5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

herkeze kolay gelsinnnnn.bugün bende başladım.
:eek:klava:işin kötü tarafı sabah kalktım güzelce bir kahvaltı hazırladım bizimkilere ama bense öksüzler gibi 2 patates birkaç bardak çay içtim:umursamaz:ablamlar ve agbimler güldüüü bana yaa.bir üzüldüm bir üzüldümki anlatamam.
şöyleeee bir haftada versemya 5 kiloda utandırsam onları.gelin olcam kocaman bir popo ve kocaman bir göbek tabi dalga gecerler

arkadasım basarılar simdiden kaç boyun? bide evlenirken 60 kilomudun?

evet evlenirken 60 kiloydum ama gelinlik diktirirken fln inanmadı kimse 55 gibi fln duruomusum ama suanda 65 kilo oldum inşallah bi 5 kilo versem yeter şimdi patatesimi yiyorum kekik döktüm üzerine yarın sabahta elma sirkemi içcem uyanınca boyum 1.70 cnm

herkeze kolay gelsinnnnn.bugün bende başladım.
:eek:klava:işin kötü tarafı sabah kalktım güzelce bir kahvaltı hazırladım bizimkilere ama bense öksüzler gibi 2 patates birkaç bardak çay içtim:umursamaz:ablamlar ve agbimler güldüüü bana yaa.bir üzüldüm bir üzüldümki anlatamam.
şöyleeee bir haftada versemya 5 kiloda utandırsam onları.gelin olcam kocaman bir popo ve kocaman bir göbek tabi dalga gecerler

bosver canim sen onlari seni daha cok azimlendirsin bunlar.kilo verincede sen onlara gulersin yazin incecik elbiselerle.bende yeni basladim ilk gunum bugun hosgeldin aramiza.vereliniortak

bosver canim sen onlari seni daha cok azimlendirsin bunlar.kilo verincede sen onlara gulersin yazin incecik elbiselerle.bende yeni basladim ilk gunum bugun hosgeldin aramiza.vereliniortak

a.s.hoşbuldum.inşallah bırakmam bir haftacık dayansam keşke bakalım artık..bu arada elmakrom içtim hiçbir faydasını görmedim.ekmeyimide kestim sporda yaptım.:eek:klava: çok kızgınım paramın kıtlık oldugu zamanda güvenerek almıştımdelikafadulden posss çıktı

bi arkadaş patatesleri yakmıştı sanırım bugun bende yanmaktan son anda kurttardım
hatta eskiden kışın sobanın üzerinde yaptığımız patateslere benzemiş tadı çok hoş olmuştu

bu patatesleri çok az tuz atıyorum arkadaşlar ben acaba ne kadar etkiler yoksa mümkün değil yiyemiyorum

demetcim hoşgeldin bende 30 kşlo verene kadar devam edeceğim beraber destek oluruz birbirimize aynı gün başlamamız da iyi oldu bence

sevindim moral motivasyon çok önemli...65 KİLO OLANA KADAR DEVAM EDİCEM BENDE ...Bu diyet bakalım belki ilerde başka bişeylerde deneriz. :)

az önce öğle yemeğimide(2 patates) yemiş bulunuyorum kaydirigubbakcemile2 kendimi cok mutlu hissediyorum aksamda 2 patates yiyip günü kaparmayı düşünüyorum eh cok cok acıkırsam 3 de olabilir patateslerim cokacimcoook

tabiki canım ama patatesi mahvetmiştim zor kurtartım normal yediğim zamandaki gibi atmadım çok çok çok az attum tadını alamıyordum bile ama attığımı biliyorum sadece

iki gün tatilden sonra diyete adapte olmak çok zorluyo beni.. ama dayancaz mecburen yaza ince girebilmek ve ömür boyu incecik kalabilmek için.. inş bozmam diyeti

ben bütün enerjimi aldım cnm bişey istemiyor artık sınav var dedim çikolataları indirdim mideye kalıp kalıp dün mide bulantısından uyuyamadım demicem ama kötü oldum iyce

kızlar cok soru soruorum kusura bakmayın ama siz deneyimlisiniz ondan ben daha bugun basladım bide ilk defa diyet yapıorum mesela şimdi bugun istedigimiz kadar patates yeriz deilmi yani sabah öğlen akşam deyip sınırlama yok dimi şimdi 1 tane küçük yedim kesildimde 2.yiyemicem yani ondan soruorum

kızlar cok soru soruorum kusura bakmayın ama siz deneyimlisiniz ondan ben daha bugun basladım bide ilk defa diyet yapıorum mesela şimdi bugun istedigimiz kadar patates yeriz deilmi yani sabah öğlen akşam deyip sınırlama yok dimi şimdi 1 tane küçük yedim kesildimde 2.yiyemicem yani ondan soruorum

canım kusana kadar yiyebilirsin inci abla o şekilde soylemişti dınırlama yok yani

iki gün tatilden sonra diyete adapte olmak çok zorluyo beni.. ama dayancaz mecburen yaza ince girebilmek ve ömür boyu incecik kalabilmek için.. inş bozmam diyeti

evet canım benmde hafta sonundan sonra ilk günm zor gecio ama dayanıcaz kesinlikle dönmek yok :1hug: zayıplayıp çıtır olucaz :teytey: zafer bizim olucak :sm_cool: (55 olayım bende bunun gibi dans edip cığlık atıcam ) kaydirigubbakcemile2

X