5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

LISTE YENILENMISTIR ARKADASLAR opuyorumnanaktan
arkadaslar 1.haftada verilen kilolar kalin yazilip alti cizilmistir:)

baslama tarihi : 27.03.10(cumartesi) - 1.hafta
Berrudemir : 85 - 82.6
PasakliMinikTanrica : 60.1 - 58.5

baslama tarihi : 29.03.10(pazartesi) - 1.hafta
sude_naz20 : 71.7 - 66.7 :hooray:
moonshine76 : 64.3 - 62.5
proton : 64.4
sangs : 55
saziye : 78
yaGmurluk : 65.8 - 63
ohcanimadeysin : 63
incilideniz : 90 - 86.3
b_sekerleme : 68
den_iss : 55
Belitim : 70 - 68
niltt : 57 - 54.4
serafita : 61.8
minevra : 67.8 - 64.5
zorlusevdali : 56 -
dramer : 70
yoyo : 66
asl35 : 78 - 75.8
kubrabarboros_canbey : 54
mkayra : 76
nazalyam : 60 - 58
cesurveguzel : 80
hbryrm : 79 - 76.3
zeliha86 : 86
emc : 89
yagmur9303 : 83 - 81.5
ilayda77 : 59.1 - 56.9
giz3mm : 81.5 - 78
herseyguzelolacak : 80.5
hammer : 71.5
meyvenull : 67 - 64
repellent : 59.5 - 57
kaderr : 62

baslama tarihi : 30.03.10(sali)
ozlmm91 : 52
sena52 : 103 - 98.8
nuraksoy : 72 - 69

baslama tarihi : 31.03.10(carsamba)
ozlemilker : 80.5
baslama tarihi : 01.04.10(persembe)
Kelebk : 50.3
baslama tarihi : 04.04.10(pazar)
baya : 76
cicibici - 68.4
baslama tarihi : 05.04.10(pazartesi)
nbusra : 58.4
ikraaa : 84
sinannuray : 73
nisan annesi : 68
musyas : 62.5
boncuklar : 67
anastasia : 90.3
solstice : 67.5
Panter : 67
zalimi : 85
inci mercan : 68
zazez : 68
krizalit.kristalin : 57.8
UyuyanGuzel : 51
chatlaxx : 51

LISTE YENILENMISTIR ARKADASLAR opuyorumnanaktan
Emeğine sağlık arkadaşım. geçen hafta tam uyamamıştım
ama kilo veren arkadaşlardan motive oldum.kaçamaksız yapıcam.
bende veriyim artık şu kiloları.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

selam zalimi mantar icin bisey diyemem ben daha bugun basladim.ama bisey sorcam sirkeli suyun tadi nasil kokusu varmi diger sirke gibi.eger yoksa bende alacam bugundea.s.

mhncim sirkenin tabiki biraz tadı oluyor ama çok faydalı al bence mutlaka ben sabah aç karna bide gece yatmadan mutlaka içiyorum bi bardak suyun içine bir kaşık elma sirkesi. ha bide markette bulabilirsin marka vermiyim ballı sirke var o daha rahat içiliyo bence dene mutlaka guclubacismile

mhncim sirkenin tabiki biraz tadı oluyor ama çok faydalı al bence mutlaka ben sabah aç karna bide gece yatmadan mutlaka içiyorum bi bardak suyun içine bir kaşık elma sirkesi. ha bide markette bulabilirsin marka vermiyim ballı sirke var o daha rahat içiliyo bence dene mutlaka guclubacismile

sagol nbusra cim tamam bugun alicam.aksama baslarim bende ozaman balli sirkeyi burda bulabilirmiyim bilmiyorum,daha bira mayasida alicam bulursam. bakalim insallah icebilirim.opuyorumnanaktan canim.

bencede az bir tadı var ama içilmiyecek gibi değil 1çay bardağına 1 yemek kaşığı sirke koyuyorum haliyle oluyo biraz tadı ama kötü değil ılık suyla elma gibi oluyo bitince tadı tam anlaşılıyor ama ben üstüne hemen bir çay bardağıda sirkesiz su içiyorum 1su bardağı gitmiyor bende ayrı ayrı yapıyorum

bende baslıyorum bugun 5 kilo versem yeter ya dugunden sonra 5 kilo aldım valla şimdi bugun patates günü dimi

bu hafta diyete sondan başladım yumurta günü bugün benim için.. kepekli makarna almayı unuttuğum için sondan başlıyorum.. umarım farketmiyodur..
chatlax yeni kilomu yazmışsın teşekkürler..a.s.

günaydın kızlarr,nasıl gidiyor,ben normal kahvaltıya döneyim dedim,bi baktım azar azar yemişim,tabağım yarım kaldı yani inanamıyorummmm...

a.s.günaydın... haklısın canım diyetten sonra hem daha az yeniyor, hem de iştah kesiliyor..kaydirigubbakcemile5 cumartesi ben de böyle hissetmiştim.. kaydirigubbakcemile2yıllar önce yaptığım için bu özellik aklımda pek kalmamış,,,:uhm: bu yüzden 8 yıl kilo almadan gezmişim..kafamçokkarıştıbilmiyorumkismile ama pazar günü haftaya diyete gireceğim diye haddi aşıp, epeyce yemişim..benneyaptımki yani aç gözlülük yapınca ve kendini zorlayınca yiyebiliyorsun:gitme::1no2:senağlama

merhabalaaar ben de gelebilir miyim...6. takımdayım....bu diyeti yapmak istiyorum da...ön kabul gerektirmiyor herhlde...

a.s.günaydın... katılmak isteyen herkesle beraber yapıyoruz.. chatlaxx senide listeye diğer arkadaşlarla birlikte ekliyecektir. aramıza hoş geldinvereliniortak

bencede az bir tadı var ama içilmiyecek gibi değil 1çay bardağına 1 yemek kaşığı sirke koyuyorum haliyle oluyo biraz tadı ama kötü değil ılık suyla elma gibi oluyo bitince tadı tam anlaşılıyor ama ben üstüne hemen bir çay bardağıda sirkesiz su içiyorum 1su bardağı gitmiyor bende ayrı ayrı yapıyorum

sagol canim bugun alip aksam baslicam bakalim.insallah icebilirimde hizlanir kilo vermem.cok yavas kilo veren biriyimde.opuyorumnanaktan

a.s.chatlaxx selam... yeni katılan arkadaşları listeye alırkan bi de haftanın en kötüsü diye ayrı bir sütun açıp, en başada beni yazarmısın lütfen:eek:klava: pazar günü epeyce haddi aşıp, acaba zorlarsam yiyebilirmiyim i deneyip bunuda başardım :eek:klava:ve bu hafta 88 ile başlıyorum:tomato::çok üzgünüm:senağlama

eet cnm 1 liralıkta sandaloz al aktardan bak nasıl hızlanır o zmn ben daha acıkmadım düşün bir saat önce yemiştim sandaloz ve elma sirkesini acayip tok tutuypr yağ yakıyor

kizlar 200 sayfayi asmis topik, vallah okuyamadim, gozum kaydi artik, bende baslamak istiyorum, 5 gun yapanlar kac kilo verdiniz, merak ettim, hepinize kolay gelsin.yerimseniben

Bende birazdan patates ile başlıyorumda bir sorum var yanında azcık peynir yada ne bilim hiçmi bişi yok bunun:KK43:

X