5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

piqi sudecim sen nasıl istersen :1hug:

evet gördüm güzelmişsin şimdi durum çokmu vahim hiç yeni bişey yok:)))

evet gördüm güzelmişsin şimdi durum çokmu vahim hiç yeni bişey yok:)))

teşekkür ederim seninde gözlerinin içi gülüyor çok güzelsin
hele Beril'e bayıldım yaa o ne tatlı bişey öyle maşallah
yeni resim yok hiç evet eklemedim bilmiyorum neden içimden gelmedi :kedi:

sudenaz canım bence pazartesiyi bekleme ben yarın başla direk çünkü ayın son bes günü oluyor ve nisana yeni bi kilo ile başlamış olalım aynen bende senin gibiyim 3 günde 4 kilo bile adlığım oluyor dana gibi yiyorum diyette değilsem o yüzdende biran önce girip geri gitmem gerekkk

sağol tatlım Allah sanada versin inşallah dünyanın en güzel şeyi o inan:))neyse fazlalıkları verdikten sonra en fit fotolarını koyarsın moral bulursun:))))

sağol tatlım Allah sanada versin inşallah dünyanın en güzel şeyi o inan:))neyse fazlalıkları verdikten sonra en fit fotolarını koyarsın moral bulursun:))))

ayy ne güzel dua ettin Allah razı olsun olumunekankayizsmile
İnşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq: bana da beril gibi bi prenses nasip etsin inşallah :asigim:

amiiin şekerim herkes bu duyguyu tatmalı :))insan hayatında nasıl olurda birini bu kadar sevebilir demeli çünkü anlatmakla olmaz derlerdi banada gerçektende olmazmış muhteşem bişey

bakalim yarin anlariz tartida, ay dogru söylüyorsunuzda ben catlarim tartilmazsam meraktan, sabahi zor ediyorum :)))

slm kızlar
benımde yarın et gunum ınsallah verıyorumdur ya
2gundur aksam ıp atlıyorum bıraz daha fazla yakım dıe 20 dk
bgun ben sabah oglen salata yaptım kendıme yagsız tuzsuz nar eksılı ama oglen salatann yanında bugday ekmegı yedım 1 dılım cunku okuldaydım aksam 4e kadar falan bısey yemıcektım kı 5.5 ta gelebıldım ancak eve akannehir
aksam da yıne salata yaptım nar eksılı kımyonlu karabıberlı pul bıberlı falan yanında da cok az ıspanak yedım cok az zeytınyaglı
bole ıste kızlar bu arada ıkı aksamdır greyfurt suyu ıcıyorum yag yakıyo dıye ama daha tartılmadım salı sabahına kadar tartılmamayı dusunyorum

Her kadının mutlaka yaşamında bir kere de olsa “Keşke bir haftada 5 kilo birden verebilsem de şu elbisenin içine girebilsem” dediği olmuştur…

Peki ama 1 haftada nasıl 5 kilo verilir?

Çok basit: VERıLEMEZ!

Diğer yandan hergün yazılı ve görsel basında onlarca “mucize diyet” ile karşılaşıyoruz.

“ısveç Diyeti, Ayırma Diyeti, Hollywood Diyeti, Manken Diyeti, Lahana Çorbası Diyeti, Burçlara Göre Diyet, Uzman Diyeti, Kan Grubu Diyeti, Renk Diyeti, Amerikan Kalp Vakfı Diyeti, Atkins Diyeti, Son Şans Diyeti” ve daha yüzlerce değişik isimlde ya da isimsiz diyet tarifleri.

ıyi ama bu kadar fazla diyet listesi ortalarda dolaşıyor iken neden hala insanların kilo sorunu var? Çünkü bu tür diyet uygulamalarının çoğu başlangıçta hızlı kilo kaybı sağlasalar da, kısa bir müddet sonra bu kilolar fazlası ile geri alınmakta.

Bu tür diyetler sağlığa zarar vermekte ve metabolizma düzenini bozarak ömrü kısaltmakta. Bunun yanısıra, kişilerin “ben bu işi başaramıyorum” deyip umutsuzluğa kapılmasına sebep olmaktadırlar. Bu nedenle yaşam tarzınız haline getiremeyeceğiniz hiç bir yönteme başlamamanız gerekmektedir.

Gerçek ağırlık kaybı vücuttaki yağ kitlesinin azaltilması ile mümkün olur. Kas ve su kitlesinden verilen kilo kayıpları hem sağlık açısından risklidir, hem de kalıcı kilo kaybına neden olmamaktadır.
(ALINTIDIR)

Aslında bende başlamak istiyordum bu diyete ama yukarıdaki yazıyı okuyunca kafam karıştısenağlama

merhabalar arkadaşlar,bende aranıza yeni katıldım.bu diyette bende varım:)benide listenize ekleyin lütfen..boyum 1.69,kilom sabah aç karnına 61.8.acil kilo vermek istiyorum.sizin yazdıklarınızı okuyunca bende heveslendim.hadi bakalım hepimize başarılar:)

BucuS illaki 5 kilo verecegiz diye degil ama en azindan iki ückilo veririz diye yapiyoruz sanirim hepimiz. Ayrica kas kaybetmek istemiyorsan yaninda sporda yapabilirsin pilates yada callanetics gibi fazla yorucu degil atlayip ziplamiyosun ama kaslarini yogun bir sekilde calistiriyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…