5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

İyi akşamlar hanımlar.

Topiğinizi merakla izliyorum.Umarım çok başarılı olursunuz.Bende yıllardır diyet içersinde debelenip duruyorum.Bir ileri bir geri bu günlere geldim.
Gün içersinde tek besinle beslenmeye cesaret edemiyorum;çünkü başaramazsam kendime kızıyorum ve motivasyonum düşüyor,moral gidiyor.Sizleri izleyip kendimi hazırlamaya çalışıyorum.Aslında 5 gün deneyip sonucu görmek lazım.Ölmem ya....
Sabırsızlıkla başarılarınızı bekliyorum.Hepinize kolay gelsin.....

yarin icin sabirsizlaniyorummmmm cokacimcoook
gerci haslanmis eti pek sevmem ama yinede cok mutluyum :lepi:
sizde diceksiniz bu kiz hicbiseyi sevmiyo :roflol:

slm kızlar
saat biraz geç ama ance günün raporunu veriyorum
sabah 1 domates 1 salatalık
öğleden sonra ıglonun buharda sebzelerini mikrodalgada pişirip yedim iş yerinde
akşam brokoli salatası maydanoz ve bol limonlu
saat 9 30 da köslenmiş kırmızı biber konservesinden 2 tane biber
ama boğazım ağrıyor bugün üşütmüşüm sanırım akşam üstü sahlep içtim geçirmesi için
2 türk kahvesi az şekerli ve 1 çay şekerli:KK43:

incilideniz şu bira mayasına baktım nette yine kadınlar kulübünde kilo almak iştah açmak için kullanıyorlarmış bide göğüsleri büyüttüğü yazıyo bilgin varmı acaba:uhm:

a.s.bira mayası kürü bana montingac diyetinden kalan bir alışkanlık.. haftada bir gün bir tatlı kaşıgının birşey yapacagını sanmıyorum. hemde serbest günümde pazar günü kullanıyorum. zaten pazar günleri protein agırlıklı besleniyorum. malum protein tokluk hissi veriyor. daha sonraları kilo vermeye ve halsizlik hissetmemeye basladıgımda da 15 günde bir yine serbest günlerde kullanıyorum... kilo verip diyet bitincehihoyyyt bırakıyorum..

bira yapımında kullanılıyormu bilmiyorum ama ben lokma tatlısısenağlama yaparken tatlının hamurunu mayalamak icin kullanıyorum...opuyorumnanaktan

ben yaptım ben yaptım kocişim makarna yiyodu yoğurtlu 1 kaşık yedim hem de bu saatte içinde 4 tane makarna vardı..ama olsun pişman değilim iki gündür herşeye harfiyen uydum..yemeseydim aklımda kalacaktı..bana bi zararı olacağını inanmıyorum , 1 kaşık makarna beni ne ondurmaz ne öldürmez inşaallah..ama kendime eziyet etmediğim fikri gerçekten güzel :))

slm kızlar
saat biraz geç ama ance günün raporunu veriyorum
sabah 1 domates 1 salatalık
öğleden sonra ıglonun buharda sebzelerini mikrodalgada pişirip yedim iş yerinde
akşam brokoli salatası maydanoz ve bol limonlu
saat 9 30 da köslenmiş kırmızı biber konservesinden 2 tane biber
ama boğazım ağrıyor bugün üşütmüşüm sanırım akşam üstü sahlep içtim geçirmesi için
2 türk kahvesi az şekerli ve 1 çay şekerli:KK43:

a.s diyetin dışına cıkmıssın tatlım. bundan sonraki gunler daha dikkatli olmanı tavsiye ederim. yakında sıcaklar baslar. acilen kilo vermeliyiz dimi...

merhaabalar topgını daha yenı gordum bende baslamak ıstıyorum 62 kıloyum ınsallah faydasını goruruz

günaydın kızlar...bugün 3.günümüz ve et günümüz yani kaydirigubbakcemile2 hadi bakalımm azimliyimm azimlisin asimliyiz inşallah.Dün de güzelce sebzelerimi yedim.ama bitek ablama gitmiştim öğlen orda mecburen bikaç dolma yedim:kedi: fakat eve gelince biraz spor yaptım onları yediğim iiçin bakalım bu fazlalıklara elveda :teytey: diyebilcezmi...

günayyyyydınnnnnn...

haşlanmış tavuğumu yedim.. ton balığından vazgeçtim çünkü normal almıştım. light olanını bi kere yemiştim iğrençti tadı.. bu da yağlı diye vazgeçtim.. eğer tavuk bıktırırsa gidip balık alır ızgara yaparım.. ama o zamanda güne başladığımdan farklı bişey yemiş olurum yafff... bu gün bi tembellik var sporada gitmicem.. belki bi ara yürüyüşe çıkarım..

diyetle ilgili sayısal verilerimi yazmak istiyorum..
1. gün sabah 67.8
2.gün sabah 66.5
3. gün sabah 65.8

hergün tartılmam iyi değil ama sonuç şimdiden süper yazemuszemus:lepi::sm_cool:

kizlar ben de size katilmak istiyorummmmmmmmmm...ya benim tek derdim ayva gobegimmmm, onun disinda bi sorunum yok sayilir yani...gobek erir mi bu diyetle????? akannehir

günayyyyydınnnnnn...

haşlanmış tavuğumu yedim.. ton balığından vazgeçtim çünkü normal almıştım. light olanını bi kere yemiştim iğrençti tadı.. bu da yağlı diye vazgeçtim.. eğer tavuk bıktırırsa gidip balık alır ızgara yaparım.. ama o zamanda güne başladığımdan farklı bişey yemiş olurum yafff... bu gün bi tembellik var sporada gitmicem.. belki bi ara yürüyüşe çıkarım..

diyetle ilgili sayısal verilerimi yazmak istiyorum..
1. gün sabah 67.8
2.gün sabah 66.5
3. gün sabah 65.8

hergün tartılmam iyi değil ama sonuç şimdiden süper yazemuszemus:lepi::sm_cool:

günaydın minerva yaa sen tartıldıkca ve her dafasında zayıfladım dedikce benm inancım artıyo süper dahada sıkı bağlanıyorum diyete vaktin varsa mutlaka yürüyüse cık derim yarın 1 kilodaha vermiş olmayı istemezmisin.. :teytey:

minevra valla tebrık ederım
hella olsun
ben sanmıyorum okadar gıtmıs olacagını
ama hafta sonu 1 kıloda gorsem çok mutlu olucam
hepımıze gunaydınlar ve motıvasyonu yusek gunler olsun

günaydın minerva yaa sen tartıldıkca ve her dafasında zayıfladım dedikce benm inancım artıyo süper dahada sıkı bağlanıyorum diyete vaktin varsa mutlaka yürüyüse cık derim yarın 1 kilodaha vermiş olmayı istemezmisin.. :teytey:

teşekkürler cnm.. bende çok sevdim bu diyeti. bu hafta daha veremesem bile dert etmem.. ama hedefim bu hafta 4 kilo.. ve kızlar telkinler çok işe yarıyo.. düşünce gücüyle zayıflama topiğinden öğrendim bikaç şey.. orda yazan cümleleri değil ama kendi cümlelerimi bazen içimden tekrarlıyorum.. " incecik olucam.. metabolizmam çok hızlı çalışıyo.. ne yesem inceliyorum"" gibi cümleler.. beynimi kandırıyorum sonrada beyin ona göre hareket ediyo.. tavsiye ederim pozitif düşünün..

ayy ben şimdi hatırladım kesin pazar gününe kadar regl olucam ben.. incilideniz adetken yapılabiliyomuydu bu diyet.. bu ara hiç tuz tüketmemem lazım şişlik olmaması için.. inşallah cumartesiden sonra başlar yaaaakannehir

X