5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s. İŞTE BUDUR....:lepi:SENİ KUTLUYORUM...:hooray: EVET KIZLAR AZİM AZİM AZİM... çıtır olanlardan neyimiz eksik...opuyorumnanaktan

a.s. İŞTE BUDUR....:lepi:SENİ KUTLUYORUM...:hooray: EVET KIZLAR AZİM AZİM AZİM... çıtır olanlardan neyimiz eksik...opuyorumnanaktan

tşk ederim ablacım tabi ki yaa,neyimiz eksik ben yazın fazlalığım olmadan bikini giymek istiyorum yahu,kısmetse c.tesi tartılıcam bakalım sonuç ne olacak...a.s.:Saruboceq:

arkadaslar beni kimse takmıyor ama yarın benimde son günüm:) size bildireceğim 1 nisanda sonuçları bakalımm kaç killo bu arada regl olmalıyım hala olmadım

arkadaşlar saat sınırlaması koyuyor musunuz yani o gün serbest olan besini gece geç bi saatete de tüketiyor musunuz yoksa belli bi saatten sonra yemiyor musunuz ben sınır olarak saat 7yi koydum da siz nasıl yapıyorsunuz merak ettimCADIARZU

arkadaslar beni kimse takmıyor ama yarın benimde son günüm:) size bildireceğim 1 nisanda sonuçları bakalımm kaç killo bu arada regl olmalıyım hala olmadım

aaaa aşkolsun berrucum beraber başladık yaa benim aklımdasın :lepi:

inci ablacım evet kendi koca göbeğiyle dolaşıyor ya ben zayıflayacağım diye kıskanıyor beni ama yemezleeer zemuszemus

a.s. berrucum seni takip ediyorum canım. tabbiki sonucunuda merak ediyorum. hala regl olamadıysan tartı seni yanıltmasın. vücudun su toplamış olabilir. sakın motivasyonunu kaybetmezemuszemus

a.s. tatlım bütün öğünler aynı.... yani patates gününde sabahtan başlıyorsun, tüm öğünlerde patates yiyorsun....

ben hata yaptım herhalde ama devam asla bozmak yok tabi bozmak sayılmadıysa sabah domates saltlık yedim tatlandırıcılı hahve deiçiyorum bu arada öğle bir tabak yağsız salçasıztaze fasülye yedim akşamada fasülye yiycem aralarda acıkırsam salatalık domates çokmu çıkmışım diyetin dışına

arkadaslar yaa ben dün bozdum mafoldumbenaksam malesef morelim çok bozuktu :ecrin_bebek:ben ama bugun yeniden başldım bırkmıcam arkadaslar iştahımı nelerle kesebilirim ayriyetten yiyerek acaba nolur yardımcı olun günde 40 dk yürüyorum hergün yürüyüpte üstüne de yemek yemek istemiorummmm:ecrin_bebek:senağlama

bu topik herdaim dolu maşallah
pasaklı bu arada boş hayaller diye koymadım smileyi yaa..adı öyleymiş ama ben sadece bekliyorum anlamında koymuştum
neden boş hayal olsun gerçekleşecek inşallah.

Sebze günüm için kereviz pişirdim bayanlar . Sebze günü ne yesem diye düşünenlere fikir olsun.
Düdüklü tencereye soğan , patates ve havuç doğradım. Biraz çevirip suyunu ve bol limonunu ekledim. Kerevizleri doğrayıp içine attım ve 10 dk. pişirdim. Süper oldu. Isıtıp sıcak olarakta yenilebilir. :)

bu topik herdaim dolu maşallah
pasaklı bu arada boş hayaller diye koymadım smileyi yaa..adı öyleymiş ama ben sadece bekliyorum anlamında koymuştum
neden boş hayal olsun gerçekleşecek inşallah.

ben espri olsun diye demiştim onu canım tabii ki hayal değil :lepi:

kızlar yaa asiperi ve asl35 neler yapmışsınız öyle diyeti bozmuşsunuz sanki akannehir

Kıslar ben de dün başladım.Geçen haftada diyetteydim zaten 2 kilo vermiştim.Bugun sebze günüm.Ayyyyy inş veririz bir an önce şu kiLoLarımızııı :)

ben azcık kaçamak yaptım..
az önce kabağı rendeledim,sarımsakta ezdim..üstüne 1 kaşık yoğurt koydum..kaçamağım bu..1 kaşık yoğurt..yoksa yiyemezdim..
aslında onun orjinalinde ceviz ve mayonezde var süper oluyor...

bu arada benim canım uzun zamndır tatlı istiyor..zaten regl dönemindeyim şuan..
sütlaç aromalı şekersiz sakız çiğniyorum

dün patates günüm cok zor gecti, ac uyudum valla
sabah bi kac yudum limonlu sicak su ictim yemeden önce
bende havuc, brokoli ve bezelye haslayip yedim
ama aklima takildi acaba havuc yemese miydim:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…