5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın herkese
Kızlar ben patateslerimi haşladım yeşil çaylarımı aldım yanıma
Bugün ciddi ciddi diyete başlıyorum
Dün akşam eşimle de konuşurken 1 haftada 5 kilo nasıl verilir verirsen bile çok sağlıksız bir şey bu dikkatli ol diye uyardı beni
Ben onada söyledim şimdi size de söyleyeyim
Benim kiloma göre 1 haftada 5 kilo vermek belki sağlıklı değil ama benim hedefimde zaten 5 kiloyu hop diye vermek değil
2 - 3 kilo vererek başlasam ve bu diyete bir ay devam etsem ne azından 6 - 7 kilo veririm diye düşünüyorum
Sabah aç karnına tartıldım 60.1 kg olduğumu not ettim
Diyetimi uygularken en azından günde 30 dk yürüyüş 15 dk ip atlayarak hareket etmeyi planlıyorum inşallah yapabilirim

hade canım benm hayırlı olsnnnnn spor şart valla he bide spor aletimi alsm eve uygun yoksa spr salonuna mı yazlsm fikir istiyooormm

kızlar ılk gunde sızı yarı yolda bırakmıs gıbı olcak ama
cok onemlı yabancı mısafırlerım olacak bu ıkı gun
bu nedenle bende pzt baslıycam affedın benııı

hade canım benm hayırlı olsnnnnn spor şart valla he bide spor aletimi alsm eve uygun yoksa spr salonuna mı yazlsm fikir istiyooormm

canım bende bir ara eve spor aleti almaya karar verdim koşu bandı alacaktım ama apartmanda oturanlar çok sorun yaşıyorlarmış bu konuda o yüzden alamadım
bizim evlerin yalıtımı pek iyi değil, ben koşu bandının tepesinde koştururken alttaki komşuya pata pata pata ses gidecek, bizde sorun yaşarız
sorun yaşayanlardan duyunca bu durumu vazgeçtim

stepper var evde o da aynı şekilde her adımda tak tak diye ses çıkarıyor onuda kullanmıyorum
çünkü komşularımız sesli konuştuğunda sesleri bizim evde duyuluyor
bebekleri de var rahatsız etmek istemiyorum

bende haftasonu ara vermek durumundayim iki gün evde yokum, pazartesiye sifirdan basliyorum ve bugün tarti 63.7 gösterdi pazar yine tartilip bildiririm.

ya benım cok moralım bozuldu kızlar ya 2.gunum bıttı dun
bu sabah tartılım dedım ne gorım sadece 500 gr vermısımmmm !!!!!!!!!!!!!! akannehir
ama soyle bısey var dıjıtal tartıda tartıldım yag oranım eksılmıstı su oranım normaldı

günaydın kızlar sayfa 10 daki listede bende yokum lütfen eklermisin 58 kiloyum pazartesi başlıyorum

en güzeli hafta arası tartılmamak arkadaşlar gerçekten motivasyonunuzu bozuyorsunuz bir hafta sabredin kilolarınız eksilince bakmak daha keyifli olacaktır inanın zemuszemus
ben bu sabah aç karnına tartıldım perşembe sabahı tartılacağım bir daha hihoyyyt

bende istiyorum ama çok yöntem denedim verdim vermesine ama hepte gerialdım kararsızım korkuyorumda geri alırım diye hep başarısızlık olunca napsakki.
benim koşu bandım var onunla sporda yapıyorum birde sauna eşofman giyiyorum ama diet kilo verdirirmi bilmiyorum . peklik sorunumda var. benim metabolizma allak bullak oldu ne duysam deneye deneye bana bir akıl verin kızlar. 80 kiloyum boyda 1.58 offfffff

bir çok yöntem denemene rağmen verdiğin kiloları geri alıyorsan diyetisyene gitmeni öneririm arkadaşım
demek yanlış yaptığın bir şeyler var, bir yerde bir yanlış var
bunu da ancak diyetisyene giderek çözebilirsin
ben boğazıma sahip çıkmasını beceremem, yapamıyorum napıyım elimde değil
hayatımda ilk defa böyle bir diyet deniyorum inşallah başarılı olurum
daha önceleri de elma diyetini denedim ama yapamadm, elma sirkesi+bal+su karışımını içtim boğazım durmayınca onunda etkisini göremedim
bu yüzden de diyetsiyene gitmedim çünkü kendime güvenmiyordum
ama tebrik ediyorum seni sen iradeliymişsin onca diyeti yapabilmişsin üstüne kilo da vermişsin tebrikler
ama geri aldığına göre yanlış yaptığın bir şey var arkadaşım

ooooooof pasaklım sendemı benım gıbısın bende önune gecemıyom vallakaydirigubbakcemile guzele benzıyo bu dıetolumunekankayizsmile

ama arkadaşım ben de bi sürü diyet yöntemi deneyip sonunda soluğu diyetisyende aldım ama sonuç orada da hüsrana uğradım bir ayda 2 kg verdim ama devam edemedim hem de o kadar uğraşa rağmen ayda 2 çok az geldi bir de çevremdeki herkes kıtlıktan çıkmış gibi yerken ben listelerden bıkıp usanmıştım diyetisyenle verenleri tebrik ediyorum ben artık beni kısıtlayan şunu yeme buna asla dokunma diyen insanlardan bıktım onun için bu yöntei denemek istedim uygulamak basit diye ve inş uzun bi süre yapmak istiyorum çünkü diyetisyenle 2 vermiş olabilirim ama onu 4 olarak geri aldım maalesef bilmiyorumkismile

ıns ıstedıgın kıloya ulasrsın tatlım bır an once

ben bu gün 1 kilo patatesi kendime sınır koydum oda 6 küçük patates geldi şimdi manavdan aldım haşladım be br tanesini karabiber kırmızı tatlı biberle yedimm simdi bi litre suyumu içiyorum yavas yavas:)

ooooooof pasaklım sendemı benım gıbısın bende önune gecemıyom vallakaydirigubbakcemile guzele benzıyo bu dıetolumunekankayizsmile

ayy sorma fıstıkım yaa benimde başım aldığım kilolarımla dertte :gitme:
sende dene inşallah işe yarayacak kurtulacağız kilolarımızdan :lepi:

yaaa :çok üzgünüm:
ben diyetisyenle daha kolay verilir sanıyordum :kedi:

ıns ıstedıgın kıloya ulasrsın tatlım bır an once

ayyy canım amin şu sıralar en güzel temenni bu olsa gerek benim için olumunekankayizsmile

ben bu gün 1 kilo patatesi kendime sınır koydum oda 6 küçük patates geldi şimdi manavdan aldım haşladım be br tanesini karabiber kırmızı tatlı biberle yedimm simdi bi litre suyumu içiyorum yavas yavas:)

evdeki patatesler çok minicikti, avcumun içine sığacak büyüklükte 10 tane patates haşladım bu sabah 3 tanesini yedim diğerlerini gün içerisinde yemeye devam edicem kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…