5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canımmm üzülme bizimle bu diyeti paylaşıp destek veren sensin olumunekankayizsmile
eminim ben de aldm haftasonu bir de reglm çok yakın acayip şişti karnım ama cumartesiye kadar tartılmayacağım motivasyon için
unutma yaza çıtır gireceğiz hata çıtır çıtır kaydirigubbakcemile3
ha bir de 2kg 2kgdır böyle böyle hedefe varacağız kaydirigubbakcemile5

eet cnm 1 liralıkta sandaloz al aktardan bak nasıl hızlanır o zmn ben daha acıkmadım düşün bir saat önce yemiştim sandaloz ve elma sirkesini acayip tok tutuypr yağ yakıyor

sagol canim ama sandolozu bulabilecegimden emin degilim.burda herseyi bulamiyorum.turkiyedeki aktarlar gibi yerler yok malesef.yinede arayacagim bulduklarimla idare edecem artik.yinede sagol canim.

a.s.
bisey değil canım. ben teşekkür ediyorum. beni yalnız bırakmadığınız içinopuyorumnanaktan

a.s.kolay gelsin...sağlıkla zayıflamalar....vereliniortak

benide listeye ekleyin hanımlar bende başladım bugün 60 kiloile hadi bakalım gitsin kilolar:dance:
a.s.sen dehoşgeldin.. sağlıklı zayıflamalarvereliniortak

kizlar 200 sayfayi asmis topik, vallah okuyamadim, gozum kaydi artik, bende baslamak istiyorum, 5 gun yapanlar kac kilo verdiniz, merak ettim, hepinize kolay gelsin.yerimseniben
a.s. sanırım verilecek kilo miktarına, metobolizmaya ve diyete bir bir uymaya göre değişiyor. 5 kilo veren de var 1,5 kg verende... hoşgeldin..vereliniortak

Bende birazdan patates ile başlıyorumda bir sorum var yanında azcık peynir yada ne bilim hiçmi bişi yok bunun
a.s. üzgünüm.. yalnızca patates... ama baharatlayabilir veya elma dilimi yapıp, baharatlayıp fırınlayıp yiyebilirsin... vereliniortak

ben de başlayacağım şu an 58 kiloyum
3 kilo versem offffffff süper olur delikafadulden

a.s.hoşgeldin canım.. sağlıklı zayıflamalar...vereliniortak

merhaba kızlar kusura bakamyın bıldırımde bulunamadım
bende 77.500 oldum
tesekkurler incılı denız
ama benım ıcın zore bı haftaydı ama kendımı tanımak acısından superdı
bıraz degıstırecegım ıcın dıyetı aranızdan ayrılıyorum ama sonucu soylemek ıstedım
hepınıze kolay gelsın

a.s.umutsuz değilim. ama bana iyi bir ders oldu.. önümüzdeki haftalarda daha dikkatli olucam...:Saruboceq: önümüzdeki hafta kupana ortak olmaya hazırlanıyorum...yerimseniben haberin olsun...olumunekankayizsmile

ehim ehim ehim bisii dicem size bir lokmacık patatese gitsin diye limon sıktım nolsa beğenirsiniz limon mu yiyom patatesmi belli değildi bende biraz daha ğatates koydum bol karabiber boğazımı yakıyor çok accuk tuz hayatın tadı tuzu demişler tuzsuz gitmedi bişey olurmuki belli belirsiz koydum çok az

a.s.bi sey değil ben teşekkür ederim.opuyorumnanaktan yeni uyguladığın diyette başarılar... sonucunu ve uyguladığın diyetini bize yazarmısın...:gitme:

eet cnm bugün patates günü ama ben daha acıkmaıdm kalkayım 2patates koyim baride işe kalkışcam malum yerim arada

bende hasladım şimdi sogusun biraz yicem cok aclık yok bende sorunumda bu zaten ac oldugumu hissetmiyorum ama kararlıyım artık vermem lazım 5kilo ya işte bi sorunda spor fln yapmıyorum bide bu diyette su saatten sonra yenmicek fln die bişi varmı

ben yarın mantar bol marul domates salatalık bir tanede köz patlıcan yicem nasıl sizce mantar 330gram

hyr cnm yok saat sınırlaması iki veya 3 haftada kalıcı 5 kşlo verebilirsin ben yiyom pataesimi içine bol karabiber ve ekşi accuk tuz attım tuzsuz yiyemedim

Merhaba Ben Demet.geçen temmuzdan beri çeşitli yöntemlerle 98 kilodan 88 kiloya düştüm.
bugn itibari ile bende aranıza katıldım.sabahtan beri haşlanmış pataes yiyorum.Bu diyeti uzun ca bir süre tabi dayanabilrsem tekrarlamaya niyetliyim.
hepinize başarılar diliyorum şimdiden bakalım haftaya 88 den ne kadar ı gitmiş olacak..:uhm:

demetcim hoşgeldin bende 30 kşlo verene kadar devam edeceğim beraber destek oluruz birbirimize aynı gün başlamamız da iyi oldu bence

demetcim hoşgeldin bende 30 kşlo verene kadar devam edeceğim beraber destek oluruz birbirimize aynı gün başlamamız da iyi oldu bence

bende bugun basladım 65 kiloyum ama kimse inanmıo göstermiosun diolar ama baskül yalan sölemez kaydirigubbakcemile3 bende yicem şimdi tuz dökmiiim ben oda bi kilo etkeni sanrım

yumurta günü için bir önerim var ben yoğurdumu kendim yapıyorum . bence hazır yoğurtlara göre daha tatlı ve yemesi daha kolay oluyor sizede tavsiye ederim yanlız sütünüz kaynadığında üzerindeki kaymağı ayrı bir yere alırsanız iyi olur onu da hafta sonu tatilimizde ekmeğimizin üzerine sürer yeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…