5. Gün embriyosu transfer gününü sayarsak 6. Gün idrar testi

Tedavi gördüğün hastaneye mi gidiyorsun yoksa başka hastaneye mi
Canım tedavi gördüğüm hastne uzak o yüzden kese zamanına kadar kendi olduğum yerde kam verip hastaneye haber veriyorum daha sonra nasipse inşallah kese için falan gideceğiz. Sürekli gidemiyoruz malesef. Ya sen?

Canım tedavi gördüğüm hastne uzak o yüzden kese zamanına kadar kendi olduğum yerde kam verip hastaneye haber veriyorum daha sonra nasipse inşallah kese için falan gideceğiz. Sürekli gidemiyoruz malesef. Ya sen?
Benim hastanede uzak ama ben oraya gidip kan vermeyi düşünüyorum başka hastaneye gitmek istemedim kendi doktorum takip etmesini istedim. Ben 12. Gün kan verdiğimde sanırım 2 günde bir takip edilecek dimi

Benim hastanede uzak ama ben oraya gidip kan vermeyi düşünüyorum başka hastaneye gitmek istemedim kendi doktorum takip etmesini istedim. Ben 12. Gün kan verdiğimde sanırım 2 günde bir takip edilecek dimi
Canım tabi ki nasıl rahat edeceksen o şekilde yap strese girme. Ben çok erken öğrendiğim için 3. Kez kan verdiğim ancak 12. Güne geldim pazartesi tekrar vereceğim 1000 görene kadar vereceksin dediler. Senin eğer 1000 ya da ona yakınsa bir daha kan istemez keseye gün verir

İnşaAllah öyle olur hayırlısı olsun muayene etmez dimi o gün doktor gittiğim de bi bilgin var mı yani ?

İnşaAllah öyle olur hayırlısı olsun muayene etmez dimi o gün doktor gittiğim de bi bilgin var mı yani ?

Canım değerin 2000 falan olunca kese görünüyormuş sanırım ben de tam bişgi sahibi değilim ne yazık ki

Kızlar merhaba hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza bende daha yeni bu yola girdim yumurta toplandı 4. Gün bugün, 8 tane döllenmiş ama transfer için 1 adet geçsin dedi doktorumuz çünkü süt hormonum biraz yüksek çıktı neler önerirsiniz bana yani bu transfer zamanına kadar

Canım merhaba bende tedaviye başlamadan çok önce süt hormonun yüksekti hatta bende tiroid var sürekli değerlerimi ölçüyordu doktor en son gittiğim de yarım saat arayla değerlerime bakıyordu bana stresten dolayı yükseliyor demişti ama şuan ki doktorun daha iyi bilir ama herşeyden stresten kaynaklanıyor yapmamaya çalış

Canım öncelikle şimdiden hayırlısı olsun inşalah. Benim de 8 adet döllenmişti hatta o ay benim de progesterpn değerim yüksek çıkınca benim de bir ay ertelenmişti. Ama asla stres yapma tek söylediğimiz bunca zaman çabaladık zorluklardan geçtik 1 ay daha bekleriz. Siz de o şekilde düşünün. Bol bol sağlıklı beslen ben transferden öncesinde balık ve et tüketmeye başladım ama ekstra bir şey yapmadım ne yalan söyliyim hatta transferden sonra bile hazır paketli gıdaları bırakmak dışında hiçbir şey yapmadım sadece dinlendim. İşlerimi de yaptım yemeğimi de ama asla ağır bir
Şekilde değil. Ne eğildim ne uzandım ne ağır kaldırdım. Yine et tavuk balık salata şeklinde beslemdim. Bence nasip işi bu çünkü aynı gün işe gidenin hamile kaldığını evde sürekli yatanın negatif gördüğünü bile okudum. Sen bu süreçte sadece sakin kal ve stres yapma

Evet canım haklısın gerçekten herşeyin başı strese dayanıyor bakalım sabırsızlanıyorum biraz

Kalbi kendileri gibi güzel anne ve anne adayları hepinizin, hepimizin hayırlı, güzel haberler almasını temenni ediyorum Ağustos’un 29’unda transfer oldum ilk denemem, tekrarlayan düşüklerden ötürü tüp bebek yaptıralım dedik, 5. Gün embriyosu ve 10 Eylül de kan testi istenildi. Ben de dayanamayanlardanım, gittim test yaptım kaset testte yaptım (erken gebelik testi değil, normal kaset testten) neyse 6 ve 8. Gün negatif çıktı yani biri farklı iki çizgi yamuk, tuhaf çıktı.Diğer test negatifti her neyse sonuç olarak negatif algıladım, şu an çok erken deyip araştırma yaptım, çoğunlukla erkenden pozitif sonuçları alan anne adayları genelde ikiz anneleriymiş tabii ikiz olmayan anne adayları da var ama çoğunluktan bahsediyorum. Bazı kişilerin de 9-10. Günler de idrarda çıkıyormuş, morelini bozma test tarihini bekle dedim kendi kendimemoralimi bozmamın bir anlamı yok, hele bebiş varsa daha da zarar neyse transferden sonra 5. Günden itibaren bel ağrısı, kasık ağrısı ara ara vuruyor ve de dediğiniz gibi sanki bacağım çekiliyor, özellikle sol ayağıma vuruyor ama sürekli değil ara ara ağrılarımın olması inanmayacaksınız ama beni bir nebze rahatlatıyor aynı durumu yaşayan benim gibi anne adayları varsa moralinizi bozmayın buralara belirtilerinizi, tecrübelerinizi yazdıkça okuyan insanlara da bir nebze moral vermiş oluyorsunuz herkese teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…