5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

günaydııııııııııııııııın kızlar 200. sayfamız hayırlı olsun nasılmış bakım diyet güzelleri.ben süperim ya allah deyip 2. haftaya başladım bakalım bu sefer bir lokma bile kaçamak yok inş bi 3 kiloda bu hafta veririm. herkese kolay gelsinnnnnnnnnnn iyi kilo vermelerrrrr kızlarrrrrr.

arkadaslar takipteyim ama yazamadım ne zamandır kilo veren arkadasları canı gönülden tebrik ediyorum.. ben bu hafta diyeti yapamayacağım arkadaslarımlaa geziye gidiyorum:) ama dikkat edeceğim söz su an 82.5 kiloyum.. gelecek hafta pazartesi görüşürüzz yeniden hepinizi öptümmmmmmm

selam kizlarrr.bugun basladim diyete bakalim nasil gececek.chatlaxx arkadasim baslangic kilom 59,3.eklersen sevinirim.opuyorumnanaktan herkese iyi kilo vermelerrrrr:enbuyukkk:

günaydın kızlarr bayanssulusmile
bugün başladım sabah 1 buçuk patates yedim kendimi çok iyi hissediyorum açlık felan yok inşallah 5 gün böyle devam eder korktuğum kadar kötü değilmiş kaydirigubbakcemile2 yeşil çay ve bol bol su da içiyorum. akşama da bir saat yürüyüş düşünüyorum. hadi bakalım neler olcak :Saruboceq:

günaydın kızlar
bende başladım sabah 2 tane küçük patates yedim
ama baharatlıdığım halde tuzsuz yiyemiyorum
çok az tuz attım etide tuzsuz yiyemem ben onada çok az atmayı düşünüyorum

mrb arkadaşlar hepimize kolay gelsin
ben sabah yedide kalktım ve 8 bucukta kahvaltıda iki orta boy patates yedim ama şu an içim çekiliyo iki bardak çay bir bardakta yeşil çay içtim şimdi bir patates yemeği düşünüyorum zor olacak galiba ama hiç taviz vermiycem

günaydın kızlar benim bugün ikinci günüm patates gününü hayırlısıyla atlattım bugünde kendime salatalık ve domatesi seçtim sabah bir salatatalık ve şimdi bir tane yedim merakıma yenildim biraz önce tartıldı veeee 1 kilo 300 gram gitmiş inanamadım kendimi harika hissediyorum birazdan temizliğe başlıcam hareketlede biraz gider muhteşem bir şey ya

slm kızlar bende sabah kalkar kalkmaz spor yaptım sonra 2 küçük patates yedım.kekıkle ve pulbiberle tatlandırdım.doymadım gıbı oldu ama 20dk sonra doyma hıssı oldu.şimdılık ıyı gııdıyor.acıkmadım henuz.akşam 5 gıbı de 1 saat yuruyecegım.sımdıden herkese basarılar.inşallah zayıflarız.

ya kızlar ben bugün sebze günü yapsam olurmuki mantar aldım bozulmadan yiyim bol bol diyom

bugün felaket dağınık ortalık kardeşim gitti evi mahfediyor hazırlancam diye her seferinde arkasını topluyorum ohhhhhhh evde kimsede yok rahat olcak bu günüm

günaydın kızlarr,nasıl gidiyor,ben normal kahvaltıya döneyim dedim,bi baktım azar azar yemişim,tabağım yarım kaldı yani inanamıyorummmm...

hayırlı olsun diyetin umarım zorlanmadan kilo verirsin guclubacismile

sagol meyvenull insallah zorlanmadan veririm.bir bucuk patates yedim,sabah ac karnina buyuk bardak yesil cay, ve simdide normal cay iciyorum.iyi gibi simdilik bakalim.herkes versin su kilolarida yazin soyle incecik salina salina dolasalim dimi amabayanssulusmileopuyorumnanaktan

X