5 GÜN KALA ERKEN TEST VE BELIRTILER YARDIM

simge43

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
204
18
36
Merhabalar 1 hafta once konu acmistim bu ay hamilelik inancim cok.fazla 11 gün kala test yaomaya basladim 5 .gune kadar geldim hep negatif cikiyo mide yanmasi yediklerimin tatli gelmemesi bel ağrısı bacak agrisi yaşıyorum ve karin agrisi sis ve agri var1 haftadir cuma günü gittim saglik ocagina hem hamilelik yaptirdim hem idrar yolu ikiside negatif 5 gun. Kala cikarmiydi adet gunune kadar beklemeliyim kafam da deli sorular uzun oldu kusura bakmayin

11 gün kala başlamak da abartılı olmuş 😊 kan testi vermene falan gerek yokmuş çok erken daha, adet günün gelsin bi öyle yap bence

Aslinda 11 gunkala carsidaydim esime cok kötüyüm dedim o aldirdi ben 10 gun var daha dedim olsun dedi

Kan testi de dokotora idrar yolu doye gittim suphem var dedim onunda yaptik 1.21 cikti ondan bugun 5 gun var yapayim dedim negatif cikti malesef

11 gün kala başlamak da abartılı olmuş 😊 kan testi vermene falan gerek yokmuş çok erken daha, adet günün gelsin bi öyle yap benc

Daha günün var regl gecikmesini bekle inşallah vardır piskolijikte olabilir
Ins bende psikolojik.diye mi acaba dedim ama bir anda hic aklinda yokken agri geliyo miden bur garip oluyo falan bilemedim

Ins bende psikolojik.diye mi acaba dedim ama bir anda hic aklinda yokken agri geliyo miden bur garip oluyo falan bilemedim
Herkezin belirtileri farklı bende öğrenmeden 2 3 gün önce ekşi tat alamazdim ekşi gelmezdi aynı regl gibi sancı vardı aksam 1 gün öncesi akşam belime bir sancı girdi kitledi beni resmen başkada bir şey yoktu birde akıntım vardı

11 gün çok çok erken neredeyse yumurtlamadan birkaç gün sonraya tekabül ediyor. Benim de şu an 5 günüm var gün sayıyorum ama yine çok erken diye test yapmıyorum. Adet gecikmesi olursa test yaparım ama biliyorum sabırsızlık kötü oluyor belki 1 gün kala yaparım. Size tavsiyem sürekli test yaparak strese sokmayın kendinizi.

Haklisniz sabirlA bekleyince hic sikinti olmayacak aslinda ama malesef bir an önce ogrenmek istiyor insan

Merhabalar bugün adetimin üstünden 11 gün gecikti normalde de pcosluyum düzensiz olurum ama aklımı karıştıran şöyle bir şey var ben tüm adet belirtilerini yaşıyorum dün özellikle karın ağrısından oldum olacam arası sürekli lavaboya gittim ama herhangi bir akıntı vs bir şey olmadı gebelik var mıdır bunu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi? Bir sefer tüp bebek denedik normal hamile kalabilmişmiyimdir ?

Merhabalar bugün adetimin üstünden 11 gün gecikti normalde de pcosluyum düzensiz olurum ama aklımı karıştıran şöyle bir şey var ben tüm adet belirtilerini yaşıyorum dün özellikle karın ağrısından oldum olacam arası sürekli lavaboya gittim ama herhangi bir akıntı vs bir şey olmadı gebelik var mıdır bunu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi? Bir sefer tüp bebek denedik normal hamile kalabilmişmiyimdir ?
Ben yasamistim bir kere hep olacak sandim olmadi sonra hamile kaldim sonra kurtaj oldum

Ben hamile olmadigima inandim bugun artik olursa mucize derim sabah ilk idrarla test yaptim tertemiz negatif

Merhaba Arkadaşlar. Bu ay klomenle tedavi oldum. 9 temmuzda yumurtam olgunlaştı, 10 temmuz gecesine varırken kasıklarımda ağrı hissettim. çatladıgını düşündüm. nitekim ertesi gün doktor yumurtanın çatladığını söyledi. 13 temmuzda, gece yarısı yani 14 temmuzda ince belimde, ağrı oluştu. geçmedi. yataktaydım. uyuyordum. ağrı zaten vardı ama şiddeti arttı. bende başka bir şekilde uzandım. öylede uyuyakalmışım. Sormak istediğim soru şu. Yumurtlamadan sonra 5. veya 6. günde belde ağrı hissedip hamile oldugunu öğrenen varmı.? göğüs ağrım yok ama hassasiyet mevcut. akıntım beyaz ama kaideye değer çok fazla akıntı yok. beyaz renkte. birde çok hızlı hareket eden bir yapım var. çok hızlı iş yapınca yine belim ağrıdı. iş dediğim de, kapı açmak, patrona kahve götürmek. 2 kahve götürürken hızlı davrandıgım için ince belim ağrır mı? beynim benle oyun mu oynuyor?:)

Merhaba Arkadaşlar. Bu ay klomenle tedavi oldum. 9 temmuzda yumurtam olgunlaştı, 10 temmuz gecesine varırken kasıklarımda ağrı hissettim. çatladıgını düşündüm. nitekim ertesi gün doktor yumurtanın çatladığını söyledi. 13 temmuzda, gece yarısı yani 14 temmuzda ince belimde, ağrı oluştu. geçmedi. yataktaydım. uyuyordum. ağrı zaten vardı ama şiddeti arttı. bende başka bir şekilde uzandım. öylede uyuyakalmışım. Sormak istediğim soru şu. Yumurtlamadan sonra 5. veya 6. günde belde ağrı hissedip hamile oldugunu öğrenen varmı.? göğüs ağrım yok ama hassasiyet mevcut. akıntım beyaz ama kaideye değer çok fazla akıntı yok. beyaz renkte. birde çok hızlı hareket eden bir yapım var. çok hızlı iş yapınca yine belim ağrıdı. iş dediğim de, kapı açmak, patrona kahve götürmek. 2 kahve götürürken hızlı davrandıgım için ince belim ağrır mı? beynim benle oyun mu oynuyor?:)
Bazen yumutrlama olunca soguk alinca falan agri oluyo bnde ilk zamanlar yanılmışım öyle hep negatif cikinca anladim yumurtlama agrisi diyorum

YUMURTLAMA ÇATLAMASI 9 TEMMUZUN AKŞAMINDA, 10 TEMMUZA GİRDİĞİMİZ İLK SAATLERDE OLDU. 14 TEMMUZDA DA BELİM AĞRIDI. NE BİLİM İŞTE İNSAN UMUTLANIYOR :) TAM YUMURTLAMADAN SONRA, 6. GÜN :)

X