5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kzlar bn 2 gün önce göbeğimi ölçmştm . bugnde ölçtm 1 cm inclmşş gözüküyor. innş yanlş değildr . dyette süper gdiyo.. acıkmıyorm fazla :1shok:

herşey iyi güzel de bi de şu başağrısı olmasa daha iyi olacak,acaip başım ağrıyor şu an

nillt cnm sen 3 kilo vermek istiyodun sadece dimiii
amacina ulasmana cokk az kalmis cnm olumunekankayizsmile

ayyyy kizlarrrrrr canim suan nasil muz cekiyo nasil muz cekiyo anlatamam yaaaaa

nillt cnm sen 3 kilo vermek istiyodun sadece dimiii
amacina ulasmana cokk az kalmis cnm olumunekankayizsmile

ayyyy kizlarrrrrr canim suan nasil muz cekiyo nasil muz cekiyo anlatamam yaaaaa

evet şekerim 3 ama 4 te olabilir,cumaya kadar harfi harfine uyucam,yarın da hem haşlanmş tavuk hem de ton balığı yesem bi sakıncası olmaz herhalde di mi?
muz 1 tane yenilebilir diye hatırlıyorum... ya bi de çok afedersiniz şu kabızlık olayı olmasa.....kafamçokkarıştı

muz yenilebilir ama sebze gününde degil
ztn muzda kalmamis iyi olmus
yarin meyve günü icin muz alcam hemen sositososito

ben bugün 75.9 kiloyla başladım.hiç acıkmadım resmen zorla yedim:) inşallah yarın ve sonrasıda böyle geçer.hazirana kadar 16 kilo vermem lazım.inşallah hepimiz istediğimz ölçülere geliriz.olumunekankayizsmile

bu hafta biraz cahilce başladık,haftaya menülerimizi güzelleştirebilriz.bugün sebze günüydü ve benim salata deneyimim tam bir fiyaskoydu,bozup tavuk yemek zorunda kaldım az önce.haftaya daha lezzetli ve doyurucu bişiler düşünüyorum.közleme biber patlıcan ya da haşlanmış brokoli karnıbahar olabilir.bunları yapan oldu mu bugün,sonuçlar nasıldı?meyve gününe de ananas elma kiwi düşünüyorum kızlar.

ya ben bugün haslanmis brokoli havuc bezelye yedim :bbo: daha dogrusu yemeye calistim
ama cok sükür dünden kat kat iyiyim bugün

herkese selam:lepi:. geçiyordum uğrayıverdim konu kilo olunca esgeçmek mümkün mü kaydirigubbakcemile3 kolay gelsin hepinize inşallah mutlu sona ulaşacaksınız yorumları okudum harika motive olmuşsunuzkaydirigubbakcemile5 aman bozmayın... bende başlamayı düşünmüyorum desem yalan olur ama şuara başlayamam ama takipteyim sizlerle beraber sabırsızlıkla sonuçlarınızı bekliyorum:enbuyukkk:a.s.

kılar bugün biraz zor geçti okulda nöbetçiydim sürekli 6 kat in çık mahvoldum..vaktim de olmadı pek bi şey yiyemedim..okuldan gelince bi saat uyuyayım dedim kendime gelir yürüyüş yaparım dedim ama ne mümkün uyanamamış 2,5 saat uyumuşum doğal olarak da başım çatlıyor şimdi...kocaşım makarna yaptı kendine yoğurtlu nasıl canım çekti anlatamam amaaa yemedim:lepi: biber közledim üç tane ,1 domates bir de salatalık yedim..aç gibiyim ya ama..bi de çok halsizim..sabah beri toplamda yediklerimi yazayım sizce çok mu az yedim ondan mı ki..
3 domates (ama küçük hepsi)
3 havuç (küçük ve ince )
2 salatalık (orta boy)
4 çarliston biber

domatesler ve havuçlar gerçekten küçüktü..offf çok halsizim başım da çatlıyor..gerçi bu baş ağrısı sanırım zamansız uyumaktan galiba.....

arkadaslarla alisveristeydim ve restorana oturduk et günüm oldugu icin tavuk sis istedim istemez olsaymisim cok yagliydi tekrar pisirttim az pismis diye yaglari gitsin diye ama yinede migdem bulandi artik yagli birsey kaldiramiyorum salatadanda yedim baharatsiz yagsiz saf bulantim gecsin diyede espresso ictim sekersiz, malesef diyetim bozulmus gibi bugün üffff

herkese selam
bende nöbetçiydim çok zor geçmedi a sarsmadıda değil
ben de çok yemeğe vakit bulamadım ,
ilk günumdü sabah 7 30 fırında yaptığım patetesleri yedim şekersiz çayla
daha sonra 12 de yine patetes yedim ,
ve 8 00 e kadar vakitbulamadım yine patetes
aç değilm
ben rejm yapmya yani açlığa alışkınınm
yarın domates salatalık yicem
azimliyim bu gün sadece diet kola içtimbaşka hiç bişe yapmadım
domatesle salataıktan başka bişeyyyemem heralde çünki bezelye hvuç falan sevmiyorum
beli biber yrim

moonshine76 cnm sen pazartesi baslamamis miydin fisfisfis

:)) hehe yakalandim evet canim ben de pazartesi basladim ama günlerini degistirerek yapiyorum sartlarima uygun olarak ama mesela iki proteini arka arkaya getirmiyorum mesela dün meyva bugün et yarin sebze sonra yumurta sonrada patates yapicam...

canım sıkma canını ya diyetin dışına çok da çıkmış değilsin bence ölecek değiliz ya diyet yapıyoruz diye tatlım iyi yapmışsın salata yemekle espressoyu da şekersiz içmişsin...eee daha ne olsun o kadar..sıkma kendini şöyle düşün tamam salata yedim ama bu hedeflediğim kiloyu vermeme engel olmayacak:teselli:

ben de değiştirecem ama benim protein günlerim malesef arka arkaya olacak başka sansım yok gibi yarın et günü yapacam perşembe günü de yumurta yoğurt...ama napayım okulda yumurta yiyemem ya (

sabah kabızlıktan yakınıyordum şimdi de çok çok afedersiniz cırcır olmuşum yahu,sanırım inek gibi yedim yeşillikleri bağırsakları çalıştırdı,gerçi sabah kayısılı form çayı da içmiştim sanırsam onun da etkisi var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…