 1 LıTRE DE SU ıÇTıM ÖĞLENDE VE AKSAMDA YANI SEKıLDE DEVAM ETMEYı DÜŞÜNÜYORUM AMA VÜCUDUMDA SADECE HAFıFLEME VAR TARTILMADIM GERCı KIYAFETLERDEN DE Bı FARK HıSSETMıYORUM HENÜZ ZATEN BEN PKOS HASTASIYIM COKCOK ZOR KıLO VEREBıLıYORUM YıNEDE ıNANCIM SONSUZ SıZıN 1 HAFTADA VERDıĞıNıZı 2 HAFTADA VERıRıM DıYORUM BAKALIM PZT SABAHI TARTILICM ıNŞ 1 KıLODA OLSA GıTMıŞ OLUR aklinialirimsmile

zaten bu kilo verdikçe azim geliyor öyle bişey..ben normalde çok çabuk bırakırdım baktım herhafta en az 1 kilo veriyorum gaza geldim devam ettim..sende yaparsın inşallah..benim bu son rötuşlar inşallah
Ohcanımadeysin canım seni can-ı gönülden tebrik ediyorumvereliniortak(Bu tarz deyimler unutulmasın de mi Türkçe'nin parıldayan yıldızları gibiler)turkbayragi

O kadar kiloyu neyle verdin,spor yaptın mı? Benim geri almalarım olmasa şu an 34 beden eski pantolonumun içinde oturuyo olurdum.:çok üzgünüm:
Hiç mi istikrarını bozmadan verdin,gel git yaşamadın mı?

ton balığını yedim o kadar iyi hissettim ki kendimi oh beeesempatiksalakcinni

günaydın yerimseniben ben çok kolay kilo alıyorum ama çok zor kilo veriyorum hemşom :kedi:
2 kg versem var ya öpüp başıma koyarım yani öyle düşünüyorum
sebze gününde sabah salatalık domates yedim öğlende aynı şekilde akşamda domates salatalık yedim ama akşam ayrıca haşlanmış kabah, brokoli ve bezelye de yedim
bir de 2 tanecik havuç yedim öğün arasında

ben de çok çabuk kilo veririm kolay kilo almam ..ama doğum kontrol hapından dolayı 10 kilo aldım şişirdi beni ...sebze gününde mesela yağsz zeytinyağlı fasulye yemeği ya da ıspanak yemeği filan yenemiyormu ..illa haşlanmış sebze mi olacak yani ...

X