5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

merhabalar diyet listesindeki bira mayasına bir anlam veremedim bira mayası mide özsuyunun artşı sağlar ve iştahın açılmasına neden olur.tamam içeriğinde b vitaminleri vardır ama enerji için başka bir b vitamini kombinasyonu kullanılabilir.

tmm bu kiloyu ekliyorum listeye ama istersen bide yarin baslamadan önce ac karinla tartilip yaz tekrar güncellerim opuyorumnanaktan

Sabahlayacak biri olarak başladım bile ben Pazartesiye :hulya:

Umarım arada tartılmamayı başarırım, çünkü gün içinde bile 1-1,5 kilo fark edebiliyor (ne kadar kahve içip midemi dolduruyosam artık) ve bu sinir bozucu oluyor. Mümkünse haftaya tartılayım bir de.

Bir de ben en iyisi kahve içtikten sonra başlayayım, son bi keyif kahvesi içeyim önce.

Her şeyi şekersiz içiyorum da kahveyi içemiyorum yahu. Ve kahvesiz yaşayamıyorum, bakalım ne olacak..

BU ARADA, biberiye çayı da yağları parçalıyormuş, tavsiye edeyim, işimizi kolaylaştırır.

Sen bilirsin, ama istersen tartıl, gerçekçi olsun. Bu hafta vereceğin kiloyu da bilmiş olursun, yoksa o da muamma olur, nasıl gittiğini bilemezsin diyetin.

Verilebildiğini gördün, bence bu hafta daha da çok verirsin. O yüzden ilk haftana takılma bence. Hem bir sonraki serbest dönemde daha az yersin eğer almışsanyerimseniben

yok yok tartilamam eyvahedigeldismile
ben hep 1 kilo bile versem motivasyonum bozulmaz diyodum ama tartildiktan yarim saat sonra diyeti bozdum :gitme:
oysaki ne güzel azimli gidiyodu diyetim, o kadar ac kalmama ragmen yemiyodum :çok üzgünüm:
bide nasil olsa geri alcam gibi bi his olur kafamda hic yapamam bu diyeti, maalesef hep öyle oluyoda bende :ecrin_bebek:

ya o degilde ben simdi kendimi hangi güne eklicem yaaa kaydirigubbakcemile3
yarina eklersem 51 kiloyla bi hafta öncekine eklersersem iki kiloyuda yazmak durumunda kalcam ama diyeti bozdugum icin o listeye yazamyiorum
ama verdigim kiloyuda simdi yabana atmak istemyiorum kafamçokkarıştı fikir verin banaaaa akannehir

Yine sen bilirsin, ama bence ara verme, yarın başla gitsin. Ara verince toparlamak zor oluyor. Sen de başla pazartesiden, birbirimizi gaza getirelim.

Nasıl olsa geri alacağım da deme, haftasonu abarttığın için aldığını bileceksin. Ve bence bu hafta daha çok kilo verecek, ve haftasonu da daha az abartacaksın. Okurken anladığım kadarıyla diyetle ilgili yanlış bildiğiniz bazı şeylerin doğrusunu hafta boyunca öğrendiniz, ilk hafta biraz gümbürtüye gitti. Ama bu hafta daha bilinçli olacaksın.

:) cnm yanlis anladin beni, ben yarin basliyorum ama sorun listede
önceki hafta pazartesi baslayip diyeti bozdugum icin diyet bozanlar kismina almistim kendimi ama kilo vermistim
sorun kendimi yarinki bölümemi yoksa bi önceki haftayami eklesem diye kafamçokkarıştı
en iyisi yarinkine ekleyim cünkü diyeti bozmustum dimi bilmiyorumkismile
bide verdigim kiloyudami yazsam bilmiyorumki
hadi sen bi fikir verde öyle yapiyim:)

Haa, peki..

Ben olsam şöyle yapardım sanırım. Tartılırdım, ve geçen haftayı yok sayar bu hafta bu kiloyla sıfırdan başlardım. Acemiliğine say geçen haftayı, boş ver aldım verdim falan düşünme. Bu hafta diyetin dışına çıkmamaya çalış diyorum âcizane

tmm cnm sagol kaydirigubbakcemile5
aslinda tartilmicaktim ama merak etmiyoda degilim acikcasi aklinialirimsmile
yoook bu sefer kesin kararliyim, cikmicam diyetin disina lmaz:

Hadi bakalım hayırlı olsun..

Sen hangi gün bırakmıştın?

aslinda ikinci gün sebze günündede kacamak yapip bikac kasik yemek yemistim ama kesin olarak meyve gününde bozdum ve yumurta gününde ekmekle yedim yumurtayi ama ondan sonra hicbisey yemedim
yani pazartesiden carsambaya kadar yaptim meyve günü bozdum

Ben de meyve gününden korkuyorum, bütün gün meyveyle nasıl dururum bilmiyorum valla. Artık en lifli olanları hangisiyse onlardan stok yapacağız bacım boshayallersmile

Allahtan o gün hep okulda oluyorum, evde olsam hayatta duramam.

bende en cok patatesten korkuyorum mafoldumben
patates günüm benim icin resmen iskence gibiydi
meyve gününde elma, cilek, kivi ve iki tane daha meyve secip yicem
bakalim hayirlisi :)

günaydın kızlarr yeni bir hafta güzel bir sabah az önce haşlanmış patateslerimi yedim ve okula gitmeden önce bakayım dedim herkese başarılı ve mutlu bir hafta dilerim

merhabalaaar ben de gelebilir miyim...6. takımdayım....bu diyeti yapmak istiyorum da...ön kabul gerektirmiyor herhlde...

merhaba ,
Haftasonu şehirdışındaydım yazamadım,
Şimdi sonuç bildiriyorum ,
Toplamda 2,4 Kg verdim(64,4-62,0)
Ama haftasonu ayıptır söylemesi öküzzzzzzz gibi yiyerek :kediçikolata,fındık,ceviz,mangal) 1,4 ünü geri aldım.
Ama yapılacak bişey yok ben buyum bu kaçıncı 2geri bi ileri,buna göre yapacam artık diyetleri,
Çünkü ben doğuştan açım.cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
ıncili deniz abllamıza çok teşekkür ediyorum bizleri de düşünüp paylaştığı için bu bilgisini,
Ona ve hepinize çok çok kilo vermeler diliyorum

günaydın herkese 2. haftamıra start verdik zemuszemus sabah 7 de yarım haslama patates yedim yarısınısa iş yerine getirdim hasta cok geldi ve ben cok acım suanda yarım patatesimi yicem birazdan sositososito

bişi sorcam benim belimin yan tarafındaki yağların cok acıyo bazen göbeğimdede oluyo acaba zayıflarken çatladığındn olabilirmi CADIARZU

günaydın kızlar.. Ben de bugün 2. turuma başlıyorum.. Haftasonu 1 kilo almışımkaydirigubbakcemile3 şu an 64 üm. patates salatamı tuz hariç bir sürü baharatla tatlandırdım.. Hadi bakalım hepimize kolay gelsin..

Beni de listeye eklemeyi unutmayıınnn a.s.

Son düzenleme:
günaydın kızlar şu anda bol baharatlı haşlanmış patateslerimi yiyerek sizi okuyorum hepimize kolay gelsin ,chatlax canım başlangıç kilomu 90,3 olarak vermiştim ama bu gün 89,8 ile başladım değiştirebilirsen sevinirim, herhalde bu haftanın en kilolularından biri benim bakalım 5 tam kilo verebilecek miyim

slm kızlar bende katıldım bügün aranıza
umarım kabul edersiniz zemuszemus
benimde kilolarla başım dertte senağlama
boy 1,58 kilo 69 :çok üzgünüm:
ben bu kilolardan kurtulabilirmiyim ki :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
ama kafaya koydum verecem sositososito

bugun patates günümüş ama ben sevmem ki :sinifsinif:

yaa patates yaa kilofisfisfis

tabiki .PATATES. cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…