5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben de değiştirecem ama benim protein günlerim malesef arka arkaya olacak başka sansım yok gibi yarın et günü yapacam perşembe günü de yumurta yoğurt...ama napayım okulda yumurta yiyemem ya :KK43:(

sagol canim insalah gidecek bu kilolar. Belkide proteini arka arkaya yapman iyi bile olabilir ben 8- gün gibi saf protein diyetiyle vermistim kilo

sebze günüm düne göre daha iyi geçti ama kaçamak yaptım itiraf ediyorum iki öğün salatama 1 er kaşık yoğurt kattım.. tuzsuz yağsız yiyemedim.. bide yoğurtlu salatayı çooookkkk seviyorum ondan heralde aklinialirimsmile

yarın için tavuk butlarını haşladım.. 700 gr tavuk almışım 4 kutuda ton balığı.. sizce az mı biraz daha mı alayım. . ne dersiniz???

cetveli kim sormuştu nasıl yapılıyo diye.. ben çok uğraşmıştım çok zor yapmıştım oyüzden hatırlamıyorum.. bilen varsa kilo verince nasıl değiştirileceğini yazabilirmia.s.

1,5 kiloyu kim vermişti arkadaşlar nill senmi vermiştin.. o kadar çok yazı olunca karıştırdım hep birbirinesempatiksalakcinni
tebrikler böyle devam et :lepi:

:)) hehe yakalandim evet canim ben de pazartesi basladim ama günlerini degistirerek yapiyorum sartlarima uygun olarak ama mesela iki proteini arka arkaya getirmiyorum mesela dün meyva bugün et yarin sebze sonra yumurta sonrada patates yapicam...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 anladim cnm:KK70::KK70:

chatlax rica etsem benim kilomu düzeltirmisin 67 yazıyo ama 67.8 le başlamıştım.. önemsememiştim küsüratı ama şimdi ufacık ufacık versem sevinince anladım önemliymiş 800 gr kaydirigubbakcemile3

tickerfactory ye girin oradan weight loss u secip oradan sunulan seceneklerden begendiginizi tiklayip nexte e gecin. doldurulacak alanlarda weight i sec target weight e hedef kilosu, startinge basladiginiz kilo, current weight e suanki verdiginiz kilo. body mass a metric i secin ilk kutuya metre ikinci cm olarak boynuzu yazin ve next e tiklayin ve bbCode deki linki kopyalayip örn. http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wO2Tw1F/weight.png. su sekilde profildeki uygun yere kopyalayin. uzun gibi ama kolay. o son sayfayida favoriye ekleyinki sonra oradan düzeltebilesiniz yoksa hep bastan yapmak gerekicek.

Son düzenleme:
ohhhhhh nihayet yapabildim..ben kilomu 79.2 olarak bildirmiştim ama pazartesi başlamadan önce tartıldığımda 79.0 diyordu :))benimkini de değiştirebilirmisinz ya lütfenn 200 gr 200gr dır değil mi ama

kızlar iyi gecelerrrrrrrr ben bugün erken yatıyorum yoksa açlıktan midem kazınıyo bugün biraz zor geçti benim düne göre amaaaaaaaaaaaaaaa bozmak yok yolaaaa devaaaaaaaaaam:enbuyukkk:

X