5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ya kizlar benide eklermisiniz listeye yarin baslicam bende.aslinda ben daha once iki kez patates diyetine basladim ama ilkinde iradesizlikten iki gun dayandim.ikincisinde ise hergun sadece patates ve yogurt yemeye midem dayanamadi.sonrada esim ve kizimin hamur isi ve ozelliklede tatli istekleri yuzunden tekrar abarttim yemeyi.ama bu diyette hergun farkli yiyoruz ve arkadaslari okudukca hemen baslamak istedim.ne guzel hergun birbirinizi motive ediyorsunuz.8-9 kilo versem yeter bana.benide alin araniza.sabah tartilip yazarim kilomu.hepinizi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende patateslerimi haşladım
yarını bekliorum
ama mis gibi sütlü irmik tatlım var
onu yiyip jübilemi yapıcammm
ama bu hafta regl haftam yarın başlar muhtemelen
umarım bu cumartesi sabahki kilomu etkileyip motivasyonumu azaltmaz

Dogru soyluyorsun canim,Isvec diyetinden sonra bir daha bu tarz diyetleri yapmayacagim demistim. Karsilastirma da degil aslinda ama korkuyorum tekrar ayni durumu yasarmiyim diye.. Yasayan var mi diye sormak istedim,Cevabin icin tesekkur ederim

Dogru soyluyorsun canim,Isvec diyetinden sonra bir daha bu tarz diyetleri yapmayacagim demistim. Karsilastirma da degil aslinda ama kotkuyorum tekrar ayni durumu yasarmiyim diye.. Yasayan var mi diye sormak istedim,Cevabin icin tesekkur ederim

Dün gaza gelip konuyu baştan sona okumuş biri olarak söyleyeyim, öyle bir şikayet okumadım. Herkesin en büyük derdi 5 yerine 3 kilo vermiş olmak. Ama yaşayan varsa da yazmamışsa bilemem.

Yarın ben de başlıyorum inşallah.

a.s. aramıza hoş geldin..vereliniortak bira mayası kürü uygulamanı da tavsiye ediyorumopuyorumnanaktan

a.s. tartılırken etkileyecegini bilerek tartıldıgın icin etkilenmemelisinopuyorumnanaktan

ıı aksamlar hanımlar ck guzel bı topık
patateslerımı hasladım mutfakta benı beklıyorlar:)))
yarın baslıycam kısmetse ıns.. hepımız ıstedıgımız kılolara erısırızguclubacismile

yarın baslıycam kısmetse ıns.. hepımız ıstedıgımız kılolara erısırızguclubacismile

insallah canim bir an once veririz su pis kilolari.bende yarin baslicam opuyorumnanaktan

bugün ben de yemenin gözünü çıkarttım yani,yarın acıkmam kolay kolay,daha verimli bir hafta dilerim herkese:)

hadi bakalım panterim yarın ya bismillah diyeceğiz inş en az 3 kilo veririm:Saruboceq: tabi sendekaydirigubbakcemile5

krizalit.kristalin listeye senide ekledim cnm:)
UyuyanGuzel senide pazartesi baslayanlar arasina aldim yarin basliyosun dimi?
minerva cnm tebrik ederim:) senide ekledim cnm:)
incilideniz ablacim ben yurtdisinda yasiyorum bu yüzden cogu seyi burda bulamiyorum maalesef yoksa kesin alirdim bira mayasini
mhn cnm seni listeye eklemedim yrn kilonu bildirince eklerim listeye:)

Ben de tam mesajımı güncelleyecektim sen görmeden önce. 59 kiloyum dedim ama bu ara çok oynak olduğum için yuvarlak bir rakamdı o. Yarım saat önce tuvaletten sonra ve aç karnıma tartıldım, 57.8 geldim, haberin ola.

yaaaaaa kizlar ben bugün biraz fazla yedim yaa cikolatalari fln götürdüm valla
zaten toru topu 1.4 verdim gerci pazartesi baslayip carsamba bozdum ama yinede ins veridgimi almamisimdir
ya ben yarin tartilmama karari aldim, eger verdigim kiloyu geri almissam kesinlikle motivasyonum bozulcak
bide suan listede verdigim kilo 52.4 - 51 yaziyo
yarin baslicaklar arasina alip 51 kilomu yazsam yoksa gecen hafta baslayanlar arasina alip iki kiloyudami yazsam bi fikir verin
bide diyeti bozanlar tekrar baslamicaklar galiba bu diyete, onlari listeden silsemmi??

tmm bu kiloyu ekledim listeye ama istersen bide yarin baslamadan önce ac karinla tartilip yaz tekrar güncellerim opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…